URYWANE MYŚLI NATRETNE

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez zmeczona123 22 sty 2013, 00:32
hej jestem tu nowa na forum. Nie wiem jak to konkretnie opisać ale czy ktos z Was mial takie fazy ze dreczyly Was tak natretne mysli ze pojawialy sie praktycznie od rana do nocy co sekunde i kazda z innego tematu? tak jak byscie kompletnie nie mogli ich zatrzymac.... taki straszny nawal leku, mysli i mysli urywane czyli cos natretnego pomyslalam zdazylo mnie to tak zdenerwowac i doprowadzic do bezsilnosci a za sekunde z tej zlosci zapomnialam co mnie tak zdenerwowalo... mam tak niestety poniewaz dreczy mnie tyle natretnych mysli naraz ze zaraz jednej nie zdaze preanalizowac juz jest druga natretna. Meczy mnie to tak strasznie ze niewiem co juz robic. Mam straszny natlok mysli lekow naraz! wszystko tak nagle od jakich 2 miesiecy czuje sie okropnie...

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez *Monika* 22 sty 2013, 00:39
zmeczona123, witaj na forum.
A myślałaś o tym,żeby odwiedzić specjalistę?
Objawy są niepokojące.
Obrazek
Główny Moderator

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez zmeczona123 22 sty 2013, 00:42
hej myslalam ale caly czas nie moge sie przelamać strasznie sie boje mam wrazenie ze jak tam pojde to albo zostane kompletnie nie zrozumiana albo nie bede wiedziala co powiedziec....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez painforever 22 sty 2013, 08:28
Jejku... ja nie wiem czy moje objawy zaliczają się do myśli lękowyh ALE MAM DOŚĆ. mi przychodzi ich kilka właścwie to jednych ''boje'' się ały czas. Na innym forum juz mnie odpowiednio uspokajali, ale nadal mniei dręczą... a są to obawy tj. 'ze ten swiat moze byc jakis nie prawdziwy' 'ze co jesli ludzi sb zmysllam' 'co jesli to nie derealizacja ani zadna nerwica tylko cos innego' 'co jesli to schiza' eh... z tego nie pozwala mi wyjsc takie cos ze jak juz sb przetlumacze to za chhwilę zno 'a co jezeli jednak to jets ne prawdizwy swiat' eh.. chciala bym zaznaczyc ze jeszcze dzieciak jestem bo 15 lat mam... mamuske ciezko na psychologa namowic, dao by rade do psychitry?

A u Ciebie to są mysli lękowe. Najlepszym sposobem zanim pójdziesz do specjalisty było by to gdybyś najwięcej możliwego czasu się czymś zajęła. Bo gdy się zajmujesz czymś to zajmujesz czymś swoj mozg i mysli odchodza przynamniej na chwile. I nie analizuj! Nie wolno. Po prostu niech sobie będą i tyle. Wiem, że to moze byc trudne, ale tak trzeba.
Pij też jakieś leki uspokajająe. np. melisę. Da ci dużo spokoju.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia ;)

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez Sinner22 16 lut 2013, 00:12
Szkoda, że dopiero teraz wiadomo mi, żeby nie analizować tych myśli i nie bać się ich. Wcześniej je właśnie analizowałam i zamartwiałam się. Myślałam, że jak będę je analizować i zastanawiać się nad nimi to coś wymyślę problem się rozwiąże, a niestety jedne obsesje przechodziły w drugie, coraz gorsze. Zawsze miałam obsesje na temat zrobienia komuś krzywdy. Ale na początku były to,,niewinne'' obsesje np. zamartwianie się czy czasem kogoś nie obraziłam a skończyło się na obsesji dotyczącej zabijania. Mam żal do siebie, że wtedy na początku nie ucięłam tego to potem nie musiałabym się martwić o jakieś straszne rzeczy, ale niestety nie umiałam powstrzymać tej machiny.
Sinner22

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez Infamis 19 lut 2013, 03:20
Sinner22 napisał(a):nie umiałam powstrzymać tej machiny.

Świetne określenie. Machina. :uklon:
Infamis

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez tahela 19 lut 2013, 05:09
painforever,
można jeszcze je kompulsjami rozładowac ,ale to nie jest dobry pomysł, w sumie to masz racje

-- 19 lut 2013, 04:10 --

Sinner22,
najgorsze co mozna zrbić to zacząc analize tego , to co robisz jest skuteczne jak najbardziej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

URYWANE MYŚLI NATRETNE

przez songo144 19 lut 2013, 17:43
Objawy są naprawdę nie ciekawe. Musisz zacząć się leczyć...

Sortuj wg