Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Zabojcze Mysli!!

przez alusia 20 maja 2008, 11:31
No to nie jestem sama z tym wewnętrznym napięciem :P:P:P:P
Leków nie biorę więc nic nie powiem na ten temat.
Pozdrowionka :)
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

przez Mafju88 20 maja 2008, 15:52
malutki napisał(a):Bral ktos z was asentre?? po ilu ten lek działa i czy wogule działa!!??

niby od tygodnia do 2 miesiecy powinny pokaza swoje dzialanie. Masz pozatym dział Leki i tam wszystkie pokolei sprawdz tam co ludzie pisza co to brali.

Tu masz linka

asentra-asertin-t168.html
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez malutki 20 maja 2008, 18:20
To Sie może wydawac smieszne co pisze
ale ja sie nadal zastanawiam czy to bedzie napewno ta Nerwica Nartectw czy cos innego..Ja juz sam niewiem co mam myslec....Biore Lekarstwa 2 Tydzien i jakos nie zadobrze może spokojniejszy jestem ale mysli mam w glowie dalej i trzymaja mnie cały dzien

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malutki 20 maja 2008, 18:50
A jeszcze mam takie jedno pytanie! Jak osoba jest słaba psychicznie tez nie może sie do niczego posunać?? ulec temu kuszeniu co mowi zeby kogos zabic ??Prosze o szczere odpowiedzi

przez alusia 20 maja 2008, 22:43
Wiesz moja psycholog mówi mi ciągle że to nie jest to że jesteśmy słabi psychicznie, może mnie pociesza nie wiem, ale nie zawsze się tak czuje. Poprostu zależy oczywiście kto co przeżył w życiu ale u mnie bardzo duże znaczenie ma przeszłość i dlatego mam lęki i natręty ale nie bardzo słaba psychika. Poprostu zaostały we mnie pewne nawyki które chce zmienić a lęki nie chcą mnie do takiego zamiaru dopuścić :/
Wiesz mi się wydaje że nam to daleko do takiego czynu jak samobójstwo czy zabicie kogoś, natręty nam to ciągle przypominają i my się coraz bardziej nakręcamy i powstają lęki. Ja się męczę z tym już ponad półtora roku i nic sobie nie zrobiłam czyli coś w tym jest że my tego nie chcemy. Lęki i myśli dotyczą naszych czułym punktów u mnie to jest myśl o samobójstwie :( no ale jak to mówią że nie możemy tych myśli odrzucać, my musimy się im przyjrzeć z bliska i opne dadzą nam spokój, oczywiście mogą powrócić ale zawsze jest możliwość ponownego przyjżenia się im :)
3mam za wszystkich kciuki i życzę powrotu do zdrówka :)

przez malutki 20 maja 2008, 23:17
dziekuje za wiadomosc. Wiesz ale jak mi przychodza te mysli zeby kogos zabic to czuje podenerwowanie takie rozkołatanie niepewnosc ale nie mam takiego czegos ze boje sie ze to zrobie wtedy jeszcze bardziej chce to zreallizowac i nie mam jakiegos leku taqk mi sie bynajmniej wydaje. Czasem Uciekam od Mysli i specjlanie robie cos innego zeby odeszlo.Ale nie zawsze pomoaga a jak pomaga to na krutko..DLatego pisze czy to napewno jest nerwica natrectw. Bo ja mam tylko te mysli zadnych innych natrectw nie mam tylko myslenie...

przez jaaa 21 maja 2008, 00:44
powotrze pora zostani - masz mysli natretne ;) gdybys chcial to zrobic bys to zrobil a nie myslal i szukal odpowiedzi tutaj;)
ja od tych mysli uwolnilam sie i juz ich nie mam wogole:) pomoglam sobie sama i leki od psychiatry

przez malutki 21 maja 2008, 18:48
Gdybym cie Mogł prosic mogła bys mi podac Numer gg do ciebie bo mam pare pytan a tak na tym forum to niechce pisac zbytnio.

przez malutki 21 maja 2008, 21:54
A MYSLI NATRETNE A Nerwica natrectw( zespoł natrectw) to jest to samo??

przez Mafju88 21 maja 2008, 23:12
malutki napisał(a):A MYSLI NATRETNE A Nerwica natrectw( zespoł natrectw) to jest to samo??

tak... mysli i kompulsje sie skladaja na nerwice natrectw ale roznie to bywa... ja mam mysli i czasem tylko kompulsje... ale glownie to o myslenie chodzi ;) jeszcze raz powtorze nigdy nikt z tymi myslami tego nie zrobil

4740684 to moj numer gg napisz jak chcesz to Ci cos wytlumacze ;) bo akurat na to natrectwo bardzo dlugo sie lecze i akurat o nim wiele wiem wiec mysle ze moge Ci jakos pomoc ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez alusia 22 maja 2008, 14:27
Wiesz różnie ludzie reagują z tymi myślami, niektórym to wogóle nie sprawia przykrości, bólu a niektórzy cierpią totalnie :( Także zależy od tego jaka myśl najbardziej negatywnie wpływa na człowieka-mi np samobójstwo. Jak usłysze że ktos się zabił to od razu się identyfikuje i strasznie sie boje że to mogę być kiedyś ja :(:(:(:( Moim zdaniem masz normalne objawy natręctw napewno nie jesteś psychicznie chory dlatego że ludzie nie zdają sobie sprawy co wogóle robią..... U nich samobójstwo czy iine dziwne rzeczy to coś normalnego-tak mi się wydaje. Szkoda mi takich ludzi bo oni totalnie się nie przejmują tym co robią :( a my jesteśmy inni, my nie chcemy tych myśli, my się ich boimy i to sprzyja lękom-one tylko czekają na to w ukryciu.Te cholerne LĘKI...........

przez malutki 22 maja 2008, 16:52
Czesc.Jezeli moge cie prosic to mogla bys mi napisac numer twoj gg ja sie do ciebie bym odezwał bo chcialbym porozmawiac z toba bo widze ze jestes w temacie.

przez malutki 22 maja 2008, 19:25
Wszyscy tutaj piszecie ze macie lek i sie tego boicie to dlaczego ja tego leku nie odczuwam(albo to mi sie tylko wydaje) bo ja np mam caly czas te dziwne mysli zeby kogos zabic i impulsy do dzialania ze czasem nie daje sobie rady. I chcialbym wiedziec czy w nerwicy natrectw jest to normalne.

przez malutki 22 maja 2008, 22:54
Wszyscy tutaj piszecie ze macie lek i sie tego boicie to dlaczego ja tego leku nie odczuwam(albo to mi sie tylko wydaje) bo ja np mam caly czas te dziwne mysli zeby kogos zabic i impulsy do dzialania ze czasem nie daje sobie rady. I chcialbym wiedziec czy w nerwicy natrectw jest to normalne.

Sortuj wg