czy jest ktos kto sie calkowicie wyleczyl?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez oohwowlovely 19 lut 2013, 18:18
ja teraz jak te mysli sie pojawiaja, to odczuwam lek i to daje mi do zrozumienia wlasnie, ze ja sie tego boje i nigdy nie zrobilabym niczego z tych mysli, przestraszyles/as mnie z tym atakiem :< wydaje mi sie, ze jestem na dobrej drodze
oohwowlovely

przez zmęczona1 19 lut 2013, 19:56
oohwowlovely, no własnie i tu się pojawia problem nie chodzę. 10 lat temu z tego cholerstwa miałam depresję, wtedy się leczyłam ale nie usłyszałam co mi jest, psychiatra słuchał i dawał leki. Przestałam brac,poznalam mechanizm, właśnie jak to olewałam to jakos przechodziło, z jednej mysli przeskakiwało na inne, wtedy wiedziałam że to nie ze mną jest coś nie tak bo skoro raz męczę tak strasznie a za chwilę już skupiam się na czymś innym, to wychodziłam z założenia skoro jedne myśli przechodza to nastepne też, i tak jakoś dawałam sobie radę te kilka lat. Jednak w zeszłym roku pod koniec wakacji, wpadła myśl i to było okropne, nie przeszła nie przeskoczyła na inną tylko wciąż to samo, nie mogłam sobie poradzic, płacz, i analizy, myslałam że juz wariuje wolałam umrzec niż żeby to co było w mojej głowie było prawdą. Po 2 miesiącach było lepiej, i od tego czasu raz lepiej że da się życ, a raz gorzej. Nie mam odwagi iśc do psychiatry. Teraz znowu lepiej, ale one nigdy całkiem nie zniknęły,........................niestety.

przez oohwowlovely 19 lut 2013, 20:07
ja bym ci radzila isc do psychiatry, a nawet do psychologa. po co masz sie meczyc? mi leki nawet pomogly. lekarz nie zaszkodzi, nie martw sie, przestan analizowac te mysli, przejmowac, jutro ma do mnie przyjechac kuzynka i pojawiala sie mysl, ze jestem pedofilka i ja zgwalce -,- wtedy juz nie analizowalam tylko zaczelam sie smiac, jak ja moge sie czyms takim przejmowac i wierzyc w to, przeciez dla mnie to jest ohydne, nie pociagaja mnie dzieci, wiec po co sie zadreczac? nie analizuj, tylko mow sobie"walic to" albo smiej sie z nich. zapewne te mysli wroca z wieksza sila niedlugo, ale mam nadzieje ,ze sobie poradze z nimi i je oleje :)
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomasz_xyz 19 lut 2013, 20:09
"czynności" dzięki lekom mam mniej, ale uporczywe myśli czasem dokuczają
tomasz_xyz

przez oohwowlovely 19 lut 2013, 20:15
tomasz_xyz, no wlasnie czasem , a nie caly czas :)
oohwowlovely

przez zmęczona1 19 lut 2013, 21:13
oohwowlovely, ja mam tak samo, i jeszcze inne okropne i obrzydliwe, że mogłabym byc lesbijką, no strasznie męczy, jestem szczęsliwą mężatką mam dzieci, i nie chce tych chorych myśli, i tez czasem się śmieje, jak mam w łowie mysl jestes les... a ja wtedy "nie jestem" i tak w kółko. Jak jest źle to marzę o psychiatrze i ciągle wyobrażam sobie jak mu to wszystko opowiadam i czuję ulgę, jak jest trochę lepiej, i mam dużo zajęc jakos leci czas, i wtedy wydaję mi się że jestem za mało chora żeby iśc, i tak w kółko jedno i to samo, sytuacja bez wyjścia. To wszystko dziwne wiem że to nieprawda a jednak mnie to przeraża wszystko. :hide:

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 01:33
[b]zmęczona1[/b wybij sobie z glowy te mysli, ze jestes lesbijka , przeciez to niemozliwe, skoro masz meza. ostatnecznie mozesz byc bi, ale to juz nie masz sie co przejmowac, bo jest masa takich ludzi. :D czemu ty sie boisz isc do psychiatry? dziewczyno ulzyj sobie, po co masz sie meczyc :) nie wkrecaj sobie

-- 20 lut 2013, 00:34 --

albo jak masz te mysli, to powiedz sobie " jestem lesbijka, przeciez to nie koniec swiata " hahaha to wtedy moze nie beda cie tak meczyc :D
oohwowlovely

przez zmęczona1 20 lut 2013, 16:10
oohwowlovely, no to mnie teraz załatwiłas, jak powiedziałaś możesz byc bi ja nie chce, jak to przeczytałam to az ze strachu serce mi zaczęło walic, bo teraz moje mysli z les przejdą na bi, nie chce i nie jestem les.. ani bi. Masakra, jak człowiek się nakręca. Oprczócz tego miałam i mam różne, blużniercze związane z Bogiem, obrazy seksualne przewijające się przez moją głowę dotyczace nawet najbliższych z rodziny, co mnie wszystko dołuje. mam dośc. No własnie skoro ty sobie tak pomyslałaś to jak psychiatra też tak to odbierze, ja nie chce. Naprawdę nie chce tak byc odebrana, to okropne :hide:

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 20:05
zmęczona1, przepraszam, ja to zrobilalm,zeby cie pocieszyc, zebys sobie niepotrzebnie nie wkrecala. przepraszam :( nie sygeruj sie mna.. ja malo co wiem na ten temat, psychiatra na pewnoe tak o tobie nie pomysli !
oohwowlovely

przez comatom 20 lut 2013, 20:06
:(
comatom

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 20:15
nie jestes bi ani les ! kurde co ja mam powiedziec, jak ja mam mysli ,ze jestem pedofilka, morderca, uwierz mi , to jest gorsze, nie chcialam cie nakrecac jeszcze bardziej.. ale sama mowisz ,ze sie sama nakrecasz.. serio, przepraszam
oohwowlovely

przez comatom 20 lut 2013, 20:17
nie nakręcajcie sie obie :nono:
comatom

przez oohwowlovely 20 lut 2013, 20:18
ja sie wlasnie juz przestalam nakrecac, dzisiaj byla u mnie gromada dzieci i olewalam te mysli :yeah: :yeah:
oohwowlovely

przez comatom 20 lut 2013, 20:20
:great:
comatom

Sortuj wg