czy jest ktos kto sie calkowicie wyleczyl?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 20:23
jestem idiotka, nie pomyslalam :(

-- 20 lut 2013, 19:23 --

jestem idiotka, nie pomyslalam :(
oohwowlovely

przez zmęczona1 20 lut 2013, 20:36
oohwowlovely, spoko, nic się nie stało, ale teraz rozumiesz czemu boję się psychiatry. Na pewno nie mam do ciebie żalu, ta choroba sprawia że się nie potrzebnie nakręcamy, nie przejmuj się tak, jest ok. Fajnie, że odpędziłaś od siebie te chore myśli o pedofilii :great: własnie o to w tym chodzie olewac to wszystko, nie analizowac, nie znam innej drogi może ktoś zna.........................Chętnie posłucham rad. Ja wciąż walczę o lepsze jutro, na razie jest naprawdę nie najgorzej, ale człowiek zawsze chce czegoś więcej, ja pragnę żeby to zniknęło na zawsze.

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 20:39
zmęczona1, to dobrze ,ze nie masz do mnie zalu, ulzylo mi :)

-- 20 lut 2013, 19:41 --

mi bardzo duzo leki pomogly, nie boj sie isc do psychiatry, ja tez sie balam bardzo, ze pomysli sobie o mnie zle,ale tak nie bylo, przepisala mi leki i tyle
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez comatom 20 lut 2013, 20:47
zmęczona1-witaj -musisz isc do lekarza-dobierze ci lek i natręctwa osłabną-nie męcz sie z tym syfem-wiem co przezywasz bo czułem podobnie
nie zadręczaj się to minie- :smile:
comatom

przez zmęczona1 20 lut 2013, 21:07
comatom, chciałabym bardzo, ale jak jest tak sobie, i jak mam dużo zajęc, to wtedy mysli słabną, i wydaję mi się że nie mam poco iśc do psychiatry. Jak jest gorzej to prawie się umawiam, ale zawsze cos stanie mi na drodze, potem znowu lepiej i tak w kółko. oohwowlovely, chodzisz na terapię, czy tylko masz leki, i jak czujesz się teraz.

przez comatom 20 lut 2013, 21:10
ja biorę paxtin od kilku tygodni i powiem szczerze ze mi pomaga :(
comatom

przez zmęczona1 20 lut 2013, 21:13
comatom, chodzisz na psychoterapię?

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 21:52
bylam 3 razy, psycholog mi powiedzial, ze jestem wrazliwa i dlatego mam te mysli. ale potem mnie wyslal do psychiatry, jak sie go zapytalam czy moge kontunuowac terapie u niego to powiedzial,ze lepiej zebym najpierw do psychiatry poszla, no to troche dziwnie sie poczulam ,jakby mnie olal.. ale mam sie do niego zapisac, jak pojde do psychiatry, to postaram sie go zlapac osobiscie, bo nie lubie do niego dzwonic :smile: mi leki pomogly, biore je od poczatku grudnia , serio jest lepiej, bo wczesniej to ja plakalam ,cala sie trzeslam, nie moglam spac, a teraz olewka totalna , jeszcze dodam ,ze nie mam zadnych skutkow ubocznych.biore seronil 10 mg dziennie
oohwowlovely

Sortuj wg