Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez high 06 sty 2015, 15:55
U mnie klasyka oprócz natrętnych myśli zamykanie auta- pociąganie za każdą z klamek około 6 razy :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

przez poem 16 sty 2015, 18:01
DestruktorMysli napisał(a):Oprócz tego czuję suchość warg i je lekko wtedy oblizuję.

Ja mam straszne przyzwyczajenie do pomadki/balsamu do ust, a jak naprawdę niema możliwości użyć to oblizuję. U mnie najgorsze jest to że jak moje usta są suche to mi się tak "ściągają" i mam, jak niektórzy mówią, groźny wyraz twarzy.
Do tego odkąd pamiętam często poruszam nosem czy raczej górną wargą tak jak królik :mrgreen: (wiecie o co chodzi?) Po prostu muszę. Zwykle nawet o tym nie myślę. Głównie chodzi o to by drapnąć zębami o wewnętrzną część górnej wargi.

przez Mateusz1989 17 sty 2015, 14:35
Zawsze jak wychodzę z domu do zakręcam wodę,gaz,wyłączam prąd i sprawdzam drzwi zewnętrzne z 3 razy naciskając na klamkę...A czasem się cofam specjalnie żeby je sprawdzić jeszcze raz.W ogóle to jakąś małą paranoję mam,że wszyscy wokół są wedle mnie wrogo nastawieni.Najchętniej poustawiałbym sentry gun na dachu domu i ogrodzie,oraz zakluczać uliczkę i zamykał szczelnie bramę,do tego przydałaby się ochrona solid security...Piszę niby pół żartem-pół serio ale to trochę męczące,bo nieuzasadnione.Nie mam długów,nikt mnie za nic nie ściga..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niepojęta 24 sty 2015, 03:06
Jak jestem gdzieś potrafię co parę minut sprawdzać, czy mam portfel i telefon w torebce.. Gdy nie sprawdze to czuję się zła na siebie i wydaje mi sie że jestem lekkomyslna..Wyobrazam sobie juz sytuacje kiedy to ginie, a ja mam napad lęku, paniki, nie umiem sobie poradzić..

przez kotek em 24 sty 2015, 03:38
Ale co jest w tym śmiesznego? :roll:
Obrazek

przez SelinaKyle 24 sty 2015, 16:03
Chodzi o to żeby się zdystansować :) jak będziemy się z tego śmiali będzie trochę lżej.
Ja za każdym razem mówię sobie że będę silna i nie będę zwracała uwagi na fochy mojego faceta...a za każdym razem i tak płaczę :P udaję przed sobą że jestem silną niezależną kobietą :P

-- 30 sty 2015, 20:41 --

Właśnie pokłóciłam się z najlepszą przyjaciółką o to że mi nie daje lajków na fejsie! XD :((((

przez mark123 31 sty 2015, 01:56
Kilka moich śmiesznych myśli, odczuć:
- dotknięcie gołą ręką jakiegokolwiek zwierzęcia spowoduje zarażenie chorobą odzwierzęcą. Gdy moi dziadkowie mieli psy, to głaskałem je ścierką.
- ludzkie stopy są strefą naturalnie skażoną, ale skażenie to jest uśpione. Dotknięcie stopy dłonią powoduje przeniesienie skażenia na dłonie i jego aktywacje, ale dotknięcie czegokolwiek częścią dłoni, która dotknęła stopy dezaktywacje skażenia, niezrobienie tego spowoduje zakażenie organizmu.
- widok stóp w każdym człowieku powinien budzić obrzydzenie i oprócz kąpieli każdy powinien mieć je cały czas zakryte.
- wzięcie do ręki np. pączka brzydzi mnie znacznie bardziej niż dotknięcie deski klozetowej w publicznej toalecie
- poza tym, dotknięcie czegoś brudnego/tłustego/lepkiego w obecności innych, nawet gdyby inni robili dokładnie to samo, spowodowałoby, że mnie uznaliby za brudasa, nawet trzymanie w ręce np. pączka, gdy inni również trzymaliby w ręce pączka, spowodowałoby, że ja zostałbym uznany za brudasa, że dotykam pączka, natomiast inni mogliby go spokojnie jeść
- mycie rąk w obecności innych może sprawić, że inni pomyślą, że byłem brudasem
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez kotek em 31 sty 2015, 02:05
mark123 napisał(a): Gdy moi dziadkowie mieli psy, to głaskałem je ścierką.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mark123 wie o co chodzi w tym temacie.
Obrazek

przez tomasz_xyz 05 lut 2015, 15:27
u mnie tematy "naukowe". znów chcę iść na studia dzienne albo do dziennej szkoły policealnej. choć aktualnie przecież pracuję od 2 lat
tomasz_xyz

przez patgaret 15 lut 2015, 01:16
:lol:
Najładniejsze męskie oczy na Forum

przez benzowiec84 15 lut 2015, 01:45
jak byłem mały pies mnie zgwałcił bokser , jak stanął na łapach i mnie chwycił był większy o de mnie , a rodzice zamiast mi pomóc robili zdjęcia :) ale potem pomogli
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez hobbyturysta 15 lut 2015, 01:46
hihi trybson ty to masz opowiesci , prawdziwy jajcarz z ciebie :lol:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez benzowiec84 15 lut 2015, 01:46
tyle że ja byłem w ubraniach także przez ubranie :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez mark123 15 lut 2015, 01:52
kotek em napisał(a):
mark123 napisał(a): Gdy moi dziadkowie mieli psy, to głaskałem je ścierką.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mark123 wie o co chodzi w tym temacie.

Ale była też mroczna strona mojego obrzydzenia do zwierząt. Jak mnie pies polizał lub nawet tylko powąchał, to dostawałem furii.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg