Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Pośmiejmy się z siebie :D

przez stabil 09 lis 2010, 08:26
namiestnik napisał(a):posłuchałeś? ;)

hehehe spalilem sie ze wstydu :) i powiedzialem ze nigdy wiecej tego nie zrobie pomoglo :)))

przez tak345 11 lis 2010, 00:01
Bylem niedawno bardzo zagubiony i wszystko odczytywalem jako znaki. Zadawalem pytanie, czy cos mi sie uda, a potem szukalem wszedzie potwierdzenia. Jesli ten kruk zleci z galezi w ciagu 5 minut, to mi sie uda. Jesli zobacze staruszke w czerwonym bereciku, to mi sie uda. Jesli zobacze za zakretem audi, to mi sie uda. Zrobilem wiele glupstw, sugerujac sie takimi znakami :)

przez namiestnik 11 lis 2010, 18:08
Jak mi ktoś by powiedział "idź się leczyć" albo coś w tym stylu to bym się zirytował. Choć może to być ogólnie dobre przesłanie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nobodyme 18 lis 2010, 00:19
tak345 napisał(a):Bylem niedawno bardzo zagubiony i wszystko odczytywalem jako znaki. Zadawalem pytanie, czy cos mi sie uda, a potem szukalem wszedzie potwierdzenia. Jesli ten kruk zleci z galezi w ciagu 5 minut, to mi sie uda. Jesli zobacze staruszke w czerwonym bereciku, to mi sie uda. Jesli zobacze za zakretem audi, to mi sie uda. Zrobilem wiele glupstw, sugerujac sie takimi znakami :)

kurde, czy Ty czytasz mi w myslach?
ja robilam dokładnie to samo
jeszcze bylo takie cos ze jak na drodze pierwszym autem ktore zobacze bedzie czerwone to sie uda zielone to nie itd

przez *Monika* 18 lis 2010, 01:09
A ja siedziałam na onecie i stawiałam sobie wirtualego tarota, obsesyjnie to robilam. Pytalam kart o różne sprawy. Idiotka!
Obrazek
Główny Moderator

przez ewap99 18 lis 2010, 01:12
No ja pamietam jak majac w domu przyjaciółke zasiałam gdzies telefon,,,chodze szukam nie ma nagle ona otwiera lodówke by kolacje zrobic i do mnie a co ten tel w lodówce robi? potem mnie podsumowała:lubie cie nawet z telefonem w lodówce . i do dzis sie smiejemy :yeah:
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez namiestnik 18 lis 2010, 13:11
Baaa - telefon czy budzik lodówce - co w tym dziwnego? ;)

przez mel89 08 gru 2010, 22:11
ja też stawiałam Tarota. nie tylko na onecie ale też na fejsie. i też wierzyłam w znaki, np. cieszyłam się jak mnie minął tramwaj z napisem "ZDROWIE", ale jak czarny kot przebiegł mi drogę to już była tragedia.

przez harpagan83 09 gru 2010, 00:19
" Umieć śmiać się z siebie to przeciesz nie wada- dobrze się sklada bo mam w głowie bałagan"
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez linka 09 gru 2010, 00:23
Ja to generalnie mam bekę z tego tematu całkiem niezłą....czasem jak mi źle to wchodzę i czytam :great:

Nie wiem na której stronie, ale gdzieś było, ze ktoś miał atak na klopie i opisywał później jakie cyrki urządzał żeby tylko na prędkości postawić co trzeba i zmykać :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez TAO 09 gru 2010, 01:53
Nie jem od 17stu lat mięsa... do niedawna miałem takie natręctwo, że jak dotknę coś co miało z "trupem" kontakt to stanę się nieczysty... no jak jakiś totalny wegetariański neofita.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Ahmed 09 gru 2010, 11:20
moje natręctwo .... zmywam naczynia.... :D choć inni domownicy nie uważaja tego za natręctwo :)
Ale faktycznie to nie wiem czy to natrectwo ale jak tylko zobacze brudna szklanke czy tależ to musze ja wziąć i umyć bo inaczej źle mi jakos z tym.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez linka 09 gru 2010, 11:23
Allah, Jezu...moja matula to by się cieszyła jakbym miała takie pożyteczne natręctwo :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ahmed 09 gru 2010, 12:17
he he .... jeszcze najlepsze ... od dłuzszego czasu walcze o zakup zmywarki do domu a wszscy sie za zstanawiaja po co nam ona przecież ja jestem i tak zostałem zdegradowany w domu do roli maszyny ;)
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Sortuj wg