problem- ciezko okreslic jaki.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez VanGH96 02 mar 2013, 22:36
Ten problem jest przeogromnej wagi, zakloca moje normalne zycie. Chodzi o to, ze zakloca to moje odczucia, sens przezywania roznych fajnych emocji, to jest przeokropne tego nie da sie opisac slowami. TO JEDEN Z MILIONA PRZYKLADOW : nie moge normalnie posluchac jajkiejs piosenki bo zaraz mysli sie wlaczaja ze jakas osoba ktorej nie lubie i w ogole, tez tego slucha, bo ja chce byc indywidualny, a jak sobie wyobrazam ze inna osoba tez to robi, np piosenka slucha to juz mnie szlag trafia i wszystko traci swoj sens... Mam tak wiele przykladow, przez to nie moge normalnie ogladnac meczu, posluchac meczow... :( jak temu zaradzic :((

przez chybanerwica 02 mar 2013, 22:58
ja mam podobnie nie moge sluchac wielu rodzajow muzyki ogladac filmow mam wybrane tylko kilka kanalow w tv ale z reguly i tak nie ogladam bo jak ogladam inne to mnie strasze nerwy biora ze to dla homo (mam HOCD)albo cos innego ;/ ciezko z tym i mam tez wiele innych przykladow
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

przez Ivann 03 mar 2013, 18:19
mi sie tak kiedyś "obrzydził" jeden mój ulubiony zespół muzyczny bo pokojarzył mi sie z jednym frajerem
zwalczam głuptaków - w necie i w realuObrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VanGH96 08 mar 2013, 20:10
to ja tak mam ze wszystkim anwey radia spokojnie nie moge posluchac:((

Sortuj wg