Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Sabka 23 wrz 2014, 17:06
ja miałam tak, że nachodziły mnie okropne myśli- wtedy zawsze musiałam zacisnąć oczy i potrząsnąć głową (wydawało mi się, że w ten sposób je odgonię i uważałam to za potwierdzenie tego, że nie jestem takim złym człowiekiem i sama ich nie wymyślam)- tak jakbym chciała je wytrzepać z mózgu :P masakra- kilka osób zwróciło mi w szkole uwagę :D na szczęście to minęło. Teraz gdy raz na jakiś czas się pojawią staram się przyjmować je w mojej głowie "jak najmilej"- uśmiecham się i nie wyrzucam ich z głowy. To zawsze pomaga ;P ( może te głupie, wstrętne myśli są zawiedzione i dają za wygraną- hehe- tak to wygląda :)

przez małpka bubu 23 wrz 2014, 17:14
dziś narobiłam w gacie bo w całym ośrodku zdrowia nie było o 7mej żadnej czynnej ubikacji, hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Zebrec 23 wrz 2014, 22:24
Mam dosyć dziwny nawyk - zawsze jak otwieram nową paczkę papierosów, to staram się idealnie równo oderwać akcyzę. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez everlong 25 wrz 2014, 11:05
Sabka, mam to samo. Jakas kretynska mysl, w krzycacy sposob niepokojaca i juz, mamrocze cos do siebie i potrzasam glowa, potem jeszcze raz nia potrzasam. Tak dla pewnosci :lol:
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez Semir 25 wrz 2014, 19:22
Na kursie prawa jazdy walczyłem elką o prym na drodzę z inną elką jak non stop to on hamował to ja instruktor uspokajał mnie że mam test bojowy z tzw zasadą ograniczonego zaufania. No i tamta elka wyrobiła się na zielonym zostawiając mnie na najbardziej zatłoczonej ulicy w pewnym momencie zobaczyłem samochód na awaryjnych a obok kobietę z zakupami. widziałem jak odblokowała centralny odpiąłem pasy i krzyknąłem zaraz jej pokarzę! Gdy doszedłem kobieta mówi młody człowieku pomożesz? a ja co na to zamiast ochrzanu taaak oczywiście i zapakowałem wszystko do bagażnika a potem poprosiłem instruktora o dojazd a gdy się miałem tłumaczyć tooo.. było tak że w tym momencie zachciało mi się s...ć i od razu pobiegłem do pobliskiego baru ledwo wyrabiając bo 2 kabiny były już zajęte. Przy okazji po drodze kupiłem piwo i i zanim instruktor zaczął mnie rozliczać powiedziałem sobie cicho"już mi ku..wa lepiej" facet się poryczał ze śmiechu plus 2 innych zaczynających kurs i jeszcze ze 2 z tego baru a ja się czułem jak dojrzały burak na polu mający chęć schować się w bagażniku nie wychodząc do wieczora :P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez Natrętna 26 wrz 2014, 20:47
Słyszałam o "Natrętach", którzy ze sklepowych półek nigdy nie biorą pierwszego artykułu z brzegu, gdyż za dużo osób go dotykało. Starają się brać ostatni z tyłu. Ja natomiast zawsze biorę pierwszy bo wiem, że nikt go nie weźmie i będzie "smutny" albo "samotny". A juz w szczególności gdy jest to np. wgnieciona puszka - wtedy mam całkowitą pewność, że wszyscy będą sięgać po każdy artykuł obok, tylko nie po nią. Choć towar w środku jest pełnowartościowy.
Ech, nawet w sklepie spoczywa na mnie duuuuuża odpowiedzialność :why:

przez torres 26 wrz 2014, 22:22
Ale to akurat nie natręctwo tylko faktycznie tak jest, że więcej osób go dotykało. Zawsze biorę drugi towar. Albo np dezodorant, czasem się psikam żęby zobaczyć jaki jest zapach a kupując biorę ze środka bo wiem, że nim nie psikali i jest go więcej.

przez inspektor_erektor 26 wrz 2014, 22:30
torres, bardzo dobrze robisz :great:

przez monooso 26 wrz 2014, 22:57
Zawsze kontroluję każdy swój ruch. Każdy wymach nogą, każdy wymach ręką, każdy grymas na twarzy jest ściśle przeze mnie kontrolowany i wyreżyserowany. Idę sobie po chodniku, patrzę stoi jakaś dziewczyna to myślę ooo podrapię się po głowie i specjalnie podnoszę rękę i się drapię. Później dalej idę patrzę stoi jakiś chłopak myślę ooo plunę sobie na chodnik i pluję itd. Wszystko na pokaz, każdy ruch, nikt mnie nie przejrzy, wszystko mam zaplanowane. Każdy najmniejszy szczegół jest przeze mnie przemyślany, każde splunięcie, a nawet mrugnięcie okiem. Nic nie jest przypadkowe.
monooso

przez Zebrec 26 wrz 2014, 23:02
torres, ja tez tak robię. Myślę, że to normalne. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

przez mark123 26 wrz 2014, 23:10
U mnie niechęć do zarazków nie występuje prawie wcale, nie interesuje mnie, kto i ile razy przede mną coś dotykał.
Natomiast zazwyczaj nie dotknę czegoś, po czym może mi się w widzialny dla mnie sposób ubrudzić dłoń, albo dotknę, ale muszą bardzo szybko się tego brudu z dłoni pozbyć.

A propo dezodorantów, bardzo obrzydzają mnie ludzie, którzy psikają sobie dezodorant na dłoń, by sprawdzić zapach.

Natrętna napisał(a):Ja natomiast zawsze biorę pierwszy bo wiem, że nikt go nie weźmie i będzie "smutny" albo "samotny".

Ja czuję, że uratowałem towar przed tym, że będzie niepotrzebny i smutny głownie wtedy, gdy jest w ogóle ostatni na półce.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Lonely_boy 02 paź 2014, 02:25
U mnie nerwica natręctw objawia się chyba w postaci tego, że często z kilka minut stoję przy kuchence gazowej i patrze czy wyłączyłem gaz, a także często przed pójściem spać sprawdzam po kilka razy to samo miejsce czy zgasiłem światło lol ;_;

przez Zebrec 02 paź 2014, 20:24
Lonely_boy, skąd ja to znam. :D

III Mister Forum

przez Lonely_boy 02 paź 2014, 22:15
Zapomniałem wspomnieć o tym, że zacząłem pić łykami, bo boje się że się udławię :D

Sortuj wg