Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez agi114 21 sty 2013, 21:19
Bo samochody są głupie. Potrafię wyleźć wieczorem z pidżamy, żeby wyjść z domu i sprawdzić czy auto jest zamknięte. Zamek mam centralny. Sprawdzam wszystkie drzwi, bagażnik też. Potrafię wyleźć po raz drugi, w środku nocy prawie, bo może okien nie zamknęłam.. :hide:
One są głupie po prostu. Te samochody.

przez zmeczona123 22 sty 2013, 00:40
hm ja naprzyklad mam ze w sklepie chce wziasc szampon i wyciagam jeden nie drugi nie 3 nie i tak wyciagam z 5 zeby wziasc z tylu a ludzie patrza jak na debilke

przez Ala_P 22 sty 2013, 13:20
Tak, tak wybieranie produktów z samego "końca" to moja domena :) Już kiedyś usłyszałam, że mam nienaturalnie długie ręce i że to pewnie takie ewolucyjne przystosowanie, żebym mogła sięgać produkty z samego końca ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agi114 22 sty 2013, 19:59
Boże.... Też często biorę drugi produkt, nie pierwszy, nie ostatni, po prostu drugi. Wydaje mi się że ten pierwszy był obwąchany, używany albo cholera wie co. I dopiero teraz do mnie to dotarło :shock:

przez Słoniątko34 30 sty 2013, 22:18
vifi napisał(a):Przywaliłem w drzwi obrotowe.

Vifi mnie wiele razy-o wiele za dużo :lol: zgniotłyby drzwi automatycznie otwierane w supermarketach... :yeah:
...idz obok mnie i bądz moim Przyjacielem...

przez Ledoux 30 sty 2013, 22:34
zmeczona123 napisał(a):hm ja naprzyklad mam ze w sklepie chce wziasc szampon i wyciagam jeden nie drugi nie 3 nie i tak wyciagam z 5 zeby wziasc z tylu a ludzie patrza jak na debilke

na mnie też patrzą tylko w obawie, że chcę KRAŚĆ, bo się okropnie długo zastanawiam i potrafię kilkanaście minut podejmować decyzję który wziąć jogurt ;) to dosyć męczące.
Ledoux

przez sloik 30 sty 2013, 22:45
na mnie też patrzą tylko w obawie, że chcę KRAŚĆ, bo się okropnie długo zastanawiam i potrafię kilkanaście minut podejmować decyzję który wziąć jogurt ;) to dosyć męczące.

rosemary, wygląda, jakbym Cię śledziła, ale po prostu nie mogę nie przybić Ci piątki! Jak muszę wybrać jogurt/napój, to łażę wzdłuż stoiska i się zdecydować nie mogę. Najczęściej w ogóle nic nie kupuję potem;p

edit;
a branie drugiego czy nawet ostatniego szamponu z kolei moim zdaniem jest bardzo powszechne, wielu ludzi tak robi.
sloik

przez vifi 31 sty 2013, 18:19
A widzieliście jak ktoś się na was patrzył, bo mi się cały czas wydaje ale nie pamiętam kiedy ostatni raz ktoś rzeczywiście przyglądał się "badaczowi jogurtów". Czasami ochrona się na mnie patrzy, bo jak trzeba gdzieś wejść i coś załatwić to ja zwykle najpierw okrążam to miejsce.

przez Jowka 04 lut 2013, 15:06
ja mam jedno głupie natręctwo. Jak gdzieś idę, gdzie muszę zapłacić (szczególnie na terapię :D ), to sprawdzam po dziesięć razy, czy włożyłam na pewno portfel do torebki, a potem drugie dziesięć czy na pewno w środku są pieniądze. Strasznie boje się tego, że wynikłaby jakaś mega siara, gdybym przy kasie (albo po terapii...) otworzyła pusty portfel...
Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie.
Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli w ogóle nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

Choćbym kroczył ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
(psalm 23)

przez sloik 04 lut 2013, 15:20
A widzieliście jak ktoś się na was patrzył, bo mi się cały czas wydaje ale nie pamiętam kiedy ostatni raz ktoś rzeczywiście przyglądał się "badaczowi jogurtów". Czasami ochrona się na mnie patrzy, bo jak trzeba gdzieś wejść i coś załatwić to ja zwykle najpierw okrążam to miejsce.

Hm, no mi się właśnie wydaje, że patrzą na mnie, jak tak stoję przy stoisku i badam jogurty. Ale nie wiem, czy rzeczywiście tak mnie wnikliwie obserwują.
sloik

przez Quakerdramon 04 lut 2013, 16:30
Ja mam tak że jak idę wieczorem do kuchni to potrafię nie zapalać światła żeby mnie nie widział sąsiad z naprzeciwka, pali fajki na balkonie co pół godziny stary dziad. W pokoju mam rolety wiecznie pozasłaniane żeby mnie nikt nie widział. Raz przy otwartej lodówce robiłem sobie jedzenie żeby tylko nie zapalać światła.
Gdy zadają ból to mi daje moc

przez grela1 07 lut 2013, 00:09
Ja mam kilka głupich natręctw ;) Praktycznie cały czas patrzę się na zegarek - szczególnie kiedy się gdzieś spieszę.
______
Sarbinowo

przez Lady Em. 12 lut 2013, 23:06
A ja cierpię na natręctwo objawiające się skubaniem skóry która odstaje, np. gdy schodzi skora przy opalaniu, skórki przy paznokciach, suche usta... Dlatego non stop krwawię... Na lekcjach nawet nieświadomie skubie, potem wszyscy na mnie dziwnie patrzą bo mam krew na palcach, ustach, bluzce... Moje kumpele juz wiedzą i nie oddalają się ode mnie z tego powodu ;) to jest najbardziej pozytywne w tym wszystkim.
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez evka 27 lut 2013, 21:32
Lady Em. napisał(a):A ja cierpię na natręctwo objawiające się skubaniem skóry która odstaje, np. gdy schodzi skora przy opalaniu, skórki przy paznokciach, suche usta... Dlatego non stop krwawię... Na lekcjach nawet nieświadomie skubie, potem wszyscy na mnie dziwnie patrzą bo mam krew na palcach, ustach, bluzce... Moje kumpele juz wiedzą i nie oddalają się ode mnie z tego powodu ;) to jest najbardziej pozytywne w tym wszystkim.

Mam to samo, drapie wszystkie skórki, pryszcze a póżniej wyglądam jak po wojnie i sobie mówię- "nie drap" a tu znowu to samo..

Dodatkowo po urodzeniu dziecka mam lęki że mogę coś złego zrobić dziecku.
Gdy przewijałam dziecko na przewijaku to ciągle miałam lęki że nie chcący uderzę nóżką czy główką o drewniany przewijak. Widok przewijaka budził w mnie grozę i poowijałam go kocem ;)
Sertralin 50 mg

Sortuj wg