Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez sylia 31 lip 2014, 12:55
Ja się boję sama jeździć na rowerze, musi być ze mną mąż, bo nigdzie nie pojadę :D
Jak kładę się spać zakrywam się kołdrą po sam czubek głowy (nawet w upały)- inaczej nie zasnę!
Widząc w wodzie ławicę ryb (nawet takich maciupkich) natychmiast uciekam, bo się boję, że mi wpłyną do stanika albo między nogi :P
Jak podlatuje do mnie jakiś owad to panicznie macham rękoma albo uciekam.

przez mark123 31 lip 2014, 20:44
sylia napisał(a):Jak podlatuje do mnie jakiś owad to panicznie macham rękoma albo uciekam.

Też tak robię, a czasami, gdy się wkurzę, życzę w myślach ludziom, którym przelatujące owady nie przeszkadzają, żeby ich owady ostro atakowały.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez vyskokova 01 sie 2014, 08:22
Nienawidzę stać na przejściu i czekać na zielone lub wolną drogę. Gdy widzę z daleka, że za kilka sekund droga może być pusta, puszczam się biegiem do przejścia, by zdążyć przed kolejnym sznurkiem samochodów. Na skrzyżowaniach mam obcykaną sygnalizację i dostosowuję tempo chodu tak, by wpasować się w zielone światło i bez zatrzymania wejść na pasy.
Wieczorem, gdy gaszę światło, boję się, że nigdy już nic nie zobaczę, że oślepłam. Wtedy muszę szybko poszukać wzrokiem okna i sprawdzić, czy widzę przez roletę poświatę latarni, potem jeszcze test lewe/prawe oko.
Rano po przebudzeniu najpierw próbuję sobie przypomnieć, jaki dziś dzień. Jak to przychodzi z trudem, co często się zdarza po głębokim śnie, zaczynam się bać, że dopadła mnie amnezja albo alzheimer i muszę prędko powiedzieć sobie w myślach, jak się nazywam, podać datę urodzenia, pesel, a potem przeliterować alfabet. :yeah:
Jako ten ślepy kamień pod wodą głęboką żyjesz, człowieku. W ciemnicy, człowieku, orzesz żywota rolę i płacz zasiewasz, ten trud, ten ból. I w błocie tarzasz gwiezdną duszę, człowieku, w błocie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tojaaa 01 sie 2014, 09:06
vyskokova, ale mnie rozbawiłaś, :mrgreen: :mrgreen:

przez adel 01 sie 2014, 09:21
vyskokova, z tymi przejsciami na swiatlach mam podobie, w sumie to mialam, do czasu jak probujac zdazyc przed czerwonym swiatlem, potknelam sie o wystajaca plyte chodnikowa, ktora skutecznie wyrwalam :hide: nie chcecie wiedziec jaki show mialy wszystkie stojace jeszcze na swiatlach samochody i pewnie nie tylko, ja natoniast jakos sie pozbieralam, otrzepalam udalam, ze w sumie nic sie nie stalo...myslalam, ze sie zapadne pod ziemie :mrgreen: od tamtej pory nie BIEGAM po chodnikach :mrgreen:
I'm toxic...

przez wiejskifilozof 01 sie 2014, 09:44
Czasem o dywan się zaczepiam.

