DLACZEGO WSZYSCY BOIMY SIE ZE ZWARJUJEMY

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Candy14 30 sty 2013, 18:07
jasaw, no wlasnie... i samemu z ta staroscia ciezko walczyc :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez comatom 30 sty 2013, 18:21
ja tez zawsze balem sie ze zwariuje
comatom

przez painforever 31 sty 2013, 15:01
Yh... ja chyba już zwariowałam. Jade do psychiatry dzisiaj pierwszy raz z tym niby dd i nerwicą, ale mam ochte jej powiedzieć, że pozostaje wypisanie skierowania do czubków..; d taka jaka myśl sie mnie uczepiła to jest koszmar... nawet wstyd mi powiedziec co to za myśl...;d

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 31 sty 2013, 15:30
Kilka miesięcy temu robiłem sobie w internecie test na schizofrenię paranoidalną. Test ten był na takiej zasadzie, że mierzył prawdopodobieństwo. Wyszło mi, że prawdopodobieństwo wynosi sześć procent. Akurat schizofrenii paranoidalnej to wiem, że nie mam, ale znalazłem taki test to sobie z ciekawości zrobiłem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Nika81 31 sty 2013, 15:55
Jak dla mnie to ci wszyscy niby zdrowi wokół mnie są większymi wariatami.
Począwszy od polityków a skończywszy na moich sąsiadach ;)
A tak poważnie, to też się bałam, że zwariuję albo, że już zwariowałam i wiem, że robienie sobie różnych testów i czytanie o różnych chorobach może
to wrażenie potęgować, bo po prostu łatwo się wkręcić.
Kiedyś powiedziałam psychiatrze co mi chodzi po głowie tak 100 % szczerze i lekarz powiedział mi: "Proszę Pani, to o czym Pani mówi, to nie jest nic strasznego i na pewno Pani nie zwariowała" pomogło!
Może warto szczerze rozmawiać z dobrym lekarzem i zdjąć sobie z garba trochę ciężaru? ;)
pozdrawiam!
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

przez mark123 31 sty 2013, 16:08
Nika81 napisał(a):A tak poważnie, to też się bałam, że zwariuję albo, że już zwariowałam i wiem, że robienie sobie różnych testów i czytanie o różnych chorobach może

Mnie robienie takich testów i czytanie o chorobach psychicznych nie powoduje strachu, wzrasta tylko ciekawość. Nawet jeśli mogę mieć w przyszłości poważne zaburzenie psychiczne lub już je mam, to co z tego, po co miałbym się tego bać.
Są rzeczy, których wręcz panicznie się boję, ale akurat nie tego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Kalebx3 31 sty 2013, 16:31
Co to znaczy WSZYSCY ? Autor wątku powinien nauczyć się mówić za siebie ,a nie za wszystkich.
Ja przykładowo nie boję się zwariować , więc już nie wszyscy...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Nika81 31 sty 2013, 17:15
mark123 napisał(a):
Nika81 napisał(a):A tak poważnie, to też się bałam, że zwariuję albo, że już zwariowałam i wiem, że robienie sobie różnych testów i czytanie o różnych chorobach może

Mnie robienie takich testów i czytanie o chorobach psychicznych nie powoduje strachu, wzrasta tylko ciekawość. Nawet jeśli mogę mieć w przyszłości poważne zaburzenie psychiczne lub już je mam, to co z tego, po co miałbym się tego bać.

No to w czym problem ? :D
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

przez mark123 31 sty 2013, 22:07
Nika81 napisał(a):
mark123 napisał(a):

No to w czym problem ? :D

Jeśli chodzi o zwariowanie, to w niczym. To czy jestem tylko odrobinę wariatem, czy totalnym wariatem w moim życiu niewiele zmienia, więc mi wszystko jedno. A testy robię czasem i czytam o różnych chorobach psychicznych, bo chcę w prosty dla mnie sposób koniecznie się dowiedzieć, co mi dokładnie jest (jednak z drugiej strony wiem, że w prosty dla mnie sposób to się raczej nie dowiem).

przez zmeczona123 31 sty 2013, 22:27
kalebx3 proszę nie zwracaj mi uwagi ze powinnam mowic za siebie.... temat nie dotyczy osob ktore sie tego nie boja wiec nie rozumiem ataku!? po drugie nie mowie tu konkretnie o sobie zauwazylam ze po nie ktorych wypowiedziach czesc kompletnie nie zrozumiala co chcialam dac do zrozumienia. Chodzi mi o to ze mysli natretne typu lek przed smiercia lek przed zyciem w snie lek przed zabiciem kogos czy bycia pedofilem czy zboczencem wlasciwie sprowadzaja sie do jednego do gownego LEKU : utraty kontroli nad soba czyli przed tak zwanym oszaleniem... MIEDZY INNYMI TAK OBIAWIA SIE NERWICA NATRECTW ja tu mowie zwlaszcza o tym schorzeniu a nie innym wiec wydaje mi sie ze temat chyba zalozylam w dobrym dziale? a temat to glowny odnosnik nie dotyczy nikogo konkretnego czy szczegolnego zostal stworzony do wymiany doswiadczen miedzy ludzmi ktore rzeczywiscie sie tego boja.
dziekuje :)

-- 31 sty 2013, 21:31 --

nerwica natrectw to ciezkie schorzenie i potencjalnie osoby dotkniete ta choroba obawiaja sie tego samego...boja sie ze zwariuja ze zrobia cos glupiego

painforever jaka konkretnie sie ciebie mysl uczepila?

Sortuj wg