Jak wygląda Wasze życie towarzyskie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez zmęczona_wszystkim 26 lis 2013, 23:40
Moje życie towarzyskie sprowadza się do internetu i spotykania się z jedną osobą, telefonicznych kontaktów z drugą. znajomości ograniczają się właśnie do: cześć/czesc, itp. O imprezach mogę pomarzyć. Bez ludzi żle, ale i z ludźmi niedobrze (z wyjątkiem tych dwóch wyjątków).

przez jetodik 27 lis 2013, 00:09
zmęczona_wszystkim, a jak spotykasz się ze znajomymi to masz natręctwa? wykonujesz jakieś rytuały? ja tak miałem
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez vifi 27 lis 2013, 00:10
Też bym chciał czasami gdzieś wyskoczyć, ale nie za bardzo wiem gdzie i jak się przełamać, żeby znowu nie być taki sztywny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 27 lis 2013, 00:14
jetodik, ja nie raz mam, ale znajomi wiedzą oco chodzi, więc nie zwracają na to uwagi, zresztą kto nie ma jakichś swoich odchyleń...
TEUFEL

przez jetodik 27 lis 2013, 00:16
light, ja się nie przyznawałem znajomym, niektórym ciężko pojąć takie rzeczy, najłatwiej chyba powiedzieć, że coś takiego jak detektyw monk miał (nie ten z forum).
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zmęczona_wszystkim 27 lis 2013, 00:17
jetodik napisał(a):zmęczona_wszystkim, a jak spotykasz się ze znajomymi to masz natręctwa? wykonujesz jakieś rytuały? ja tak miałem

Jak to sa te najbardziej zaufane osoby, to nawet jak mam ataki rozmaite, to czuję większy luz, bezpieczeństwo, bo wiem, że ten ktoś mnie nie wyśmieje, ze wie, co się ze mną dzieje. Moje objawy to raczej nie tyle rytuały, co ataki lęku i paniki, które objawiają się w rozmaity sposób. Najgorzej jest przy zupełnie obcych ludziach, bo pojawia się jeszcze obawa, ze ktoś uzna mnie za "wariatkę", albo przynajmniej dziwnie zachowująca się osobę, albo że np. coś mi się stanie, a ktoś to wykorzysta i np. okradnie mnie albo coś takiego. Chodzi mi o sytuacje w miejscach publicznych. Najczęściej objawy duszę w sobie, dopóki się da. Umieram w środku, na zewnątrz udaję, ze jest ok. A że z "normalnymi" znajomymi się nie spotykam, to nie wiem, jak byłoby wtedy z objawami:)

Mówiąc "normalni"znajomi, mam na myśli kogoś pomiędzy dobrym przyjacielem a nieznajomym, kogoś, z kim gdzieś możesz wyskoczyć, itp.

przez Zupapomidorowa 27 lis 2013, 00:19
Na studiach było bogate - akademik, imprezy - ciągle ktoś był. Po powrocie do rodzinnego miasta nie miałam z kim wyjść na durne piwo. Smuteczek, depresja, kilka miesięcy spędzone przed kompem. Później terapia, facet się przyplątał, poznałam ludzi na terapii grupowej i na zajęciach z pole dance. Znów wychodzę regularnie na piwo :)))
Dawniej Luktar

przez TEUFEL 27 lis 2013, 00:20
zmęczona_wszystkim, jetodik, Ja to mam tak, że to są niewielkie jazdy widoczne gołym okiem, no ale są do wychwycenia nie raz, albo i wcale bo jak powiedzialem o ich historii znajomym to tylko nieliczni widzieli tak naprawde te fazy
TEUFEL

przez jetodik 27 lis 2013, 00:23
Moje objawy to raczej nie tyle rytuały, co ataki lęku i paniki

no ja też takie coś, rytuały miałem kiedyś.

przez Candy14 27 lis 2013, 14:00
Po powrocie do rodzinnego miasta nie miałam z kim wyjść na durne piwo. Smuteczek, depresja, kilka miesięcy spędzone przed kompem. Później terapia, facet się przyplątał, poznałam ludzi na terapii grupowej i na zajęciach z pole dance. Znów wychodzę regularnie na piwo :)))

Luktar, super, ze otworzylas sie na nowe znajomosci :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 27 lis 2013, 14:01
Luktar, tańczysz na rurze? :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez PJT 27 lis 2013, 14:34
moje 2 kumpele tancza, moge Cie zapoznac
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Pieprz 27 lis 2013, 14:36
możesz je wziąć na spotkanie jak będzie, tylko rur nie nie zapomną :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez milady 27 lis 2013, 14:38
Pole dance jest świetne, chciałabym być tak sprawna fizycznie jak te dziewczyny :105:

Sortuj wg