włosy włosy włosy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

włosy włosy włosy

przez madalenka_94 23 mar 2013, 21:48
Hej,
Nie wiem, czy dobry dział, nie wiedziałam, gdzie pisać...
Wydaje mi się to dziwne, ale szaleję gdy tylko gdzieś zobaczę martwego włosa :shock: gdy mam jakiegoś na sobie albo koło siebie, to od razu muszę go przerzucić w inne miejsce. Wcale nie muszę go wyrzucać, po prostu nie chcę go mieć w zasięgu wzroku. Albo gdy mam zajęte ręce, to krzyczę, żeby mi ktoś to zdjął. Czasem potrafię wśród moich włosów znaleźć martwego i go wyrzucam. Jakoś nigdy do tego uwagi nie przywiązywałam, to stało się właściwie tak nagle. Śmieję się sama ze swojego zachowania. Czy to jest jakaś zwykła fobia, czy może ewentualnie jakaś nerwica, czy coś innego?
www.mizofonia.blogspot.com

włosy włosy włosy

przez nieboszczyk 23 mar 2013, 21:55
a co zrobisz kiedy zaczną garściami wypadać ci włosy?panike schowasz do kieszeni i zaczniesz szukac dobrego dermatologa prawda?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg