Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez snaefridur 11 sty 2012, 23:22
Z dwojga zlego to na pewno lepsze wyjście, tylko czy starczy dystansu do siebie :)

przez Tomek082 12 sty 2012, 00:30
Oczywiście, tylko trzeba ćwiczyć i na terapie chodzić ;)

przez Lord Kapucyn 12 sty 2012, 00:31
Na haju poprosiłem w sklepie o "Lays'y z lodówki" i "piwo o smaku zielonej cebulki".
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stylow 13 sty 2012, 03:20
Mad_Scientist, całkiem ciekawie. :D

Ja zgubiłam się w sklepie na stacji benzynowej. Chociaż byłam powyżej półek i tak go nie ogarniałam. Sprzedawca się przypatrywał jak plątałam się miedzy trzema półkami na krzyż i jak już kupywałam z miną "- kawe czy herbate? - tak". A to wszystko na haju aviomarinu, jee :D

A tak wgl to mnie dzisiaj wystraszyły duchy. To znaczy nawiedzona brama. To znaczy wiatr wieje i nią rusza. Wskoczyłam ze strachu matce do łóżka. :D
Stylow

przez Tomek082 13 sty 2012, 09:50
Nawiedzona brama-dobre :D ,ja czasami teraż na szczęście dawno tego nie było ale w środku nocy ktoś wali w drzwi tak z hukiem :? .Już sam nie wiem,ale najprawdopodobniej jakis kawał :D

przez Aria 17 sty 2012, 23:27
Ja nie spocznę, póki dobrze że sprawdzę czy drzwi od pokoju są dobrze zamknięte, czy mam wodę obok łóżka. Potrafię kilka razy sprawdzać budzik w telefonie, czy aby na pewno nastawiłam go na dobrą godzinę. Nie wyobrażam sobie umyć włosy tylko szamponem, muszę jeszcze użyć odżywki, a później pianki. Gdy rano wstaje mam ustalony harmonogram, bez którego funkcjonować nie mogę. Przed pójściem spać i wyjściem gdziekolwiek tak samo. I gdyby tak głębiej pomyśleć, to jeszcze kilka (jak nie więcej) rzeczy by się znalazło :mrgreen: ale ze względu na późną porę nie potrafię sobie przypomnieć... :pirate:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

przez sto 24 sty 2012, 22:21
[quote="Aria"Gdy rano wstaje mam ustalony harmonogram, bez którego funkcjonować nie mogę. Przed pójściem spać i wyjściem gdziekolwiek tak samo.[/quote]

Też tak mam, poza tym podczas płukania włosów zawszę liczę do 39 po 5 razy. Odżywkę też tyle czasu trzymam. Składam ubrania w kostkę i układam koło łóżka. Wchodzę do łóżka tylko z jednej jego strony. I coś co teraz w miarę mi odpuściło ale kiedyś spóźniałam się do szkoły wstawałam z kibla na jakąś liczbę (liczyłam czasem do 300) a jak coś mnie rozproszyło to od nowa :D
sto

przez Stylow 24 sty 2012, 22:55
Harmonogram kąpieli, wstawania, szykowania to chyba częsty przykład. Jak zrobię coś inaczej to albo się nie wyrabiam albo czegoś nie zrobię, lub zapokmnę o tym ijest kicha. :shock:
Stylow

przez Lord Kapucyn 29 sty 2012, 14:39
A ma ktoś takie dość popularne natręctwo, że jak udziera srajtaśmę to musi być udarta równo według łączeń pomiędzy kolejnymi listkami i najlepiej jak udziera się listki parzyście? :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Stylow 29 sty 2012, 15:13
Mad_Scientist, kiedyś miałam jakieś takie schizy, ale już nie ;D
Stylow

przez anancites 30 sty 2012, 21:16
Mad_Scientist napisał(a):A ma ktoś takie dość popularne natręctwo, że jak udziera srajtaśmę to musi być udarta równo według łączeń pomiędzy kolejnymi listkami i najlepiej jak udziera się listki parzyście? :P

Ja kiedyś miałam coś takiego, że musiałam oderwać określoną ilość (np.9) kawałków papieru toaletowego. Coś strasznego (biorąc pod uwagę, że jestem kobietą --> używam papieru za każdym razem gdy korzystam z WC). Wrogowi bym takich natręctw nie życzyła. ;)

przez Ciasny Wiesiek 30 sty 2012, 21:37
Dziś rano zostawiłem komórkę w lodówce a do pracy poszedłem z polotem od telewizora. Mało tego chciałem kur... z niego dzwonić. Przez chwilę zastanawiałem się gdzie ta komórka ma wyświetlacz ! Musiałem się wracać do domu. :105:
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki.

przez Maoam 13 lut 2012, 20:07
Serwusik;)
Jestem nowa.;p
Znalazłam się tu z powodu tej choroby. Nie mam z kim o tym pogadać prócz lekarza więc szukam " znajomych " z tymi samymi problemami w świecie wirtualnym;)

przez Nibelheim 13 lut 2012, 21:41
Serwus, jestem nerwus :smile:

Sortuj wg