Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez Bluepb 22 mar 2016, 14:17
Udało się jestem po pierwszej wizycie :great:
Dostałem setaloft (sertralina)

Natręctwa myśli...

przez tomek23 22 mar 2016, 16:22
Bluepb napisał(a):Udało się jestem po pierwszej wizycie :great:
Dostałem setaloft (sertralina)

A w zasadzie jaką diagnoze ci postawiła ? Mi powiedziała ze mam depresje z elementami natręctw

Natręctwa myśli...

przez Bartoszek 22 mar 2016, 16:34
Wczoraj wyobraziłem sobie, że jestem babą i uprawiam seks z facetem, to było obrzydliwe, ale boje się, że się podnieciłem. A dzisiaj dostałem wywodu na widok ładnej dziewczyny z piersiami. To jak sądzicie, kim ja jestem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Kalebx3 22 mar 2016, 16:36
A dzisiaj dostałem wywogu na widok ładnej dziewczyny z piersiami. To jak sądzicie, kim ja jestem.

a co to jest " wywog ".
Nie wiem kim jesteś , ale masz niezdrowo nasrane w bani :time:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Natręctwa myśli...

przez tomek23 22 mar 2016, 17:19
Kalebx3 napisał(a):
A dzisiaj dostałem wywogu na widok ładnej dziewczyny z piersiami. To jak sądzicie, kim ja jestem.

a co to jest " wywog ".
Nie wiem kim jesteś , ale masz niezdrowo nasrane w bani :time:

Idąc tym tropem to wszyscy tutaj mają nasrane w bani. Ja tez dla niektórych mam pewnie nasrane

Natręctwa myśli...

przez Kalebx3 22 mar 2016, 17:21
Ja tez dla niektórych mam pewnie nasrane

ale czym nasrane ???

Natręctwa myśli...

przez tomek23 22 mar 2016, 17:24
W ogóle ten mój stan jest strasznie nie do zniesienia. Pomijając te wszystkie natręctwa i związany z tym stan przygnębienia to irytuje to ze nie moge czytac książek. Tzn moge ale zauwazyłem ze podczas czytania wzmaga sie moje napięcie nie wiem jak to wytłumaczyc. Natomiast jak gram w gre to nawet udaje mi sie wyluzowac moze to ma związek z tym ze granie w gry odmóżdza a czytanie moze jakos pobudzac mózg czy cos

Natręctwa myśli...

przez tomek23 22 mar 2016, 17:25
Kalebx3 napisał(a):
Ja tez dla niektórych mam pewnie nasrane

ale czym nasrane ???

Chodzi mi o to ze na tym forum wszyscy pewnie mają swoje dziwactwa ktore dla innych są nie do ogarnięcia

Natręctwa myśli...

przez Kalebx3 22 mar 2016, 17:31
Chodzi mi o to ze na tym forum wszyscy pewnie mają swoje dziwactwa ktore dla innych są nie do ogarnięcia

---zgadza się Tomek23 ;)

Natręctwa myśli...

przez Bartoszek 22 mar 2016, 17:32
Ja się boje o swoją przyszłość, ale mam nadzieje, że jestem normalny. Rodziny przez to wszystko i tak nie założę. A tobie Tomek, życzę powrotu do zdrowia, wierz mi, że mocno kochasz swoją dziewczynę, a gej z ciebie taki, jak ze mnie transseksualista. Lubię się identyfikować ze swoją płcią, zresztą cieszyłem się z pierwszego zarostu.

Natręctwa myśli...

przez Bluepb 22 mar 2016, 18:39
tomek23 napisał(a):

A w zasadzie jaką diagnoze ci postawiła ? Mi powiedziała ze mam depresje z elementami natręctw

Oficjalnie mi nie powiedziała.
Ale ja na wstępie powiedziałem, że mam nerwicę natręctw no i głównie na ten temat była rozmowa.
EDYCJA:Nawet przyznała mi, że znam te fachowe terminy no to mówię, że trochę o tym czytałem.

Natręctwa myśli...

przez sebastian86 22 mar 2016, 20:48
znow natrectwa w ktorych awanturuje sie z ojcem.ależ ja go nie cierpie.
We Are The Champions 2016(L)

Natręctwa myśli...

przez Phobos1 23 mar 2016, 02:33
tomek23 napisał(a):W ogóle ten mój stan jest strasznie nie do zniesienia. Pomijając te wszystkie natręctwa i związany z tym stan przygnębienia to irytuje to ze nie moge czytac książek. Tzn moge ale zauwazyłem ze podczas czytania wzmaga sie moje napięcie nie wiem jak to wytłumaczyc. Natomiast jak gram w gre to nawet udaje mi sie wyluzowac moze to ma związek z tym ze granie w gry odmóżdza a czytanie moze jakos pobudzac mózg czy cos

Zależy tylko od natręctw. Ja się potrafię irytować grą jak mnie najdzie natręctwo (niektóre mogą dotyczyć gry). Z ksiażkami/czytaniem nie masz żadnych ?

Natręctwa myśli...

przez tomek23 23 mar 2016, 11:30
Phobos1 napisał(a):
tomek23 napisał(a):W ogóle ten mój stan jest strasznie nie do zniesienia. Pomijając te wszystkie natręctwa i związany z tym stan przygnębienia to irytuje to ze nie moge czytac książek. Tzn moge ale zauwazyłem ze podczas czytania wzmaga sie moje napięcie nie wiem jak to wytłumaczyc. Natomiast jak gram w gre to nawet udaje mi sie wyluzowac moze to ma związek z tym ze granie w gry odmóżdza a czytanie moze jakos pobudzac mózg czy cos

Zależy tylko od natręctw. Ja się potrafię irytować grą jak mnie najdzie natręctwo (niektóre mogą dotyczyć gry). Z ksiażkami/czytaniem nie masz żadnych ?

No własnie nie mam tylko odczuwam większe napięcie podczas czytania

Sortuj wg