Nienawidzę ludzi!!! Tak bardzo nienawidzę ludzi!!!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez black swan 24 sty 2013, 19:56
Kiedyś przez jakiś czas miałam tak samo jak autorka. Totalna nienawiść do ludzi. Potem przemieniło się to w nienawiść do jedynie większości ludzi. Potem w nielubienie. Potem w obojętność. Chyba zależało to od akceptacji z zewnątrz jaką otrzymywałam.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Abbey 24 sty 2013, 20:13
Nienawidzę ludzi tak jak autorka i jakoś nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Skoro sami mnie źle traktują, dlaczego mam cały czas wychodzić po dobroci, a oni mają mnie kopać w dupę... I przez właśnie takie zachowania moja nienawiść do wszystkich - nawet obcych - rośnie i rośnie :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Sorrow 25 sty 2013, 00:43
Kinky Kylie napisał(a):Nienawidzę ludzi tak jak autorka i jakoś nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Skoro sami mnie źle traktują, dlaczego mam cały czas wychodzić po dobroci, a oni mają mnie kopać w dupę... I przez właśnie takie zachowania moja nienawiść do wszystkich - nawet obcych - rośnie i rośnie :roll:

Ale to chyba na innym tle niż u OP. U Ciebie to chyba wynika z ogólnej beznadziejności środowiska w którym się znajdujesz a nie z powodu poczucia niższości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Figlid 14 lut 2013, 22:03
Mam tak samo wszyscy wkurzają, łącznie z tymi, których lubię bardzo. 1. lekcja WF. Wkurza mnie, że dzieci w wieku lat 14-15 nie potrafią stanąć w kolejce. Wkurza mnie, że jakieś 3 osoby uwaliły torby na ławce mimo, że się nie przebierają (bo co? Bo się pobrudzi?). Wkurza mnie, że przebierają się w kiblu i nie idzie dojść do mydła. Wkurza mnie, że gadają na rozgrzewce i nic nie robią, a powinni. Wkurza mnie, że samo sobie piszą usprawiedliwienia. Już pomijam dalsze 25 minut grania. Wkurza mnie, że na przerwie robią sobie żółwia. Wkurza mnie, że nie zgłaszają NP, a powinni. Wkurza mnie, że kolega szpanuje, że ma zieloną bluzę, że rzuca papierkami, że krzesła trzeszczą, że w lampie są paluszki (skąd?!) i zaburzają idealny porządek, że pani nie przeczytała listy w kolejności bo kogoś pominęła, że pada śnieg i się będą rzucać, że inni się spotykają w ferie a ja siedzę samemu 2 tygodnie, że podrapali ławki, ogólnie wszystko co się da w ciągu tych 2 lekcji z połową pominiętą.

I jak mniemam podświadomie nie chcę nikogo nienawidzić (siebie też nie) i jest to niezaspokojenie potrzeb bliskości (szczególnie) i akceptacji.
F84.5
A "wyjdź do ludzi" to strasznie tępa i bezużyteczna rada. Dla kogoś kto nigdy nie był osobą towarzyską jest to stwierdzenie równie jasne i proste co budowa czołgu T-34.

przez rikuhod 15 lut 2013, 02:05
Figlid to co inni proponują na pewno pomorze. Ja proponowałbym wyładować te złość w inny sposób, zająć się jakimś hobby. Z tego co słyszałem to sport jest dobrym sposobem na wyładowanie się. Może jeśli masz możliwość zapisz się na jakieś zajęcia sportowe, to może być też okazja by przybliżyć się do innych :D

przez hasacz 15 lut 2013, 05:10
"Bo ludzie to kurwy są"
Ja w pewnym stopniu mam podobnie jak autorka. Ale nienawidze to złe określenie. Łatwo wyczuwam jak chcą mnie wykorzystać czy coś w ten deseń. A wtedy rusza zabawa sarkazmem i ironią.
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez TwojaLaura1 15 lut 2013, 05:36
ludzie to skurwysyny. potrafia wykorzystywac i ranic. malo kto chce Twojego dobra
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

przez Sorrow 15 lut 2013, 07:59
Ja nie nienawidzę ludzi :D . Tylko Obcych, Mutantów i Heretyków :D .

