Problem - mój wygląd.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problem - mój wygląd.

przez pomarancza44 30 mar 2013, 12:16
" ( Albo nie ptorafie posluchac normalnie
muzyki, bo zaraz sie wlaczaja mysli moj
wrog tez tego slucha, albo ten chlopak tez
i mi sie wydaje ze ta piosenka juz traci
sens.. wiem ze to nielogiczne ale tak to
jest z psychiczna osoba:("
O kurde, z tym słuchaniem muzyki to mam trochę podobnie, ale nie wiem czy to kwestia nerwicy, nie wydaje mi się. Ja mam tak, że jak wiem, że ktoś kogo nie cierpię, słucha i lubi tą samą piosenkę co ja, to nagle zaczynam czuć niechęć do tej piosenki, ale nie jest to aż tak intensywne, że przestaję ją słuchać. Jeśli natomiast nie znam jaksiejś piosenki, która podoba się tej nielubianej przeze mnie osobie, to od razu mam złe przeczucia i często krytykuję taką piosenkę. Jest to trochę uciążliwe. Co do wyglądu to niezawsze wyjdzie sie na zdjęciu pięknie i każdy tak ma. Ja też mam duże kompleksy, no ale trudno nie skupiam sie aż tak mocno na tym, bo to nie jest aż tak ważne. Jeśli chodzi o patrzenie w lustro to mam tak dziwnie, że czasem myślę, że jestem ładna a czasem że brzydka. Nie rozumiem tego, czy to chodzi też o światło jakie jest w pomieszczeniu?? A na zdjęciach prawie zawsze wychodzę beznadziejnie, ale gdy próbuję. robić sobie sama na siłę zdjęcie, to jest chyba gorzej niż tak jakby ktoś miał mi zrobić. Ogólnie aparat mnie nie lubi. Szczerze to ja nie mam pojęcia dokładnie czy jestem choć trochę ładna. Jestem ciekawa jak wyglądam gdy inni na mnie patrzą i jak bym oceniła kogoś obcego gdyby wyglądał tak jak ja teraz, a jabym wyglądała inaczej. Może to jest tak, że za bardzo siebie samych krytykujemy bo to my tak wyglądamy, a nie ktoś inny? Często sie nad tym zastanawiam.

Problem - mój wygląd.

przez VanGH96 30 mar 2013, 15:39
Prosze pisac na priv, objasnie dokładniej problem, jesli ktos ma ochote :((

Sortuj wg