Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Pośmiejmy się z siebie :D

przez Korba 13 mar 2009, 20:33
Dzisiejszy dzień. Dzwoni domofon. Odbieram, jakaś pani mówi, że ma polecony z urzędu miasta i pyta się, czy może podjechać. Pytam się "to za ile pani będzie?". Pani na to, że za chwilę, bo jest na dole i podjedzie windą.... Nie wpadłam na to gadając z nią przez domofon :D

Ale to nie koniec, pani przyjechała na górę i daje mi kwitek do podpisania, trzeba wpisać datę. Pytam pani "a który dzisiaj jest?" Pani mówi, że 13-sty. A ja se myślę, no fakt kuź.wa, mam dzisiaj urodziny :D:D:D

Nie ma to jak być lekko potrzepanym :D
Korba

przez enigma76 13 mar 2009, 23:18
wiola_jaw napisał(a):RAMM mam jedną niedorzeczną obsesję...panicznie boję się, że coś mnie opęta, że zaraz komuś zrobię krzywdę, a potem się obudzę i moje życie będzie koszmarem...

[*EDIT*]

generalnie panicznie boję się złych duchów...

Haha, teraz się mogę z siebie pośmiać. Bez obrazy Wiola, też to miałam przez jakies 2 lata i wtedy faktycznie byłam przerażona. Najgorsze, że nie mogłam o tym nikomu powiedzieć. No bo jak? Męczyłam się dniami i nocami, schudłam do 45 kg., nie mogłam jeść, tylko te głupie myśli. Najważniejsze to trafić na odpowiednie leki i dobrego psychiatrę, reszta będzie ok.

przez laguna 17 mar 2009, 12:29
cholera, wczoraj tak sobie zgniatalam nos caly dzien ze az mi sie kolczyk w nosie chyba poruszyl i boli teraz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 20 mar 2009, 23:40
Lagunciu, wyciskaj wągry na parze :mrgreen:
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez evelina 20 mar 2009, 23:50
dostalam wiadomosc od wrozki Elwiry :D
evelina

przez Korba 21 mar 2009, 00:00
i co Ci napisała? :mrgreen:
Korba

przez evelina 21 mar 2009, 00:02
korba mam klątwe :D RATATUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ:D :mrgreen:
evelina

przez enigma76 21 mar 2009, 01:02
No ze 2 dni temu dostałam takiego sms-sa. Trochę się przeraziłam, aczkolwiek przestaje mi już odbijać z tą bojaźnią na telefon. Pocieszam się tym, że telefon jest na męża. Ale jestem okrutna. :o

przez isj 21 mar 2009, 18:36
evelina napisał(a):korba mam klątwe :D RATATUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ:D :mrgreen:

No więc stało się, dopełnił się kielich przeznaczenia, uchuchuchu.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez laguna 21 mar 2009, 22:26
isj, piekny, ja nie gniote wagrow hehe nie mam takowych :D po prostu uwielbiam tak zagniesc nosek ze az dotkne nim do ust. no bosko :D

przez isj 21 mar 2009, 23:09
Kudy moją piękności do Twojej, o, Laguno ;) Serce moje raduje się na wieść, że nie masz wągrów.

Zwyczaj, hmm... jakby to powiedzieć - przedziwny :) Musisz mieć wyjątkowo rozciągnięty nos, swoją drogą, heeh. Masz jakieś ćwiczenia na dziurki i przegrodę?

isj

przez laguna 22 mar 2009, 08:44
cwiczen nie ma, za to chrzastka jest jak guma, mozna zagniesc w kazda strone hehehe

przez Piter79 05 kwi 2009, 14:27
hahaha niezle sie posmailem z tych opisow waszych hehe ja mam w tym momencie co ciekawe dwa natrectwa sprawdzam cos po 3 razy np czy zamknalem dom i licze np lyki wody jak pije z butelki(np pije do 10 hehe)ale mi to nie przeszkadza w sumie ale to znak ze jeszcze terapia potrzebna ...

przez arkadia 10 kwi 2009, 20:12
A ja od czasu do czasu łapię się na tym, że w pewnym memencie zaczynam dyskusję ze sobą, np. w pracy :/ w domu to pół biedy, czasami mówię w pracy " prosze wejść" a tu nikt nie pukał... sprawdzam klamki czy oby na pewno wszystko pozamykałam. Jakby popatrzeć z boku...masakara :)

[*EDIT*]

enigma76 napisał(a):
wiola_jaw napisał(a):RAMM mam jedną niedorzeczną obsesję...panicznie boję się, że coś mnie opęta, że zaraz komuś zrobię krzywdę, a potem się obudzę i moje życie będzie koszmarem...

[*EDIT*]

generalnie panicznie boję się złych duchów...

Haha, teraz się mogę z siebie pośmiać. Bez obrazy Wiola, też to miałam przez jakies 2 lata i wtedy faktycznie byłam przerażona. Najgorsze, że nie mogłam o tym nikomu powiedzieć. No bo jak? Męczyłam się dniami i nocami, schudłam do 45 kg., nie mogłam jeść, tylko te głupie myśli. Najważniejsze to trafić na odpowiednie leki i dobrego psychiatrę, reszta będzie ok.

Sortuj wg