Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Lusesita Dolores 24 cze 2013, 20:02
brzydze sie dotykać pieniedzy, czesto myje rece, jak odkurzam to wkładam rekawiczki jednorazowe
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez mark123 25 cze 2013, 02:21
deader napisał(a):Kurde, jestem psychiczny. Nie znoszę mycia naczyń, więc obkupiłem się w Tesco w jednorazowe talerzyki, widelczyki, łyżeczki, miseczki... i każdą po użyciu myję bo żal wyrzucać coś za co zapłaciłem!!! :roll:

Też bardzo nie lubię mycia naczyń. Dobrze, że częściej nie myję ja, bo mycie zajmuje mi 2-3 godziny oraz zużywam "hektolitry" wody.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Shannon 25 cze 2013, 14:08
mark123 napisał(a):Też bardzo nie lubię mycia naczyń. Dobrze, że częściej nie myję ja, bo mycie zajmuje mi 2-3 godziny oraz zużywam "hektolitry" wody.

Ja zawsze boję się, że źle spłuczę pianę, więc oblewam kilka razy wodą wszystkie talerze. Wokół kuchni jest wtedy wszędzie woda.
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez libertynka 25 cze 2013, 14:18
a ja śpię w domu w śpiworze. czuję się bezpieczniej :) tylko te śpiwory są takie słabe że zawsze jak wierzgam nogami to je porozrywam od środka. właśnie znów będę musiała kupić nowy.

co do mycia naczyń to mi się trafiło że w wynajętym mieszkaniu mam zmywarkę. inaczej to chyba też bym kupowała jednorazowe talerzyki :D
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez deader 25 cze 2013, 14:22
veganka napisał(a):co do mycia naczyń to mi się trafiło że w wynajętym mieszkaniu mam zmywarkę. inaczej to chyba też bym kupowała jednorazowe talerzyki :D

Najgorsze że w plastikach nie można zupki chińskiej zalać bo się plastik kurczy :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez libertynka 25 cze 2013, 14:24
deader, nie mam tego problemu bo nie jadam zupek chińskich :)
vel veganka

przez deader 25 cze 2013, 14:29
veganka, czemu, przecież są i wegetariańskie? :D :D :D Dobra, żart, tak serio to dobrze bo syfu w nich jest multum, ja też się staram jeść tylko w "ostatecznej ostateczności" (czytaj - kiedy nie ma siły bądź składników na coś wartościowszego)

przez libertynka 25 cze 2013, 14:42
zawsze można kupić mrożone warzywa na patelnie czy coś :D
vel veganka

przez mark123 25 cze 2013, 14:47
navi napisał(a):Ja zawsze boję się, że źle spłuczę pianę, więc oblewam kilka razy wodą wszystkie talerze. Wokół kuchni jest wtedy wszędzie woda.

Ja muszę najpierw opłukać talerz pod wodą, aby spłukać wierzchnią warstwę brudu, potem drucianką wyszorować do perfekcji i też pod wodą, by drucianka się nie zabrudziła za bardzo, następnie zakręcam wodę, myję talerz płynem do naczyń, a następnie pod wodą spłukuję długo, by żadna piana nie została.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez deader 25 cze 2013, 14:53
veganka napisał(a):zawsze można kupić mrożone warzywa na patelnie czy coś :D

Ba, można, nawet dość często mam, no ale to trzeba wrzucić na patelnię, podogrzewać, pomieszać, uprzednio jakieś mięsko przygotować (bo same warzywa to sorry ale nie dla mnie :P)... A zupkę chińską się robi w 3 minuty...

przez majkel57 01 lip 2013, 11:27
Kiedyś po każdym dotknięciu skarpetek musiałem myć ręce, nawet takich w których przeszedłem kilka metrów po pokoju. Teraz tak co drugi raz :)
- You scared?
- You suicidal?
- Only in the morning.
Ocean's Eleven

przez khaleesi 01 lip 2013, 14:52
deader, Ty masz NN ? ;)
Hehe ja zauważyłam pewną zalezność jak nalewam wody do kubka od razu muszę wszystko wypic jak cos zostaje to juz tego nie wypije np powiedzmy za 15 minut bo uwazam, że to już jest brudne. Leki wyciągam nie po kolei tylko skaczę wyciągając
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez deader 01 lip 2013, 15:17
psyche. napisał(a):deader, Ty masz NN ? ;)

Nie raczej, na pewno nie rozpoznane przez moją psychiatrę, a i ja bym tych swoich lekkich odchyłów nie nazwał aż NN. Mam... kilka małych natręctwek :P które raczej nie przeszkadzają mi w codziennym funkcjonowaniu. Bo na przykład owszem, potrafię podczas wizyty w toalecie umyć ręce, spuścić wodę w kiblu i znów umyć ręce - bo przecież dotknąłem "brudnej rzeczy" :D (ale nie sa to godzinne rytuały z namydlaniem się po łokcie, ot lubię mieć świeżo spryskane wodą ręce), za to zdarza mi się nie odkurzyć mieszkania przez tydzień czy dwa i zabrać się za to dopiero jak kłaki z podogi przyczepiają mi się do skarpetek :P

przez khaleesi 01 lip 2013, 15:28
deader, nie wszyscy NN mają fioła na punkcie symetrii, równości i czego tam jeszcze. jestem tego żywym przykładem. Gdyby nie obsesyjne myśli praktycznie nie widać mojej NN. Jasne niekiedy natrętne mysli sa tak przytłaczające, że pojawiają się chęci umycia bo się czuje brudna przez nie ale nie zawsze to występuje. Właśnie najlepsze jest to, że po skorzystaniu z toalety odkręca się kurek od wody to logiczne jest, że bakterie tam zostają będąc świadoma tego myje kurki i dokręcam. Sen z powiek spędza mi woda która może kapać z kranu toteż dwa razy zdarzyło mi sie przekręcic kurek :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg