Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez anonim 04 cze 2007, 23:29
Nom, niestety niektórzy mają taki zryty metabolizm :) Postaram się znaleźć nazwy potraw które go spowalniają i może to mi pomoże w przybraniu masy :)
Pozdro :smile:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Gagarin 05 cze 2007, 16:50
Widzę, że temat zszedł trochę z natręctw na odchudzanie. Ja też jestem chudy i też wnerwia mnie jak mi mówią, żebym więcej jadł to przytyje, ale cóż, jedni zrzucić wagę i nie mogą a inni przytyć i też nie mogą... Ale proponuję nie odbiegać od tematu ;)

przez MaRiAnEk 17 cze 2007, 11:41
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 23:07 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez po prostu ja 20 cze 2007, 13:31
MaRiAnEk- MATKO!! ja bym czegos takiego nie rpzezyla chyba, na zawal bym zeszla! :D jak Ty sobie dales z tym rade?? musiales byc wieczne niewyspany, bo jak tu spac w takich warunkach...;)

przez sherwood 26 cze 2007, 01:37
Skoro mówimy o tym, co w dzieciństwie...

Ja do późnego wieku spałam z mamą w łóżku - do dziś miło wspominam nasze wylegowanie :D
Jednak wmówiłam sobie, że kiedy dotykam mamy, ona może odczytać moje myśli.
Mam tak do teraz, i w momencie kiedy ktoś mnie dotyka, w mojej głowie rodzą się natrętne myśli, często o tematyce seksualnej, sadystycznej lub innej.
Nie byłoby to śmieszne, ale czasami próby odsunięcia się od osoby dotykającej mnie są zaskakujące, a moje wymówki dziwne - typu: 'uważaj, mam wysypkę od pokrzyw, a to zaraźliwe' wypowiadane trzy razy na tydzień w okresie, kiedy pokrzywy nie rosną...

Re: Pośmiejmy się z siebie :D

przez cheyenne 26 cze 2007, 12:05
Ja również przez pewien czas byłam przekonana, że mama potrafi czytać w moich myślach. Nie dawało mi to spokoju zwłacza kiedy myślałam o tym o czy nie chciałabym żeby wiedziała. Na przykład o romantycznych chwilach z chłopakiem :oops: Uciekałam wtedy w najodleglejszy zakątek mieszkania bo miałam nadzieję, że te mysli przez ścianę nie przejdą :roll: Czasem sprawdzałam "łączność" mówiąc w myślach do mamy i czakając na reakcję. Coś w stylu: "Mamo, coś małego z sześcioma nogami biega ci po włosach."
I am a machine
No longer living, just a shell of what I dreamed

przez moczymordka 02 lip 2007, 16:00
a jak byłam mała to miałam takie natręctwo że podskakiwałam :) no normalnie co jakis czas musiałam kilka razy podskoczyć :lol: i to było strasznie głupie, jak ktos patrzył jak wstaje i nagle podskakuje kilka razy w miejscu,... jak przypał jakis... :roll: :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:18 pm ]
aha, no i jeszcze :) jak pommyślę sobie jakies słowo które jest rzeczownikiem to od razu muszę dodać do niego jakiś przymiotnik! a dziwne te przymiotniki wymyślam, takie tez co nawet nie istnieją :)

przez Meteush 04 lip 2007, 13:23
Ja miałem własciwie jeszcze mam;) ale juz mniej takie natrectwo ze przed pójsciem spac,oglądac tv musiałem kilkanascie czasami kilkadziesiat razy przejsc przez próg naprawde przewalona sprawa szczególnie gdy chce sie juz spac;) Inna jeszcze 'smieszniejsza' rzecz zdarza sie gdy jestem na meczu mojej drużyny(nie podam nazwy bo bedzie wam sie kojarzyc z nerwica;) 1 liga:) a wiec siedze sobie przed meczem i przez przypadek kopłem nogą w krzesełko goscia co siedział przedemną no i pózniej mozecie sie juz domyslic co było co chwile kopałem w to krzesełko;) facet w koncu sie obrócił i powiedział zebym sie tak nie denerwował bo i tak wygramy;):):):) ale w kazdym razie wyszłem na niezłego palanta:)

przez woman 27 lip 2007, 23:45
To jest lepsze od komedii,
Przeczytałam wszystkie posty i płaczę ze śmiechu.
Najlepszy był wątek z Monkiem...
A teraz czas pośmiać się z siebie:

