Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Pośmiejmy się z siebie :D

przez MadziaNSP 20 cze 2008, 20:27
No ja tak samo się wstydzę iść Może się to nie pogłębi mam taką nadzieję hehe:P

przez martuska007 20 cze 2008, 21:37
hehe Ja to raczej sie juz przyzwyczailam haha ;d z wiekiem robi sie to normalne

przez jaaa 20 cze 2008, 23:59
MadziaNSP napisał(a):Ja trafiłam na moją chorobe przypadkiem poniewąż zdaje jutro testy psychologiczne do policji i tam są pytania o to czy liczysz rzeczy itd. a własnie ja liczę i pytałam sie znajomych oni mówią że nie więc wpisałam i jestem hehe:P Mam to od jakiś 2 lat wkołko coś licze albo sylabuje czasami jak wychodze z domu mam wrażenie że mam na sobie 2 różne buty i sprawdzam Jeżdze takze skuterem i co jakieś 3minuty sprawdzam czy oby na pewno włączyłam światła też sie nie daje wyprzedzać albo wkurza mnie gdy ktoś jedzie ze mną na skuterze i jest z tyłu a ja go nie widze Jutro mam nadzieje uda mi sie przytrzymac język za żebami bo głupio by było zmarnowac marzenia przez takie coś...

a co wpisalas na tesci edo policji ze liczysz?
chyba NN nie mozna miec zdajac na policje...

jak dobrze ze nie MUSZE liczyc
bo ja nawet tego nie rozumiem jak to trzeba musiec

a zdrugiej rozumiem bo sama mam NN ale obsesje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martuska007 21 cze 2008, 11:41
a jakie masz nn ? znaczy podaj jakis przyklad co masz ;p ?

przez MadziaNSP 21 cze 2008, 20:35
No właśnie oto chodzi że nie można mieć idąc do policji ale naszczęście nie było takich pytań Ja z resztą jak kłamie to przynajmniej pamiętam co mówiłam:P bo najważniejsze żeby tam nie zaprzeczac samemu sobie A ty co masz?? No to liczenie to troche przesrane to sie chyba raczej powinno nazywac nerwica myśli :P

przez martuska007 21 cze 2008, 21:30
a czemu poszlas na policjantke jesli moge zapytac ;p ? no Ja to mam 3 razy np. czegos dotknac hhehehe ;d

przez MadziaNSP 22 cze 2008, 20:00
Dlaczego??Bo mama zamiast bajek w dzieciństwie puszczała mi kryminalne zagadki Las Vegas hehe a tak serio to zawsze o tym marzyłam To idealna praca dla mnie chciałam jeszcze do woja ale nie chciało mi się już jeżdzić po całej polsce na egzaminy;/ Że musze wszystko liczyć to trudno Marzenia trzeba spełniać mimo choroby:P

przez martuska007 22 cze 2008, 22:01
aaaaaaaaaaaa heheh ;d no pewnie ze trzeba ;p

przez Paulichta 23 cze 2008, 02:03
Madzia z tym liczeniem nie jesteś sama.Świetnie Cię rozumiem.Ostatnio siedziałam w szkole i patrzyłam się na poręcz na schodach,no i zaczęłam liczyc metalowe łączenia.Jak skończyłam to zaczęłam liczy na nowo.Musi to śmiesznie wygladac gdy coś liczę, :smile: np. patrzę się na okno i dziesiątki razy wodze oczami po firance,żeby policzyc np. kwiatki:P Albo patrze się na pudełko od zapałek i liczę krawędzie...Bezsens :shock: !!!!!Najgorsze jest to,że nie mogę się powstrzymac.... :-|
Choć milczysz, moje serce nie przestaje słuchać ...

przez MadziaNSP 23 cze 2008, 21:32
Hehe no dokładnie ja obojętnie na co się popatrze to już włacza mi się liczenie albo robie jak jest 234 to dodaje 2+3+4 itd Masakra:P a najlepsze to że nienawidze matmy To jest dopiero skąplikowane:P

przez martuska007 24 cze 2008, 08:49
Ja to na szczescie nie mam takiego czegoś chociaz w sumie chyba bym wolala te liczenie niz dotykanie po 3 razy jakiejs rzeczy ;d dobra juz nic nie mowie bo jeszcze Mi sie wlaczy to w psychice i bede liczyc kwiatki krawedzie i co tam jeszcze sie tylko da ;d

przez MadziaNSP 24 cze 2008, 21:12
Taa jak byś mnie znała na realu to ci mówie 2h i by ci się to udzieliło:P

przez GeckoOnTheWall 26 cze 2008, 02:40
Jestem nowa na forum i chetnie bym tu wszystkich usciskala na tym watku! Moje jazdy z natrectwami sa tak glupie, ze nigdy o nich nikomu nie mowilam, ale okazuje sie, ze sa wcale normalne :P :P
Moim ulubionym natrectwem jest ustawianie budzika na taka godzine, zeby suma cyferek zawsze dawala 7, albo jej wielokrotnosc, np. 8:06, 9:05, 10:04 i tak dalej.
Inne moje natrectwa sa mniej przyjemne ;)

przez martuska007 26 cze 2008, 10:23
ej nowa nieprzejmuj się ;D tez tak mialam myslalam ze tylko Ja to sobie ubzduralam i to caly czas wykonuje ale nie nie od kad znalazlam te forum to jest strasznie duzo takich osob :D:D:D wiec napisz nam tutaj co takiego jeszcze masz oprocz tych budzikow :P 'mena' tez ma cos z budzikami mozecie sie zgrac hehe pozdrawiam Cie sredzecznie :D no i ściskam,jednak te natrectwo nie jest w caletakie glupie ;D

Sortuj wg