Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Tojaaa 09 lip 2014, 19:17
1. Zdarza mi sie z 10 minut zastanawiać w sklepie który chleb wybrać
2. Zasypiam przy wyjącej suszarce albo farelce, nawet latem, tylko nadmuch zimny, musi mi coś szumiec. Nieraz juz poparzyłam sie, mam bliźnie na ręce, ale dalej to uskuteczniam
3. Był taki czas, ze zasypialam w łazience na podłodze, to było najlepsze miejsce, potem w nocy przechodziłam do lozka
Ostatnio edytowano 09 lip 2014, 19:23 przez Tojaaa, łącznie edytowano 1 raz

przez Ferdynand k 09 lip 2014, 19:20
Tojaaa napisał(a):1. Zdarza mi sie z 10 minut zastanawiać w sklepie który chleb wybrać
2. Zasypiam przy wyjącej suszarce albo farelce, nawet latem, tylko nadmuch zimny, musi mi coś szumiec. Nieraz juz popatrzyłam sie, mam bliźnie na ręce, ale dalej to uskuteczniam
3. Był taki czas, ze zasypialam w łazience na podłodze, to było najlepsze miejsce, potem w nocy przechodziłam do lozka

jak każdy kot :lol: :P
Naczelny Użyszkodnik

przez Tojaaa 09 lip 2014, 19:21
Ferdynand k, Ty mnie normalnie szpiegujesz :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 09 lip 2014, 19:23
Tojaaa, oj tam mnie to śmieszy :lol:

a jestem w wielu wątkach nawet naraz kilka stron otwartych ;)
Naczelny Użyszkodnik

przez Tojaaa 09 lip 2014, 19:25
Ferdus, a jakie Ty masz natrectwa?

przez Ferdynand k 09 lip 2014, 19:27
Tojaaa, miałem

-- 09 lip 2014, 19:31 --

czas przeszły

-- 09 lip 2014, 19:33 --

Tojaaa, nawet wciąganie brzucha od ilość razy
albo skurcz mięśni kończyn tyle samo i okr ilość razy

-- 09 lip 2014, 19:36 --

zawsze 3lub 4 wielokrotności lub x razy10+3lub4
Naczelny Użyszkodnik

przez Tojaaa 09 lip 2014, 21:26
Ferdynand k, to Twoje szczęśliwe liczby? :D

przez Chada 09 lip 2014, 21:28
To już niema się z czego śmiać tu trzeba płakać :mrgreen:

Lamotrygina 150mg

przez Tojaaa 09 lip 2014, 21:33
Natręctw cd.
4. Rano obdzwaniam rodzine czy wszystko ok, codziennie rano musze zadzwonić, bo inaczej mam stresa
5. Wieczorem tez musze zadzwonić i ZAWSZE musze powiedzieć, żeby sprawdzili czy wyłączyli gaz i żelazko :mrgreen:

przez mark123 11 lip 2014, 15:24
A czy macie tak, że mimo, że widzicie, że np. woda jest zakręcona albo światło w jakimś pomieszczeniu zgaszone, to do końca nie wierzycie własnym oczom i musicie sprawdzić to jeszcze dotykowo na zaworze od wody lub przełączniku od światła ?
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Tojaaa 11 lip 2014, 15:54
mark123, no ja takiej schizy nie mam :D

przez deader 11 lip 2014, 16:47
mark123 napisał(a):A czy macie tak, że mimo, że widzicie, że np. woda jest zakręcona albo światło w jakimś pomieszczeniu zgaszone, to do końca nie wierzycie własnym oczom i musicie sprawdzić to jeszcze dotykowo na zaworze od wody lub przełączniku od światła ?

Mam tak czasami; kiedy gasząc coś przełącznik za słabo "pstryka", czuję "za mało wyłączenia", nie do końca wierzę nie tyle własnym oczom, co palcom, bo w to że nie ma światła wierzę jak najbardziej - widzę że jest ciemno - ale nie ufam przełącznikom. Wydaje mi się że to odruch po wszystkich walkmanach i innych sprzętach, w których wyczerpały mi się baterie czy w których nieintencjonalnie nabijał się prąd przez to, że tylko wydawało mi się że coś wyłączyłem a w istocie pracowały nadal. Mówiąc krótko, gdy przy gaszeniu światła nie usłyszę porządnego "kliku" to "nie do końca wierzę" w to że światło zostało zgaszone "prawidłowo" i czasem odruchowo sprawdzam czy wszystko jest tak jak powinno. Ale nie uważam tego u siebie za jakiegokolwiek typu zaburzenie, nawyk raczej, odruch, przyzwyczajenie. (?) Zwłaszcza że jak już to robię, to raz, a nie siedem czy trzynaście pod rząd :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez nuth.red 16 lip 2014, 13:30
deader napisał(a):
mark123 napisał(a):A czy macie tak, że mimo, że widzicie, że np. woda jest zakręcona albo światło w jakimś pomieszczeniu zgaszone, to do końca nie wierzycie własnym oczom i musicie sprawdzić to jeszcze dotykowo na zaworze od wody lub przełączniku od światła ?

Mam tak czasami; kiedy gasząc coś przełącznik za słabo "pstryka", czuję "za mało wyłączenia", nie do końca wierzę nie tyle własnym oczom, co palcom, bo w to że nie ma światła wierzę jak najbardziej - widzę że jest ciemno - ale nie ufam przełącznikom. Wydaje mi się że to odruch po wszystkich walkmanach i innych sprzętach, w których wyczerpały mi się baterie czy w których nieintencjonalnie nabijał się prąd przez to, że tylko wydawało mi się że coś wyłączyłem a w istocie pracowały nadal. Mówiąc krótko, gdy przy gaszeniu światła nie usłyszę porządnego "kliku" to "nie do końca wierzę" w to że światło zostało zgaszone "prawidłowo" i czasem odruchowo sprawdzam czy wszystko jest tak jak powinno. Ale nie uważam tego u siebie za jakiegokolwiek typu zaburzenie, nawyk raczej, odruch, przyzwyczajenie. (?) Zwłaszcza że jak już to robię, to raz, a nie siedem czy trzynaście pod rząd :D

tak, tak, tak .

ja się boję robić nowych rzeczy bo wiem, że wpadnę w spiralę uzależnienia od drobnych czynności i będę musiała robić to już zawsze . jak np. nałożenie maseczki na twarz, zrobię to raz i kolejny wieczór też, i kolejny, i jeszcze następny ...

przez torres 16 lip 2014, 13:35
Ja się boję kamer i o dziwo wiele normalnych znajomych też ma takie natręctwo :D

Sortuj wg