Czy widac po was wasza nerwice?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez wk 12 paź 2006, 20:07
Po mnie raczej nie widać, bo do tej pory nikt się nie zorientował (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :D).

Pajak, niektórzy zdrowi ludzie też szybko mówią ;).
wk

przez soja 13 paź 2006, 18:21
Pewnie sie usmiejecie, ale kiedy mam atak lub jestem zestresowana to zaczynam koszmarnie ziewac. Poprostu zaziewuje sie na smierc. Tego sie nie da w zaden sposob powstrzymac. Ostatnio moj szef w pracy stwierdzil, ze chyba musze bardzo nielubic swojej pracy, bo czym wiecej mam do zrobienia, tym bardziej ziewam. A ja sie tak denerwuje, ze ziewam i ziewam bez konca. I jak mu to wytlumaczyc? A druga rzecz ktora chyba widac to, ze nikomu nie jestem w stanie patrzec w oczy. Ludzie to widza i pytaja dlaczego. A mnie sie wydaje, ze jak mi ktos popatrzy w oczy to zobaczy w nich moje szalenstwo.

przez zuzu 13 paź 2006, 19:49
Po mnie widać po nerwowych ruchach :?

Jesli jestem w publicznym miejscu i czuje sie żle, zaczynam nerwowo poprawiać włosy, trzeć oczy, poruszać stópką nerwowo. Zmieniam pozycje wiercę sie.

Nawet zauważam po zachowaniu innych kto ma nerwicę...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez davina 14 paź 2006, 14:05
Po mnie zewnętrznie nie widać ale w środku to mi się gotuje wszystko
moje nastroje są nie do zniesienia .Każą mi się leczyć ale mówią to w żartach :cry:
żeby nie to forum to bym pomyślała że jestem jakim psycholem
niektórzy się już do tego przywykli :arrow: do moich fochów tak na to mówią

przez Falka 15 paź 2006, 10:21
To bybyło troche dziwne jakby nikt w klasie nie zauważył, że wkurza mnie kropeczka na tablicy, podchodze do niej i ją zmazuję......
Mam na imię Marysia. Mam nerwicę natręctw. Moi rodzice mi nie wierzą. Uważają, że sobie to wymyślam(Tak jakby mnie to bawiło... :/)

I naprawdę nie wiem do jakiej grupy natręctw można zaliczyć moje objawy.......

przez ~Maja 15 paź 2006, 10:40
Po prostu rozpraszam się...

Falka napisał(a):Moi rodzice mi nie wierzą. Uważają, że sobie to wymyślam(Tak jakby mnie to bawiło... :/)

Mam nadzieję, że Twój podpis wcale nie jest ironiczny, bo w przeciwnym przypadku czuję się atakowana :lol: żart. ;)
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez Ins 15 paź 2006, 12:15
ja jestem speszony jakby i trudno mi patrzec komus w oczy jest i czasem tez szybciej mowie, albo sie smieje tak jakby nerwowo.moze az tak tego nie widac ale i tak jest to denerwujace,czuje sie niesmialy przez to
Ins

przez amellas 15 paź 2006, 19:19
Hmmm...Malkolm, gdybym był dziewczyna, nie omieszkałbym spróbować takiego ciacha :P Swoją drogą, masz dziwnie nieobecny wyraz pyska...:D

U mnie jako efekty uboczne napięcia można by sklasyfikować senność, osłabienie członków (...) oraz nieobecny wzrok. jestem roztrzepany, ciągle coś przewracam i nic manualnego mi nie wychodzi. Rzeczy, z którymi normalnie niemiałbym problemy (nawet zapamiętywanie!) stają się pchaniem pod górę wielkiego głazu. (Te, Syzyf, miałem go tylko podtrzymać...wracaj to, cwaniaczku!!) :mrgreen:

pajak_leon- szybkie mówienie- a raczej wyłapywanie kompleksów tam, gdzie ich nie ma- to normalny objaw. Wyluzuj, staraj się dojrzeć prawdę w morzu pomówień i wymysłów. Dojrzyj siebie!

przez wk 16 paź 2006, 21:14
Roztrzepana to ja też jestem, objijam się o ściany, meble i tym podobne, prawie zawsze po kontakcie z umywalką jestem cała zachlapana, brudzę się przy jedzeniu i inne takie, ale to chyba raczej cecha osobowości :]. Chociaż może...

Wiesz Amellas, ktoś musi od czasu do czasu odciążyć biednego Syzyfa ;).
wk

przez amellas 18 paź 2006, 09:07
Wiesz co, Malcolm, ty naprawdę zbyt poważnie podchodzisz do tematu swojej mimiki. Naprawdę nie wyczułeś nutki ironii w mojej wypowiedzi?? No, w każdym bądź razie przykro mi, że stałem się powodem dodatkowych rozmyślań... Trzymaj się, chłopie. Wracaj do zdrowia.

przez Lil 18 paź 2006, 16:40
Malcolm jestes OK i niepotrzebnie masz taka niska samoocene. nie daj sie nerwicy 8)
mój dzień toczy się złotym kołem by wpaść w czeluść nocy
Lil

przez amellas 19 paź 2006, 16:30
Słuchaj, przesadzasz. Mnie tam sie nawet podobasz 8) Oczywiście żartuję- nie ta płeć-, uważam jednak, iż nie masz powodów do zmartwień. Co więcej- zaakceptuj siebie, bo jak tak dalej pójdzie, to niedługo odwiedzisz gabinet jakiegoś chirurga z prośbą o obcięcie głowy (a były podobne przypadki- goście prosili o obcięcie, np: nóg, gdyż wg nich nie należały do ich własnych ciał...zgrozo...Co gorsza, niektórym udało się ich na to namówić!)

Sortuj wg