przez Tojaaa 01 sie 2014, 11:07
A ja o własne nogi i gleba. Kiedyś to zaliczylam

przez mark123 01 sie 2014, 12:52
Ja, gdy czekam, żeby przejść przez ulicę, to czuję wstyd, że to głupio wygląda, że czekam.
Gdy widzę, że jakiś samochód zatrzymuję się przed pasami, to nie mam pewności, czy po to, żeby przejść i odsuwam się od przejścia, żeby samochód przejechał.
Gdy jest zielone światło, ale widzę, że jadą samochody, to odsuwam się od przejścia, a zbliżam się i przechodzę, gdy samochody przestaną jechać.
Czasem, gdy czekam, żeby przejść przez ulicę czuję wkurzenie na kierowców samochodów. Czasem wkurzenie jest tak silne, że zaburza trochę ostrożne przechodzenie przez jezdnię.
Czasem wewnętrzna furia powoduje, że odczuwam ochotę, żeby jakoś zatrzymywać przejeżdżające samochody, wywlekać danego kierowcę z samochodu i go pobić oraz wyczarować sobie jakiś przedmiot do rozwalania i rozwalić mu samochód.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez tosia_j 01 sie 2014, 13:05
Dobrze ze nie przejezdzam przez twoje miasto :zonk:
outsider

przez perry 01 sie 2014, 22:44
Często, gdy idę, trzymam się podbródka. :D

przez vyskokova 02 sie 2014, 09:54
adel, ja podobne show zrobiłam, ale jadąc rowerem na żółtym. Centrum stolYcy, skrzyżowanie przy metrze, nauka jazdy gwałtownie zahamowała, a ja nie zdążyłam zareagować, bum w zderzak i leże częściowo na przejściu, częściowo na jezdni. Wstyd jak beret ;) Teraz przymierzam się do zakupu samochodu, bo sytuacja zawodowa mnie zmusza i sobie nie wyobrażam, co będzie, jeśli nie zapanuje nad tym cholernym zboczeniem. Na rowerze niestety też to mam.
Pocieszam się faktem, że kiedy bardzo chcę i sobie 50 razy w myślach powtórzę, że "nie będę się spieszyć", "jak będzie trzeba, to poczekam", to jakoś wytrzymuję, ale wtedy czekając samotnie, zaczynam sobie wizualizować, że ktoś się zatrzyma, by mnie przepuścić i wstrzymam przez to ruch, wszyscy się będą gapić, samochód jadący za tym "uprzejmym" nie wyhamuje, walnie w niego, a ten we mnie. Strasznie w tej mojej głowie od czasu filmu "Oszukać przeznaczenie" :roll:
Tojaaa Ale wiem, że to do mnie, a nie ze mnie się śmiejesz :P
Jako ten ślepy kamień pod wodą głęboką żyjesz, człowieku. W ciemnicy, człowieku, orzesz żywota rolę i płacz zasiewasz, ten trud, ten ból. I w błocie tarzasz gwiezdną duszę, człowieku, w błocie.

przez Tojaaa 02 sie 2014, 10:33
vyskokova, jasne, ze do Ciebie, sympatyczna kobitko :D

przez aneccka95 30 sie 2014, 23:49
Natręctwa? Trochę tego jest ;)
Jadąc autem w mieście i wiedząc, że np. na jakiejś konkretnej ulicy leżał ostatnio chociażby przejechany jeż czy była stłuczka, nie przejadę tamtędy przez dobry miesiąc. (Potrafię nawet objechać pół miasta, żeby dojechać do miejsca, do którego mam 5 minut..).

Nasłuchiwanie domowników czy oddychają -,-

Gdy ustawiam głośność radia w samochodzie nigdy nie może być wyświetlona liczba "13", skręcam o jedno w dół, bądź podkręcam do góry.

Gdy gaszę światło, żeby iść spać, od razu zamykam oczy i idę do łóżka nawet z zamkniętymi oczami, żebym nie widziała ciemności.

Kiedy robię siku lecą mi łzy i nagminnie patrzę się na swoje odbicie w szybie kabiny prysznicowej.

Jest jeszcze tego trochę, uciążliwe, ale i ja i moi bliscy musimy to znieść :P
Mam dla kogo być, dla kogo walczyć,
dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć.
Do uśmiechniętych twarzy każdy dzień mówi,
że ten kolejny wcale nie musi być taki trudny!

Asentra 50 mg

przez PannaNatalia 31 sie 2014, 02:24
A ja śpię przy zapalonym świetle. Nie zasnelabym w ciemności
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg