Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez jestę_redaktorę 17 kwi 2013, 12:02
Dark Passenger napisał(a):F.uck, moja NN się zdezaktualizowała. Koniec świata już był, a ja wciąż kompulsyjnie patrzę na zegarek o 20:12. :P :P

- papież też już dawno nie żyje, a ja wciąż patrzę na zegarek o 21.37. A nawet nie jestem katoliczką.

przez high 17 kwi 2013, 17:58
A ja sobie wchodziłem na archiwum gg i czytałem co pisałem ;)

Heh i te zastanawianie się czy się dobrze napisało, nie skłamało :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

przez Marga_rita 27 kwi 2013, 11:19
A ja mam tak,że musze mić wszystko symetrycznie poukładane i np. była impreza,syf na stole bo wszyscy podkreceni....wszystko było na tym stole! Myślałam,że mnie rozniesie! Więc wstaje wszystko układam symetrycznie,równolegle i jestem z siebie zadowolona,bo uporzadkowałam bałagan. To chore. Albo zlew jest pełen powrzucanych naczyn,wiec ja układam je jedno na drugim i też wsystko rownolegle i już mi nie przeszkadza :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szczypiorek86 27 kwi 2013, 12:54
Marga_rita napisał(a):A ja mam tak,że musze mić wszystko symetrycznie poukładane i np. była impreza,syf na stole bo wszyscy podkreceni....wszystko było na tym stole! Myślałam,że mnie rozniesie! Więc wstaje wszystko układam symetrycznie,równolegle i jestem z siebie zadowolona,bo uporzadkowałam bałagan. To chore. Albo zlew jest pełen powrzucanych naczyn,wiec ja układam je jedno na drugim i też wsystko rownolegle i już mi nie przeszkadza :yeah:

Z tym zlewem to byś się nadawałą z moim ojcem... ;) .Tyle,że mnie nosi jak On to robi... ;)
szczypiorek86

przez Marga_rita 28 kwi 2013, 21:24
Hahaha! Ale serio to jest tak głupie,że aż smieszne. Mnie to roznosi jak jest niepoukładany bałagn xD

przez mark123 28 kwi 2013, 21:29
Mnie obecnie z jednej strony "roznosi", gdy widzę kogoś pocierającego nos ręką oraz jak ktoś coś tłustego, brudnego chwyta gołymi rękami na moich oczach, jest to dla mnie widok bardzo obrzydliwy. Z drugiej strony pojawia się u mnie wtedy erekcja seksualna.
Ostatnio edytowano 28 kwi 2013, 21:37 przez mark123, łącznie edytowano 2 razy
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Marga_rita 28 kwi 2013, 21:31
Masakra. Mnie wkrurza jak ktos ma niesymetryczna twarz np.jedna brew nizej a druga wyzej....albo jak ktos ma po lewej stronie kurtki np.ozdoby a po prawej juz nie. A najsmieszniejsze jest to,że dobierałam okulary u okulisty i miały super mini mini napis i nie wziełam ich bo miały ten napis tylko po jednej stronie i on by mnie wkurzał,że jest tylko po jednej stronie. Gdyby był po dwoch to jeszce bym brała-ale po jednej?

przez Ellotoro 29 kwi 2013, 22:32
Ja nie cierpię jak jakiś przypadkowy człowiek rozmawia przez telefon trzymając go lewą ręką przy prawym uchu. aż muszę wzrok odwrócić, bo dostaję szczękościsku ;p
Szukasz zawiasów? zawiasy

przez In_Chains_Of_DD 03 maja 2013, 13:25
ale z was dzikusy :D :D :D

przez Basista659 04 maja 2013, 21:53
Mnie denerwuje, gdy piszę jakieś zdanie w Wordzie i ostatni wyraz już znajduje się na nowej linijce, bo się nie zmieścił (albo nie daj Boże na nowej stronie). Wtedy muszę koniecznie coś dopisać, żeby były na końcu chociaż dwa, albo zmniejszam czy zwiększam czcionkę. To samo przy pisaniu odręcznym, czasem skreślam ten jeden wyraz (mimo, że nie miał błędu) i piszę obok jeszcze raz, żeby w tej nowej linijce było coś więcej niż tylko 1 wyraz :P

przez mark123 09 maja 2013, 23:10
Od dziecka nie mogę patrzeć, jak ktoś je brudzące jedzenie gołymi rękami, zamiast sztućcami albo czymś innym.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez depas 09 maja 2013, 23:14
Jestem beznadziejnym pijakiem, ha!
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez szczypiorek86 11 maja 2013, 11:21
mark123 napisał(a):Mnie obecnie z jednej strony "roznosi", gdy widzę kogoś pocierającego nos ręką oraz jak ktoś coś tłustego, brudnego chwyta gołymi rękami na moich oczach, jest to dla mnie widok bardzo obrzydliwy. Z drugiej strony pojawia się u mnie wtedy erekcja seksualna.

Anomalia ... ;)

mark123 napisał(a):Od dziecka nie mogę patrzeć, jak ktoś je brudzące jedzenie gołymi rękami, zamiast sztućcami albo czymś innym.

Panisko,arystokrata... :P
szczypiorek86

przez Nut 11 maja 2013, 11:43
kiedyś wysłałam sms koledze z bramki sms,
'ej sorry nie mogę już pisać, bo netu nie mam' :mrgreen: <IQ do pozazdroszczenia>
Nut

Sortuj wg