Dziwna przypadłość....

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Dziwna przypadłość....

przez pomarancza44 17 sty 2013, 22:11
To jest wstydliwe ale chce tu o tym napisać bo nie wiem czy to ma związek z nerwicą czy nie.
Otóż bardzo lubię wymyślać różnego rodzaju scenariusze do moich wymyslonych seriali które też lubie wymyslac, ogólnie lubie oglądać seriale obyczajowe i gdy wpadne na jakiś pomysł by stworzyć serial to w myślach wymyślam dialogi bohaterów serialu. I w myślach mówię scenariusz wymyslonego przeze mnie bohatera albo czasem nawet mowie na glos dialogi dwóch bohaterów, coś w stylu jakbym sie przygotowala do roli w jakims przedstawieniu, tyle ze gdy mowie te dialogi to mówię dialog dwóch osób, dzieję się to tak jakbym marzyła o tym by wyprodukowac kiedys wlasny serial telewizyjny. xD Gdy tak robię nie odczuwam żadnych lęków bo sprawia mi to przyjemność ale boje sie że to nienormalne xD Pisząc to wam czuje się jak ostatnia kretynka i nienormalna świruska bo ja nie wiem nawet czy zrozumiecie o co mi chodzi i nie wiem czy to jest w ogóle normalne że pisze wam takie coś i czy powinnam sie przejmować takim czymś, czy to jest normalne czy nie. nie wiem, napiszcie coś, cokolwiek, wysmiejcie mnie nawet jakby co. xD :(

Dziwna przypadłość....

przez rikuhod 17 sty 2013, 23:57
pomarancza44 napisał(a):To jest wstydliwe ale chce tu o tym napisać bo nie wiem czy to ma związek z nerwicą czy nie.
Otóż bardzo lubię wymyślać różnego rodzaju scenariusze do moich wymyslonych seriali które też lubie wymyslac, ogólnie lubie oglądać seriale obyczajowe i gdy wpadne na jakiś pomysł by stworzyć serial to w myślach wymyślam dialogi bohaterów serialu. I w myślach mówię scenariusz wymyslonego przeze mnie bohatera albo czasem nawet mowie na glos dialogi dwóch bohaterów, coś w stylu jakbym sie przygotowala do roli w jakims przedstawieniu, tyle ze gdy mowie te dialogi to mówię dialog dwóch osób, dzieję się to tak jakbym marzyła o tym by wyprodukowac kiedys wlasny serial telewizyjny. xD Gdy tak robię nie odczuwam żadnych lęków bo sprawia mi to przyjemność ale boje sie że to nienormalne xD Pisząc to wam czuje się jak ostatnia kretynka i nienormalna świruska bo ja nie wiem nawet czy zrozumiecie o co mi chodzi i nie wiem czy to jest w ogóle normalne że pisze wam takie coś i czy powinnam sie przejmować takim czymś, czy to jest normalne czy nie. nie wiem, napiszcie coś, cokolwiek, wysmiejcie mnie nawet jakby co. xD :(

Spokojnie to całkowicie naturalne :D . Często osoby, które piszą książki czy pasjonuję się serialami i wymyślają dalszą fabułę czasem tak się ekscytują, że wczuwają się w to co tworzą, ale to wcale nie jest zły znak! Wręcz przeciwnie to właśnie jest wczucie się w swoją twórczośc co pisarze, autorzy scenariuszy czują :) Widać że pasjonuje cię tworzenie historii i można to dobrze wykorzystać :great: :)

Sam lubię tworzyć historii, pasjonuję się mangą i anime, obecnie tworzę własną mangę i czasem też się tak wczuwam, że czuję jakbym był moimi postaciami :) To samo mam jak wymyślam co będzie się działo dalej w Naruto XD Dlatego wyluzuj to nic złego :D

Dziwna przypadłość....

przez adamvz 18 sty 2013, 01:51
mi sie wydaje, ze to zalezy od tego czy to Ty sama o tym myslisz bo lubisz, czy takie "rozmyslania" nachodza Cie nawet wtedy gdy tego nie chcesz, czyli np w momentach jakiegos stresu itp..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziwna przypadłość....

przez pomarancza44 18 sty 2013, 11:56
adamvz napisał(a):mi sie wydaje, ze to zalezy od tego czy to Ty sama o tym myslisz bo lubisz, czy takie "rozmyslania" nachodza Cie nawet wtedy gdy tego nie chcesz, czyli np w momentach jakiegos stresu itp..

wlasnie kiedy wymyslam te dialogi i je wymawiam to sprawia mi to przyjemnosc i ale czasem nie chce tego robic bo wydaje mi sie to dziwne i nienormalne ale to samo jakos kusi bo ja to lubie. Bardzo lubie wlasnie wymyslac jakies dialogi i wczuwac sie w role swoich wymyslonych bohaterow ale wydaje mi sie to dziwne ale nie umiem sie od tego oderwac bo ja to lubie robic. xD wiec mozna powiedziec ze gdybym tego nie lubila tobym nie miala czegos takiego ale jak lubie to mam. czyli to nie sa jakies natretne mysli :) I to powstaje w sytuacjach ktorych chce, np. siedze i sie nudze i mysle o tym serialu. Czasem sie tak wczuwam w te dialogi ze zapominam o realnym swiecie ale potrafie sie od tego normalnie odciągnąć. Mam tez tak gdy marze ze jestem piosenkarka i wszyscy znajomi na mnie patrzą. I gdy np. sie myje to spiewam pod prysznicem jakies piosenki i tez sie w to wczuwam ale to tez mi nie przeszakdza tylko to tez lubie ale tez wydaje mi sie to smieszne dziwne i nienormalne xD. Bo to tak glupio wyglada tez jak czasem stoje i przed lustrem spiewam i tancze czasami xD troche mi wstyd o tym pisac ale w necie latwiej pisac o wszystkim.

Dziwna przypadłość....

przez wyleczony 18 sty 2013, 13:46
Myślę ze akurat to co robisz to robi każdy przecietny Polak w drodze do pracy, siedząc w autobusie czy nudząc sie i czekając na lekarza. Moze pójdz dalej i zacznij pisac konkretne scenariusze? Małe szanse na kasę ale bardziej konkretne niż gonitwa myśli.

Dziwna przypadłość....

przez lovely 23 sty 2013, 17:58
pomarancza44, dziewczyno pisz scenariusze i wysyłaj. polskie seriale potrzebują dobrej scenarzystki :D
W kreatywności nie ma nic nienormalnego :) Właśnie najważniejsze jest, żeby robić w życiu to co nam sprawia przyjemność.
gg 45603073

Sortuj wg