Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Natręctwa myśli...

przez jaaa 02 lip 2008, 21:17
mi pomogl citalec to chyba to samo

przez Wera 02 lip 2008, 22:00
Jaaa
a po jakim czasie zażywania zauważyłaś poprawę?pozdr.....

przez jaaa 02 lip 2008, 23:40
ja wlasciwie odkad zaczelam je brac to nastawilam sie ze to moj jedyny ratunek wiec odrazu bylo dobrze najpierw mialam skutki uboczne mdlosci a po 14 dniach czulam ze w mozgu mam ta chemie ,i bylo juz o wiele lepiej ;) z kazdym dniem bylo potem coraz lepiej
obecnie tamta obsesja ktora mi zyc nie dala - znikla to najwaznijesze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wera 04 lip 2008, 09:51
Jaaa
a jaka dawkę bierzesz tego Citalec, bo ja zaczęłam 30 mg Citalu ( a prawie 2 miesiące zazyawłam 20 mg) a natręcctwa dalej mnie męczą i to jest bardzo nieprzyjemne, pozdr....

przez Amonre 04 lip 2008, 11:23
Biorę zotral - już miesiac - jest poprawa ale mała- teraz zamiast 50 mg biorę aż 100 mg- ponoc ma mi to pomoc - natretne mysli krążą ale w mniejszej skali - tylko trudno je oddalić -

przez jaaa 04 lip 2008, 12:45
biore 20 mg caly czas

przez zimbabwe 04 lip 2008, 21:10
A ja doszłam do źródeł moich natręctw - brak wsparcia w początkowym okresie dojrzewania.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez jaaa 04 lip 2008, 21:58
ja wogole nie wiem po co dochodzenie do przyczn- mowie o sobie znam przyczyny a raczej szereg przyczyn i i tak nic sie nie zmienilo

moja obsesja jednak we mnie siedzi
zadna mysl natretna tylko obsesja ktora we mnie siedzi

np jest mi smutno mam zly dzien ,moja mysl mowie ze to przez obsesje ze gdyby nie ta mysl bylabym szczesliwa:(....

przez alepysiak5 05 lip 2008, 01:26
nie wiem czy to natrectwo ale opisze je... ogolnie panicznie boje sie schizofrenii, nasluchuje kazdego dzwieku, sprawdzam jego zrodlo, pytam(tak dyskretnie) innych czy tez slyszeli, i jeszcze jezeli chodzi o omamy wzrokowe to patrze sie na kazdy ruszający sie przedmiot. np. jak jakis cien( drzewa ruszajacego sie na wietrze) to zawsze musze sie na niego spojzec, ocenic czy to nie zludzenie. albo jak jest ciemno, i np swiatlo monitora odbija sie od jakiegos przedmiotu to tak samo, zawsze musze spojzec na to... nie lubie jak jakis ruszający sie,bllyszczacy przedmiot nie jest w moim polu widzenia tylko jakos tak kątem oka tylko go widze i nie moge ocenic co to jest, zawsze patrze sie na to.... czy to jest jakis rodzaj natrectwa? pozatym jak jade samochodem to czesto tak jakby licze znaki,drzewa,slupki zębami. czyli patrze na to i stukam raz zębami... nie jest to jakis rytual ktory powtarzam i nie moge sie od niego uwolnic ale dosyc czesto mam takie jazdy, tak mimowolnie to robie...:P kurcze ja juz sam nie wiem co ja mam... mam jakies zaburzenia nerwicowo,schizowo,depresyjne... porazka... kazda choroba psychiczna, (bo z tymi fizycznymi to sobie nie wkrecam,) do mnie pasuje ....

Natręctwa myśli...

przez nerwusss 05 lip 2008, 13:15
no właśnie nie ma okreslonych objawów nerwicy, u każdego pojawia się coś innego, ale jeżeli czujemy że nas "coś" jakiś przymus lub myśl strasznie denerwuje, wpadamy w panike to znaczy że jest co nie tak i właśnie to jest nerwica jeśli oczywiście trwa przez jakiś dłuższy czas
no właśnie nie wiem jak pozbyć się tego ch*** już nawet jak zdam sobie sprawę że to co robię lub myślę jest jakieś abstrakcyjne to i tak za dwie minuty znowu mnie atakuje i tak w kółko, analizuje coś i dochodzę do jakiś wnoisków ale za chwilkę ta sama myśl znowu mnie nachodzi a może jednak nie...
Pozdrawiam i zapraszam --> nerwusek.blog.pl :)

przez Amonre 07 lip 2008, 08:53
Obsesje - zapominam o nich podczas ciekawej rozmowy, podczas zwiedzania pięknych miejsc - kiedy jestem zestresowany natrętne myśli wracają - czy farmakoterapia moze to wyleczyć , czy raczej tylko skutki nie docierajać do przyczyn?

przez zimbabwe 07 lip 2008, 09:19
Hurra! Nie mam obsesyjnych myśli po raz pierwszy od 9 lat... Czyżby uświadomienie sobie ich źródła pomagało w moim przypadku?

przez nerwusss 07 lip 2008, 14:42
bardzo możliwe czasem mi tez pomaga uświadomienie sobie pewnych myśli i wtedy pomaga odchodzą ale tylko czasem...
Pozdrawiam i zapraszam --> nerwusek.blog.pl :)

przez zimbabwe 07 lip 2008, 15:01
Ciekawe na jak długo mnie opuściły. Mam nadzieję że już na zawsze :smile:

Sortuj wg