Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez kupmitrumne 05 cze 2014, 21:11
Drodzy chłopcy z wielką chęcią ukradnę sobie boską hooain, i znajdziemy sobie jakiegoś prawdziwego faceta z jajami , z którym będziemy mogły utworzyć trójkącik :smile:

przez hobbyturysta 05 cze 2014, 21:13
szkoda ze mi sie jeszcze nie wykluły :(
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Bukowski 05 cze 2014, 21:13
kupmitrumne, powodzenia. ;)
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kupmitrumne 05 cze 2014, 21:15
hobbit może za krótką wysiadujesz .. :bezradny:

przez hobbyturysta 05 cze 2014, 21:15
:bezradny: kto wie , kto wie :8):
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Zebrec 05 cze 2014, 21:30
kupmitrumne napisał(a):Drodzy chłopcy z wielką chęcią ukradnę sobie boską hooain, i znajdziemy sobie jakiegoś prawdziwego faceta z jajami , z którym będziemy mogły utworzyć trójkącik :smile:

Możecie na mnie liczyć. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez hooain 05 cze 2014, 21:50
tak może być?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ତ୍କୃ

przez Zebrec 05 cze 2014, 21:53
Jasne, chyba zmienię awatar. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez albercik 10 cze 2014, 14:39
U mnie zabawne było to, że po każdym ugotowanym posiłku, czy nawet odgrzaniu czegoś, czułem, że musiałem umyć dokładnie kuchenkę, bo inaczej bym się zatruł.
Moi współlokatorzy oczywiście byli z tego powodu bardzo zadowoleni, bo nie musieli dbać o porządek w kuchni :)

przez mika41 11 cze 2014, 14:58
pisze litery od dolu w gore.. zeby nie przyciagac ""zła"

przez misiek30 14 cze 2014, 20:39
a ja śpię na brzuchu żeby mi cegła z sufitu nie spadła na twarz :)

przez damaged0 16 cze 2014, 20:20
Dolores napisał(a):Z tymi płytkami na ulicy też miałam, zwariować można było :? Nie mogłam stawać na tych złamanych i raz się przez to na prostej drodze przewróciłam! :lol:
Albo załatwianie się w miejscach publicznych... miałam natręctwo,że dostane syfa albo w ciążę zajdę, jak na desce usiądę... :lol: :lol: :lol:

nie sadzilam, ze to natrectwo, ale mialam dokladnie to samo! taki nawyk, taki porzadek poukladany w glowie. albo jak jechalam samochodem, to za kazdym razem jak mijalam lampe tak zgrzytalam/stukalam zebami XD to samo np. widelec, łyżka nie mogą dotykac moich ust. tak smiesznie omijam to 'gryząc' sztućce jakkolwiek to brzmi haha
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

przez helvete 20 cze 2014, 15:18
Ja mam w pokoju lampki sufitowe, wiecie, takie "płaskie", niewystające z sufitu. Bawię się tym w "połącz kropki". Macham paluchem w powietrzu, albo samymi oczami, zostawiając po sobie wyimaginowany ślad. Lampek jest 7. Wzór musi być zawsze symetryczny. Linie muszą się odpowiednio przecinać. Skomplikowane wzory. Jak się pomylę, to muszę "wyzerować", czyli robić ten wzór od tyłu, od danego momentu, do samego początku. I od nowa.
Jest też takie coś, co moja głowa nazywa "teorią idealności" i chodzi w tym o to, że wszystkie przedmioty zostały stworzone tylko po to, żeby pasować do innych przedmiotów, wypełniać luki. Powiedzmy, że na biurku leżą jakieś rzeczy. Potrafię je ułożyć we wręcz idealny prostokąt, bez kładzenia jednej rzeczy na drugiej. TAK MUSI BYĆ I TYLE.
Drzwi nie mogą być otwarte.
Mama nadal nie potrafi zrozumieć, jak odnajduję się we własnym pokoju - wiem gdzie wszystko jest.

przez Alice in wonderland 02 lip 2014, 08:17
deader napisał(a):
khaleesi napisał(a):ja zauważyłam, że jedząc obiad nie znoszę jak produkty wzajemnie się "dotykają". każde musi być w swojej częsci na talerzu :mrgreen:

Z tego powodu ja swego czasu szukałem na Allegro takich tacek jakie na filmach mają na więziennych stołówkach - gdzie jest kilka "komór" i w każdą można wsadzić co innego i się "nie pomiesza" :D Tylko nie znalazłem :evil:

Mam taki talerz! Są takie jakby ktos szukal. To sa talerze do mikrofalowki. Pod tym kątem szukajcie w necie.

-- 02 lip 2014, 08:17 --

deader napisał(a):
khaleesi napisał(a):ja zauważyłam, że jedząc obiad nie znoszę jak produkty wzajemnie się "dotykają". każde musi być w swojej częsci na talerzu :mrgreen:

Z tego powodu ja swego czasu szukałem na Allegro takich tacek jakie na filmach mają na więziennych stołówkach - gdzie jest kilka "komór" i w każdą można wsadzić co innego i się "nie pomiesza" :D Tylko nie znalazłem :evil:

Mam taki talerz! Są takie jakby ktos szukal. To sa talerze do mikrofalowki. Pod tym kątem szukajcie w necie.
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

Sortuj wg