Płytki chodnikowe, dramat, przerabiałam w dzieciństwie.
Robienie wszystkiego 4X, zostało mi do dziś.
Siedzę w samochodzie, na skrzyżowaniu, patrzę na kierowcę w samochodzie obok i się zaczyna. Zanim zmienią się światła muszę na niego popatrzeć 4X. Odwracam głowę w drugą stronę i znowu na niego. I tak 4X, a jak źle się odwrócę, tak że kątem oka nadal go widzę, zaczynam od początku. Dramat.
A teraz najlepsze:

POPRAWIAM I UKŁADAM RZECZY W SKLEPACH. Dochodzi do tego, że inni ludzie myślą, że ja tam pracuję i rozkładam np. towar. A mnie wkurza jak coś nierówno leży czy wisi. Nie nawidzę wyprzedaży, kiedy rzeczy leżą luzem w takich wielkich koszach.

Zawsze jak wracam do domu a mieszkam w bloku, muszę poprawić wycieraczkę pod drzwiami sąsiadów, bo od tego zależy zdrowie mojej rodziny.
4X spuszczam wodę.
Jem tak, żeby ostatni kęs był wielokrotnością 4. Z piciem podobnie.

Ciągle myślę, że jak nie zrobię czegoś co akurat przyszło mi przed chwilą do głowy, to stanie się coś złego. W efekcie robię to, nawet kosztem np. spóźnienia.

Uwielbiam horrory i wszelkie filmy katastroficzne, a potem śpię przy pełnej iluminacji.
pzdr

przez Kejsi 07 sie 2007, 23:29
kiedy na ulicy przechodzę obok jakichś ludzi (najgorzej jeśli jest wąska uliczka albo chodnik, ludzie stoją po jego obu stronach a ja mam przejść środkiem) to nagle zapominam tak jakby jak się chodzi normalnie :lol: Zaczynam iśc jak sparaliżowana, stawiam nienaturalnie kroki, macham dziwnie rękami, koślawie stopy :lol: no masakra po prostu :) a im bardziej sie staram iśc normalnie tym dziwniej mam wrażenie że idę :roll:

śpię zazwyczaj z telefonem w łóżku, bo włączam w nim budzik. Kiedy ktoś do mnie dzwoni ja całkowicie przekonana że to budzik po omacku odrzucam rozmowę :D bardzo często dzwonią do mnie rano z pracy, a ja ciągle odrzucam te rozmowy, dotyczy to nawet dni wolnych kiedy nie nastawiam budzika. A potem okazuje się że odrzuciłam 15, 20 , 30 rozmów i trzeba się tłumaczyć :]
'Na pewno jesteś, bo wierze, ukrywasz skrzydła wtulone...'

Kocham..'

Obrazek

przez Twilight 08 sie 2007, 03:05
Hahaha, może wyłączaj komórkę na noce przed wolnymi dniami? :lol:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez snaefridur 08 sie 2007, 03:20
Moje natręctwa polegają na tym,że często uraja mi się,że zanim jakaś rzecz się skończy (np. piosenka,prezenter w TV skończy mówić,za pare sekund wybije pełna godzina itp.),ja KONIECZNIE muszę dokonac pewnej czynności.To może być cokolwiek (np. jest 12:59:57 ,a ja nagle w ciągu tych kilku sekund musze dojść do końca pokoju i coś przesunąć/czegoś dotknąć ect,trudno to wyjaśnić).
Moja siostra do dziś śmieje się ze mnie,że kiedyś dopadłam do niej i wyjątkowo gorączkowo zaczęłam domagać się jej błyszczyka.W ogóle nie daje mi żyć z powodu kilku podobnych sytuacji. ;)
snaefridur

przez Twilight 08 sie 2007, 03:53
Snaefridur, też przerabiałem, włącznie z zrobieniem czegoś przed kolejnym uderzeniem perkusji w utworze lecącym w radiu. A weź tu zrób, jak ostry kawałek :)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez enika191 15 sie 2007, 12:32
Ja licze litery w słowach.To jest coś makabrycznego.Normalnie czasami nie moge przestac.Albo cały czas ogladam sie za siebie.Juz mnie to troche denerwuje
Perfekcyjna Miłość-Perfekt welle

Sortuj wg