Jak wygląda Wasze życie towarzyskie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez silence_sadness 27 lis 2013, 23:32
Masked_Man, a co w tym jest dziwnego??? :shock:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Reiben 27 lis 2013, 23:35
Candy14 napisał(a): Reiben, Mush ma bardzo bogaty repertuar 8)

Hehe :great: jak zaśpiewa Cannibal Witch to i chętnie posłucham :mrgreen:
Reiben

przez Masked_Man 27 lis 2013, 23:44
silence_sadness, to, ze nie spotkalem sie z tym, zeby ladne dziewczyny nie imprezowaly ;)
Masked_Man

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 27 lis 2013, 23:45
Masked_Man, ja sie spotkałem, ale to rzadsze niż rzadkie zjawisko
TEUFEL

przez silence_sadness 27 lis 2013, 23:46
Masked_Man, pewnie jeszcze nie raz się z tym spotkasz. :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Pieprz 27 lis 2013, 23:46
Masked_Man napisał(a):Mushroom, ale chyba nie na trzezwo, co? 8)

zawsze na trzeźwo, bo robię za szofera Candy (choć nie ukrywam sam też lubię tą wygodę, szczególnie w zimie)

-- 27 lis 2013, 23:47 --

Reiben napisał(a):Mushroom, a co śpiewasz? :>

a różnie, ale głównie pop, new wave i klasyczny rock. Najlepiej mi wychodzą podobno wolne kawałki w niskiej tonacji.

-- 27 lis 2013, 23:48 --

Candy14, no nie wierze,z eby na trzezwo spiewal, po prostu nie wierze

na każdym wypadzie 2 pierwsze mnie stresują, a potem jest już dobrze :)

-- 27 lis 2013, 23:49 --

Reiben napisał(a):
Candy14 napisał(a): Reiben, Mush ma bardzo bogaty repertuar 8)

Hehe :great: jak zaśpiewa Cannibal Witch to i chętnie posłucham :mrgreen:

jestem ograniczony tym co można znaleźć w wersji karaoke
niestety, bo bardzo chciałbym zaśpiewać to (i dałbym radę):

Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Rebelia 27 lis 2013, 23:50
Tylko jeszcze trzeba mieć gdzie wyjść. Ja się nie muszę zmuszać, bo nie mam za bardzo ani gdzie, ani z kim

Kolega wyżej pisał o spotkaniu z kolegami. ;)
Też bym mogła powiedzieć, że nie mam gdzie i z kim. W końcu nikt nie wali do mnie codziennie drzwiami i oknami, żeby zabiegać o moje względy towarzyskie. Czasem wystarczy się odezwać do starego znajomego i spotkanie gotowe. Nie uwierzę, że nie masz znajomych.

przez zmęczona_wszystkim 27 lis 2013, 23:55
Rebelia napisał(a):Też bym mogła powiedzieć, że nie mam gdzie i z kim. W końcu nikt nie wali do mnie codziennie drzwiami i oknami, żeby zabiegać o moje względy towarzyskie. Czasem wystarczy się odezwać do starego znajomego i spotkanie gotowe. Nie uwierzę, że nie masz znajomych.

Mogłabyś przegrać zakład :D Nie mam, z wyjątkiem jednej osoby, z którą się spotykam, i to rzadko. Druga osoba mieszka jeszcze dalej. Znajomych do zwykłego spotykania się nie ma :(

przez Rebelia 27 lis 2013, 23:58
Co to znaczy "zwykłe spotykanie". Kiedyś miałam epizod kury domowej i w sumie myślałam podobnie do Ciebie, że ble, nie ma znajomych, z kim wyjść, jestem samotnikiem, forever alone i te pe. Tyle tylko, że wystarczyło poszperać tu i tam, jakiś stary kumpel, który wieki temu ciągał na piwo, a ja zabiegana nie miałąm czasu czy tam koleżanki ze starych czasów. Studiujesz? Masz kontakt z ludźmi na codzień?

przez zmęczona_wszystkim 28 lis 2013, 01:26
Rebelia napisał(a):Co to znaczy "zwykłe spotykanie". Kiedyś miałam epizod kury domowej i w sumie myślałam podobnie do Ciebie, że ble, nie ma znajomych, z kim wyjść, jestem samotnikiem, forever alone i te pe. Tyle tylko, że wystarczyło poszperać tu i tam, jakiś stary kumpel, który wieki temu ciągał na piwo, a ja zabiegana nie miałąm czasu czy tam koleżanki ze starych czasów. Studiujesz? Masz kontakt z ludźmi na codzień?

Zwykłe spotykanie się to coś w rodzaju: "Cześć/dzień dobry" do duzo starszej sąsiadki i ludzi, których się zna z widzenia, bo to jakaś dalsza rodzina, itp. Nie ma gdzie szperać, bo w młodości towarzyska nie byłam, a ci, z którymi akurat wtedy się kontaktowałam, rozjechali się po świecie. Nie ma znajomych, dla których nie miało się wcześniej czasu, nie ma koleżanek z dawnych lat. Studia to już lata dawno minione, bardzo dawno, a "praca", jeśli to tak można nazwać, nie wpływa na poszerzenie kontaktów.

przez Lutek 28 lis 2013, 01:40
jakie to jest kurva smutne jak się nie ma znajomych, pierolona samotność. Współczuje Ci jak i wszystkim któzy cierpią na samotność.

-- 28 lis 2013, 00:41 --

Zwykłe spotykanie się to coś w rodzaju: "Cześć/dzień dobry" do duzo starszej sąsiadki i ludzi, których się zna z widzenia,

Ja mam tak samo do tego mieszkam z babcią i z mamą bo rodzicie się rozwiedli... ehhhhhh pierolone życie.
Give me more serotonina

przez Tyrr 28 lis 2013, 02:28
zmęczona_wszystkim napisał(a):Nie mam, z wyjątkiem jednej osoby, z którą się spotykam, i to rzadko. Druga osoba mieszka jeszcze dalej. Znajomych do zwykłego spotykania się nie ma :(

Mam tak samo. Jeden znajomy (pomijając brata) z którym raz na jakiś czas się spotkam i tyle. Podsumowując - życia towarzyskiego brak.
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Candy14 28 lis 2013, 02:47
Zawsze mozna poszukac nowych znajomych jak starzy sie wykruszyli. Chetnie bym sie np. spotkala z ludzmi z Niesmialosci bo maja preznie dzialajaca grupe ale nie mam czasu. Zaluje troche bo z tego co poczytalam spoko ekipa jest
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez rotten soul 28 lis 2013, 02:50
Candy14,
Chetnie bym sie np. spotkala z ludzmi z Niesmialosci

To ci z Nerwicy już Ci się znudzili? :why: Zobacz ilu osób stąd, które są spoko jeszcze nie poznałaś, a Ty już chcesz nas zdradzić? No wiesz. ;)
rotten soul

Sortuj wg