Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Natręctwa myśli...

przez Alexandra 10 lis 2008, 09:12
ja mam jak najbardziej lek, bo moje natretne mysli zwiazane sa z tym, ze jestem na cos chora
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez Anna R. 10 lis 2008, 09:31
U mnie myśli natrętne nie były związane z lękiem. Lęk dopadł mnie jedynie po efectinie. A tak w ogóle to nurzałam się we własnej psychice z jakąś niemal perwersyjną przyjemnością. Może było to obłąkane, ale nie zawsze niemiłe. Najbardziej denerwował mnie przymus nieustannego rozpamiętywania tego, co mnie każdego dnia spotkało. To było jak niemy film i musiałam go oglądać bez końca :?
Przez przymus myślenia nie mogłam spać, a po jakimś czasie normalnie funkcjonować. Na szczęście Anafranil sobie z tym poradził konkursowo :D
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Wera 10 lis 2008, 10:09
u mnie nestety anafranil się nie sprawdził, czułam się po nim fatalnie choć zazywałam go 2 miesiace, pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna R. 10 lis 2008, 10:21
Szkoda, to dobry lek. Próbowałaś może Seronilu? Po nim także minęły mi natręctwa, jakby ich nigdy nie było.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Wera 10 lis 2008, 12:09
Anna
próbowałam ale też Seronilu organizm nie tolerował, teraz jestem na Citalu i Sulpirydzie ale natręctwa jeszcze mnie nękają a leczę się już 3 lata nie tylko na natręctwa ale i nerwicę somatyczną z elementami depresji i jakoś nie potrafię z tego wyjść, pozdrawiam

przez .Tomek 10 lis 2008, 15:29
Czy obsesje można zliczyć do myśli natrętnych? Bo męczy mnie to okropnie i czasami mam przez to reset że mi odbija kompletnie. Jeśli tak to może znacie jakiś fajny proszek na to to zapytał bym o niego swojego lekarza.
Pozdrawiam.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Wera 10 lis 2008, 15:37
obsesje to inaczej natręctwa myślowe ale nie podam Tobie jakiegoś leku po nie znam, pozdrawiam

przez czarna*** 11 lis 2008, 13:16
witam.moje natretne mysli tez byly przeokrutne ,balam sie ,ze moge sprawic bol wlasnemu dziecku,nie moglam wziasc noza do reki.ani ogladac drastycznych filmow czy reportazy zawsze balam sie,ze jeszcze mi sie to przytrafi i ze ja tak moge zrobic.. za kazdym razem sprawdzalam czy drzwi sa zamnkniete chyba z 10 razy przed,pojsciem do lozka czy zelasko jest wylaczone,czy woda w kranie zakrecona.milam checi wyskoczyc z okna lub wydrzec sie na kogos bardzo glosno.bylo to okropne.na szczescie dzisiaj te najgorsze narectwa minely.nieraz tylko sprawdzam czy gaz zakrecilam a zreszta rzeczy sie pilnuje o najgorszych juz zapomnialam .wtedy przezywalam koszmar mam nadzieje ,ze on juz nigdy nie wroci..i kazdemu tego zycze...powodzenia.

---- EDIT ----

chcialam jeszcze dodac ,ze moje leki ,ktore przepisal mi lekarz ,pomogly juz po tygodniu natrectwa zniknely gorzej bylo opanowac lek.przepisal mi klomipramine.nie wiem jak w polsce z tymi lekami ale napewno tez sa dostepne czytalam kiedys na internecie.

przez bee84 11 lis 2008, 15:55
Tomku ... jeśli można spytać - na jakim punkcie masz obsesję?? ;)

przez patka365 19 lis 2008, 18:01
czesc wam jestem nowa i chciala bym sie dowiedziec cz mysli zwiazane z tym ze chciala bym cos zrobic moim bliskim sa zwiazane z nerwica natrectw obenie lecze sie na depresje i mam agorofobie bardzo mnie to dreczy prosze o odpowiedz zaraz przychodza mi do glowy mysli czy aby nie wariuje :cry:

---- EDIT ----

czesc wam jestem nowa i chciala bym sie dowiedziec cz mysli zwiazane z tym ze chciala bym cos zrobic moim bliskim sa zwiazane z nerwica natrectw obenie lecze sie na depresje i mam agorofobie bardzo mnie to dreczy prosze o odpowiedz zaraz przychodza mi do glowy mysli czy aby nie wariuje :cry:

przez jaaa 19 lis 2008, 18:28
tak to NN ,zrobienie sobie czy kos krzywdy i strach

przez kania 19 lis 2008, 19:33
patka365 nie jesteś sama :(

przez patka365 20 lis 2008, 11:13
dziekuje za odpowiedz bo bardzo mnie to dreczy a wizyte u lekarza mam dopiero w grudniu.a jeszcze chcialam sie dowiedziec jak to sie leczy czy wystarczaja tylko leki antydepresyjne ja biore od roku andepin jest to odpowiednik seronilu i jakos nie widze poprawy zwiazanej oczywiscie z nn :?

przez jaaa 23 lis 2008, 21:33
tekla jakbym to ja pisala poza tym ze depresj awraca... fakt ze jestem bez letow- a mam dystymie ale dla mnie to to samo...:/

Sortuj wg