Cytując najpiękniejsze słowa kiedykolwiek powiedziane:

Yes it is true what you may have heard whispering amongst the catacombs betwixt the night and nether-night! Why not say it out loud for all to hear. Let the fools doubt and sneer, it matters not. Be proud of your humanity and keep it unsullied and blessed.

This is as my Master told it to me and now I tell it to thee.

There are a billion names of damnation! A billion kinds of things that slither and slime and defile the land and sea and wind. Each thing is a kind of sin spawned by man's evil. And that man is very sinful there are many of these damned things and their power is great.

As the purpose of all things in nature is to increase so it is with the damned. They would we joined them and so they seek to overcome us. In alien forms they assault us. In sleep they come to spread doubt and fear among us. They would corrupt our hearts and see us damned too. Trust them not nor suffer them to live.

For each alien destroyed is a soul freed from eternal bondage. Each mortal alien life extinguished is a human soul raised to glory. Thus our eternal destiny is written in the blood of the alien.

With sword and spear destroy the alien. With cannon shot and gun blast smash the alien. With laser beam and searing plasma scatter the alien to the stars. With tooth and fist and hammer blows, with axe and shell and poison-bombs, with virus-charge and thermal mines!

Kill them! Kill them! Kill them all!

As my Master told it to me I now tell it to thee that thou shalt tell others in thy turn.

przez graddis 15 lut 2013, 09:49
ewelka91 napisał(a):Nienawidzę ludzi. Im się powodzi lepiej.
NIENAWIDZĘ LUDZI!!!!

mam podebne odczucie.
ekspert_abcZdrowie napisał(a):Skąd się wziął? Warto poszukać w okresie dzieciństwa i relacjach z rodzicami - jak to było u Ciebie?

o rok później nauczyłem się mówić. w szkole nie byłem prymusem. dość dużą wagę przywiązywałem do szczegółów, niż do efektów. robiłem dużo szkód. psułem. brat miał lepiej ode mnie wyniki w nauce, co wspólni nauczyciele wypominali mi to. cudze dzieci nie były lepsze w ocenie rodziców. bla.. bla.. bla..

obecnie, mógłbym powiedzieć, że jest ok. żyję i funkcjonuję wśród swoich bliskich. dużo się staram, uczę się, dąże do czegoś. ale to nie wystarcza. choć pragnienie wdzięczności za wykonaną pracę, albo docenienie wkładu, jaki włożyłem ten dar dla kogoś. wręcz przeciwnie. trzeba się spodziewać ganienia za niedociągnięcia, albo kolejnego zadania do zaspokojenia, niczym jak w baśni o złotej rybce. ciągle jędzowata żona staruszka była niezaspokojona, co zmuszało staruszka do biegania nad wodę.
graddis

przez Candy14 15 lut 2013, 11:52
ludzie to skurwysyny. potrafia wykorzystywac i ranic. malo kto chce Twojego dobra

Swojego dobra musimy chciec przede wszystkim my sami. Inaczej dajemy przyzwolenie innym zeby nas niszczyli
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TwojaLaura1 15 lut 2013, 14:05
Candy14 napisał(a):

Swojego dobra musimy chciec przede wszystkim my sami. Inaczej dajemy przyzwolenie innym zeby nas niszczyli

teraz juz nie chce dobra dla siebie samej, ile mam jeszcze sily to pomagam innym. tak jest mi lepiej i tak jestem beznadziejna
twojalaura@gmail.com

przez Candy14 16 lut 2013, 15:05
:bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kaja123 16 lut 2013, 15:17
TwojaLaura1 napisał(a):teraz juz nie chce dobra dla siebie samej, ile mam jeszcze sily to pomagam innym. tak jest mi lepiej i tak jestem beznadziejna

a ja bym nie chciała dobra od kogoś kto jest beznadziejny i nie lubi siebie samego. To czysty altruizm co on ma Ci dać?

przez TwojaLaura1 16 lut 2013, 15:44
kaja123,

w sytuacji "górki" zachowanie altruistyczne polega na pomaganiu jednostce, która dzięki temu znajdzie się w lepszej sytuacji, niż jednostka pomagająca

po porostu chce dobra dla innych i okazuje im uczucia, które rzadko sa mi okazywane. moja osoba jest mi obojętna, chociaż strasznie cierpie to nie potrafie tego zmieinc, jestem poprostu bezradna. wiem, wiem, to super dziwne ale tak jest
twojalaura@gmail.com

Sortuj wg