Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez mark123 31 sie 2014, 12:25
Czasami, gdy wieczorem stanę przy lustrze, to mam myśli, że w tym lustrze ukarze się jakiś demon, a gdy stoję bokiem do lustra to czasem zdarza mi się lekkie przywidzenie kątem oka.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez tomasz_xyz 31 sie 2014, 15:29
mark123 napisał(a):Czasami, gdy wieczorem stanę przy lustrze, to mam myśli, że w tym lustrze ukarze się jakiś demon, a gdy stoję bokiem do lustra to czasem zdarza mi się lekkie przywidzenie kątem oka.

Podobno zapalając świecę przed lustrem można jakieś efekty uzyskać. Tylko nie pamiętam już o co tam chodziło.
tomasz_xyz

przez lucy1979 31 sie 2014, 15:59
Jacekk napisał(a):Ja na przyklad po napisaniu posta, sprawdzam kilka razy czy przypadkiem nie popelnilem bledu ortograficznego. :D

Każdy powinien tak robić, ludzie nic mowy ojczystej nie szanują. A powinni.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 02 wrz 2014, 14:26
Strzeliło mi do głowy takie pytanie, bo nie ukrywam, z boku wyglądać to może zabawnie :P Pytanie skierowane jest do wszystkich zmagających się z nadmierną wrażliwością na brud:

Jak się czujecie w sklepie z odzieżą używaną i czy kiedykolwiek odważyliście się na jakiś zakup w takim miejscu? :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Zebrec 02 wrz 2014, 16:12
Zawsze jak parkuję samochód, to muszę to zrobić idealnie równo.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez poem 04 wrz 2014, 12:54
Ja ostatnio często jak czegoś nie doczytam np. na plakacie/ogłoszeniu itp. jak idę przez miasto to się muszę się cofnąć. Najpierw myślę sobie że to nieważne, nie było tam żadnej ciekawej informacji... po prostu nie doczytałam jakiegoś słowa albo nie jestem pewna... Ale w końcu się wracam bo co mi tam szkodzi, a przynajmniej będę miała spokój :)
Albo nagle sobie przypominam, że miałam sprawdzić w słowniku jakieś niezrozumiałe słowo. Ale jestem akurat zajęta... I kłócę się ze sobą chwilę, bo przecież to nic takiego, ale jednocześnie boję się że zapomnę i już nigdy nie sprawdzę co to słowo znaczy.

przez xxdaisyxx 04 wrz 2014, 13:04
Dzień przed np.ważnym egzaminem, nie moge wykonywać żadnych przyjemnych rzeczy, np.spacer, wyjście do kina. Gdy będę za bardzo zadowolona dzień przed - to go nie zdam :/.

przez PM Cool Lee 04 wrz 2014, 22:27
Jak czasami piję jakiś sok z kartonu przez słomkę to po każdym łyku jak mam odstawić sok na biurko to muszę kilka razy sprawdzić czy ze słomki wszystko ściekło spowrotem do kartonu i żeby nie pobrudziło się biurko :D

przez mark123 05 wrz 2014, 21:51
Lubię zabawiać siebie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez monk.2000 05 wrz 2014, 22:23
Chyba to, że informatyki próbuję się uczyć ze słownika. Losuję literę, a potem czytam wszystkie hasła na ten znak. Wprowadziłem tę metodę, bo wcześniej zawsze zaczynałem od "a" i nigdy nie kończyłem. Potem byłem znawcą wyrazów na literę a.

Jak czytam nawet jakiś bzdurny tekst, to próbuję wszystko zapamiętać. Oczywiście mi się to nie udaje i traktuję siebie jak bezmózga.

Nie chodzę do pracy, więc nie potrafię sobie pozwolić na przyjemności. Prawie nie czytam beletrystki, nie gram w gry i nie oglądam filmów, mimo że sprawiałoby mi to radość. Na biurku mam same książki z nauk ścisłych.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Ferdynand k 05 wrz 2014, 22:26
monk.2000, przerwę zrób bo to potem sensu nie ma zmęczysz się
zamiast odpocząć się obwiniasz
Naczelny Użyszkodnik

przez theelderscrolls 13 wrz 2014, 22:16
poem napisał(a):Ja ostatnio często jak czegoś nie doczytam np. na plakacie/ogłoszeniu itp. jak idę przez miasto to się muszę się cofnąć. Najpierw myślę sobie że to nieważne, nie było tam żadnej ciekawej informacji... po prostu nie doczytałam jakiegoś słowa albo nie jestem pewna... Ale w końcu się wracam bo co mi tam szkodzi, a przynajmniej będę miała spokój :)
Albo nagle sobie przypominam, że miałam sprawdzić w słowniku jakieś niezrozumiałe słowo. Ale jestem akurat zajęta... I kłócę się ze sobą chwilę, bo przecież to nic takiego, ale jednocześnie boję się że zapomnę i już nigdy nie sprawdzę co to słowo znaczy.

Mam dokładnie to samo, tylko że chyba ze wszystkim, co się da. Wracam sie na górę przeglądanej strony, żeby sprawdzić, czy na zdjęciu był kwiatek niebieski czy żółty. Albo w pracy wracam na koniec sklepu żeby zobaczyć, czy na podłodze leży jedna nitka czy kilka nitek. Strasznie tego nie lubię, bardzo to męczy... ale to dość zabawne na swój sposób, że nitka na ziemi urasta do rangi narodowego problemu :P

przez hooain 13 wrz 2014, 22:39
Lubię zabawiać siebie.

heheh, to już takim perwersikiem śmierdzi
ତ୍କୃ

przez AtroposIsDead 13 wrz 2014, 22:48
Ja dziś mamuni układałem buty kolorami, a przed chwilą papier toaletowy w łazience, żeby taki smutny nie był (krzywo leżał). Ach, prawie wszystkie moje natręctwa minęły na rzecz lęków. Czasem aż szkoda.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Sortuj wg