Czy to jest nerwica natrectw ? moje objawy, np.kwestia ksiaz

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez adhab 09 lut 2013, 09:03
np. ksiazka ma potargana obwolute, nie moge tego zniesc i musze ja skleic, inna z kolei ma plame na okadce i chce kupic inna ksiazke bez plamy i nie daje mi to spokoju, jakiekolwiek ubytki/plamki itp i mysle o Tym intensywnie. czy to moga byc poczatki nerwicy natrectw ? normalnemu czlowiekowi nie przeszkadzala by plama czy wytarcie na okladce.

przez Saraid 09 lut 2013, 09:25
adhab, to może być nerwica natręctw,ale najlepiej zapytaj o to lekarza specjaliste.
Saraid

przez adhab 09 lut 2013, 09:27
lekarza mam dopiero za 2 miesiace, czym sie ja leczy ? jestem od tygodnia na 200mg sertaliny (czy ona dziala tez na nerwice natrectw ?) chlorprothixen na sen to wiadomo nic w tej kwestii nie zdziala. i 5mg alproxu doraznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 09 lut 2013, 09:48
adhab, tydzień to stanowczo za mało,by leki zaczęły działać w pełni musisz poczekać do około dwóch miesiecy,także odrobine cierpliwości jeszcze a chodzisz na terapie?
Saraid

przez adhab 09 lut 2013, 09:50
nie chodze, jakos jestem do tego negatywnie nastawiony - jakies kolka wzajemnie sie dolujacych i dobijajacych, poprostu jestem zamkniety w sobie i nigdy nie mowie o uczuciach nikomu oprocz mojej siostry, ktora jest pielegniarka. tak samo nikt nie pozna po mnie, ze mam problemy z fobia spoleczna itp

przez Saraid 09 lut 2013, 10:01
adhab, widze że masz zaburzony obraz terapii nie wiesz na czym ona polega ,terapia w leczeniu zaburzeń nerwicowych daje dobre efekty.Leki są po to by tylko tymczasowo wyciszysz dolegliwości,ale nie rozwiązuja samego problemu.Terapia indywidualna też istnieje.
http://www.cpp-moge.pl/index.php?p=page&show=12&sub=21
Saraid

przez adhab 09 lut 2013, 10:05
jestem z krakowa, kiedys mialem terapie ale sam ja zerwalem, wydawalo mi sie, ze juz jest ok, ale sie pomylilem.
w gre wchodzi TYLKO indywidualna terapia, zadnych kolek itp. nie wie Pani gdzie w Krakowie znajde bezplatna psychoterapie indywidualna ?

przez Saraid 09 lut 2013, 10:53
adhab napisał(a):jestem z krakowa, kiedys mialem terapie ale sam ja zerwalem, wydawalo mi sie, ze juz jest ok, ale sie pomylilem.
w gre wchodzi TYLKO indywidualna terapia, zadnych kolek itp. nie wie Pani gdzie w Krakowie znajde bezplatna psychoterapie indywidualna ?

Nie mam pojecia poszukaj w necie popytaj ,Twój psychiatra powinien Cię skierować na taką terapie zapytaj go o to.
Saraid

przez adhab 09 lut 2013, 10:56
no wlasnie skierowal mnie kiedys - 150zl za 50 min. nie wyrabie finansowo jeszcze jak k...a jestem bezrobotny
znalazlem co na ul. lenartowicza zadzwonie tam w pn. ale kolka wzajemnej dolowanki i opowiadania co sie robilo przez dzien to nie moja faza kompletnie, w gre wchodzi tylko indywidualne.

a inna sporawa ze moj lekarz jest w Germanii i widzimy sie za 2 miesiace, mam zasw. do lekarza rodzinnego o przepisywanie lekow, ale debilka powiedziala mi, ze ona nie bedzie robic za sekretarke lekarza i laske mi robi. wiec jak na razie musze sobie radzic sam:( gdyby nie ta skurwysynska fobia spoleczna i zerowa samoocena tyle bym osiagnal, ze szok:(:(:(

przez Saraid 09 lut 2013, 11:08
adhab, jak kieruje psychiatra na terapie do przewaznie na Nfz ,a nie prywatnie.
Zmień lekarza rodzinnego żadnej łaski Ci nie robi przepisujac leki skoro masz zaswiadczenie od swojego psychiatry
Saraid

przez adhab 09 lut 2013, 11:10
dziekuje za odpowiedzi i pomoc - jestes kochana:*:*:

Sortuj wg