wzory przed oczami

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

wzory przed oczami

przez AndrzejK 25 lis 2012, 22:46
Witam
mam zapytanie odnośnie pewnego objawu który mi doskwiera. Jestem ciekawy czy ktoś może miał
coś podobnego albo ma. Zaznaczam na początku że to ciężko wytłumaczyć ale spróbuję.
Chodzi o to że mam takie jakby ataki zwłaszcza wieczorami że jakby wszystko co widzę mnie
atakuje tzn każdy szczegół, każdą plamę na ulicy, każdą litere widzę osobno i ona mnie atakuje
jakby tzn pcha mi się przed oczy wbrew mojej woli. Jest to bardzo nieprzyjemne. Do tego jak
zamknę oczy to widzę takie jakby mrowiace się wzory, czarne i białe, wibrujące przez które
cięzko utrzymać oczy zamknięte. Jeśli mi sie to jednak uda przez jakies 10 minut to wszystko
znika. Problem w tym obecnie przynajmniej że zaraz potem się pojawia. To bardzo nieprzyjemne i
wręcz stawia pod znakiem zapytania moje normalne funkcjonowanie wiec jesli ktos przezył cos
podobnego i z tego wyszedł to bardzo proszę o pomoc. W ogole jak ktoś ma pomysl co to może być
to proszę pisać. Dziekuje z góry i pozdrawiam.

wzory przed oczami

przez Babilon 27 lis 2012, 19:51
to moze idź do okulisty? mnie czasem sie zdarza, ze coś jakby jakis robak wędruje/przesuwa sie mi przed oczami i nawet przy zamkniętych oczach dalej to widze, ale to tylk oczasem i nie przeszkadza mi to

Sortuj wg