Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Clarence 15 maja 2011, 16:11
Moim natrcetwem jest porządkowanie rzeczy(niestety także tych nienależacych do mnie) Przez co bylem juz 2 razy zatrzymywany przez policję gdyż w torebkach starszych pań porzadkowalem różańce i obrazki z JP II

przez niespokojny 15 maja 2011, 17:48
Ale jak to robisz? Wyrywasz im torebki i porządkujesz? Czy starasz się ukradkiem wkładać ręce do torebki, jak kieszonkowiec?

przez Newrus_90 15 maja 2011, 19:49
mirr napisał(a):po załatwieniu swojej potrzeby w ubikacji musiał nad nią stanąć i się jej porządnie w okreslony sposób przyjrzec ;p

Ja też muszę się w określony sposób przyglądać różnym rzeczom, np. kremowi podczas zamykania pudełeczka, albo umywalce gdy wychodzę z łazienki, klozetowi też na do widzenia posyłam spojrzenie czy aby nie leje się woda bo spłuczka przecież może się zepsuć i co wtedy woda będzie spływać do ubikacji? dla pewności posyłam spojrzenie i jestem pewny że woda nie płynie i mogę spokojnie spać.
Newrus_90

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Clarence 15 maja 2011, 22:36
niespokojny raczej nie staram sie z tym ukrywac, ale nie zeby od razu bic taką panią po twarzy, wyrywać torebkę i uciekać z nią tylko po to zeby cos uporzadkowac. Robie to tak jakby byla moja, po prostu sięgam i porządkuje(nie mogę się powstrzymać)

przez Milutki 15 maja 2011, 23:28
Clarence napisał(a):Robie to tak jakby byla moja, po prostu sięgam i porządkuje(nie mogę się powstrzymać)

ha,ha, no nie myślałem, że tak się da...

musi nieźle wyglądać taka akcja... :mrgreen:

-- 15 maja 2011, 22:30 --

nadawałoby się idealnie na skecz do Jasia Fasoli ... :great:
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez Clarence 16 maja 2011, 17:18
Dzięki za komplement. Czesto zdarza się że moja przyjaciółka(jedyna która mnie rozumie, a przynajmniej mi się tak zdaje) próbuje mnie powstrzymać, ale że jestem większyod niej (prawie pół metra) to jednak nie udaje jej się, a ja dalej jestem nazywany diabłem, bezbożnikiem, złodziejem i antychrystem(swoją drogą nie wiem skąd one biorą tak wymyślne epitety)

-- 16 maja 2011, 18:29 --

Clarence napisał(a):Dzięki za komplement. Czesto zdarza się że moja przyjaciółka(jedyna która mnie rozumie, a przynajmniej mi się tak zdaje) próbuje mnie powstrzymać, ale że jestem większyod niej (30 cm) to jednak nie udaje jej się, a ja dalej jestem nazywany diabłem, bezbożnikiem, złodziejem i antychrystem(swoją drogą nie wiem skąd one biorą tak wymyślne epitety)

przez khaleesi 16 maja 2011, 21:26
Clarence napisał(a):Moim natrcetwem jest porządkowanie rzeczy(niestety także tych nienależacych do mnie) Przez co bylem juz 2 razy zatrzymywany przez policję gdyż w torebkach starszych pań porzadkowalem różańce i obrazki z JP II

:shock: Oryginalne

Newrus_90 napisał(a):Ja też muszę się w określony sposób przyglądać różnym rzeczom, np. kremowi podczas zamykania pudełeczka, albo umywalce gdy wychodzę z łazienki, klozetowi też na do widzenia posyłam spojrzenie czy aby nie leje się woda bo spłuczka przecież może się zepsuć i co wtedy woda będzie spływać do ubikacji? dla pewności posyłam spojrzenie i jestem pewny że woda nie płynie i mogę spokojnie spać.

Mam to samo . Ja to mam tak lukam na kran potem na kibel , w lusterko i zamykam drzwi.
Czasem jeszcze nasłuchuje idąc przez przedpokój czy aby na pewno nic nie kapie. :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Anrey 20 maja 2011, 11:19
W sumie nie wiem, czy mam natręctwa, ale mam dziwne przyzwyczajenia, np.:
- zawsze muszę przetrzeć sedes zanim na nim usiądę (w domu), nawet jeśli jest czysty
- rano chodzę po całym domu i zamykam półki, jeśli są niedomknięte i tak samo jest z drzwiami od łazienki
- tak jak tu pisaliście, myjąc zęby dzielę je na sześć części (3 na górze i 3 na dole)
- kiedyś chodząc do szkoły, musiałam liczyć moje kroki, albo chodzić tylko po całych płytkach itp.
- no i mam coś takiego dziwnego, że patrząc na coś, szukam kilku odcieni kolorów i muszę policzyć do obojętnie jakiej parzystej liczby (najczęściej 4 albo 10) - mam to od zawsze i nie umiem się tego pozbyć
- zawsze liczę ile godzin śpię, zapisuję to w zeszycie i liczę średnią snu tygodniowo, a później średnią snu miesięcznie. nie potrafię z tego zrezygnować
- liczę ile smsów piszę dziennie i wyliczam ile mogę napisać, żeby mi starczyło na cały miesiąc
- kiedy ktoś mnie dotknie (twarz, ręce np.), to muszę wytrzeć to miejsce ręką

To chyba tyle ;p
My insecurities could eat me alive.

przez CichoCiemny 20 maja 2011, 23:26
Anrey, typowa nerwica natręctw.
CichoCiemny

przez ewa321 20 maja 2011, 23:35
kurcze.....prawie....mam tak samo.....jak...Anrey....,ale nie liczę spania....

przez CichoCiemny 21 maja 2011, 00:01
ewa321, za to kropki stawiasz, może zacznij je liczyć ;)
CichoCiemny

przez ewa321 21 maja 2011, 00:05
oki....dobra myśl..... :great:
;D:D

przez Robanix 21 maja 2011, 01:13
5+4+5+3+4+4=25 :mrgreen: . Ja bym zawsze dał jednakową liczbę kropek np. zawsze 4, bo u mnie natręctwa często kręcą się wokół liczby 4 :P . A ten post napisałem, bo moje natręctwa zmuszają mnie (i zwykle im ulegam, choć nie zawsze) do wylogowywania się z forum dopiero, gdy mam parzystą liczbę postów :lol: .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez *Monika* 21 maja 2011, 01:24
Robanix, :mrgreen: Jutro napisz nieparzystą ilość postów i się wyloguj ;)
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg