Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez AtroposIsDead 23 mar 2016, 22:30
tomek23, bo wiesz, że to nieprawda :D
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Natręctwa myśli...

przez tomek23 23 mar 2016, 23:24
AtroposIsDead napisał(a):tomek23, bo wiesz, że to nieprawda :D

Tylko ze te nerwicowe mysli czasami mogą wydawac sie naprawdę realne wtedy to dopiero swiruje

Natręctwa myśli...

przez AtroposIsDead 23 mar 2016, 23:59
tomek23, no to Ci pomogę - homoseksualność doświadcza się w inny sposób, uwierz :)
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Michellea 24 mar 2016, 00:29
tomek23 napisał(a):Jedna rzecz rzuciła mi sie w oczy. Chodzi o to ze z samego rana po przebudzeniu pojawiają sie natrętne mysli na temat orientacji albo dziewczyny tylko bez tego napięcia. Napięcie pojawia sie pózniej pewnie to ma zwiazek z tym ze rozespany mózg ma na wszystko wywalone ??

Ja tak mam. Jak się budzę to te myśli nie mają żadnych zahamowań. A to napięcie jest związane zapewne z próbą pozbycia się tych myśli i byciem w stanie czuwania. Czasem jest tak, że czuję, jak ta myśl nadchodzi i się przed nią bronię, a jak jeszcze czytam w tym czasie to się irytuję, że nie mogę przeczytać i to powiększa to napięcie. Moim zdaniem najlepiej jest przestać na chwilę, dać myśli przejść i wrócić do czytania.

Natręctwa myśli...

przez Bartoszek 24 mar 2016, 10:40
U mnie już całkiem normalnie. Znowu podoba mi się bycie facetem, dziewczyny mi się podobają jak dawniej. Teraz poczytam se coś portalach tematycznych, co tam w świecie polityki.

Natręctwa myśli...

przez Phobos1 24 mar 2016, 15:54
Michellea napisał(a):
tomek23 napisał(a):Jedna rzecz rzuciła mi sie w oczy. Chodzi o to ze z samego rana po przebudzeniu pojawiają sie natrętne mysli na temat orientacji albo dziewczyny tylko bez tego napięcia. Napięcie pojawia sie pózniej pewnie to ma zwiazek z tym ze rozespany mózg ma na wszystko wywalone ??

Ja tak mam. Jak się budzę to te myśli nie mają żadnych zahamowań. A to napięcie jest związane zapewne z próbą pozbycia się tych myśli i byciem w stanie czuwania. Czasem jest tak, że czuję, jak ta myśl nadchodzi i się przed nią bronię, a jak jeszcze czytam w tym czasie to się irytuję, że nie mogę przeczytać i to powiększa to napięcie. Moim zdaniem najlepiej jest przestać na chwilę, dać myśli przejść i wrócić do czytania.

Ja mam inaczej. Wiedząc, że męczą mnie jakieś natręctwa to nie mam ochoty budzić się i wstawać, jak się obudzę to próbuje spać dalej. Wstaje jak już nie mogę dalej spać. Po obudzeniu mam zresztą tendencje do szukania negatywnych rzeczy z poprzedniego dnia. Silne natręctwa potrafią mi się śnić i wtedy budzę się z lękiem zanim jeszcze pomyśle. Ale to rzadko.

Natręctwa myśli...

przez Michellea 24 mar 2016, 18:58
Nie wiem czy to inaczej, bo też tak mam :lol: Czasem na siłę próbuję dalej spać, szczególnie jak wiem, że po wstaniu nie będę miała nic do robienia albo nikogo nie ma w domu. Też mi się czasem śnią, ale do snów podchodzę tak, że nie mam na nie wpływu i nic nie znaczą. Gorzej, jak czasem nie wiem czy to był sen czy specjalnie to wymyślałam, jak próbowałam jeszcze zasnąć, tak jakby w półśnie.

Natręctwa myśli...

przez tomek23 24 mar 2016, 19:37
Do dupy jest tak bardzo chciałbym sie pozbyc tej pustki emocjonalnej ale nie moge. Bardziej dołujące tylko jest to napięcie które odczuwam i ten jakby ucisk w klatce piersiowej nie chodzi mi o ucisk fizyczny bardziej o duchowy. Tak bardzo chciałbym zeby było tak jak dawniej. Porusze bardziej temat na następnej wizycie u lekarza. Ale z tego co czytałem problem ten moze dotyczyc nie tylko relacji między partnerami ale np widziałem tez tematy matek które boją się ze straciły miłosc do własnego dziecka

Natręctwa myśli...

przez sebastian86 24 mar 2016, 21:32
tomek23,mam identycznie.to jest okropne kiedy nie czujesz emocji i uczuc ktore przeciez napedzaja do zycia.
We Are The Champions 2016(L)

Natręctwa myśli...

przez Bluepb 25 mar 2016, 09:35
Tomek trzymaj się jakoś leki zaczną działać to przyniosą Ci ulgę.
Ja też czekam na działanie. :great:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Natręctwa myśli...

przez Bartoszek 25 mar 2016, 13:12
Po tym piekle, to ja już nie wiem jakiej jestem orientacji seksualnej. Mam pewność, że chce być facetem. Ogólnie już straciłem nadzieje, że mogę być heteroseksualny. No cóż będę dużo czytał i rozwinę swoją pasję czyli politykę, może na coś się w życiu przydam.

Natręctwa myśli...

przez AtroposIsDead 25 mar 2016, 13:21
Bartoszek, jakim piekle?
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Natręctwa myśli...

przez Bartoszek 25 mar 2016, 13:33
Natręctwach że mógłbym być gejem, a później transseksulistą. Zainteresowania mam pośrodku, test płci mózgu wychodził mi 50% męski 50% kobiecy

Natręctwa myśli...

przez tomek23 25 mar 2016, 15:40
To napięcie jest nie do zniesienia dlaczego do cholery lekarka powiedziała ze to depresja skoro to ewidentnie jakis rodzaj nerwicy. Wprawdzie odczuwam przygnębienie ale spowodowane jest ono tym napięciem i tymi myslami. Powiedziała ze mam depresje z elementami natręctw

Sortuj wg