Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez Agni82 12 kwi 2015, 17:07
Progressive Dziekuje i wzajemnie. Jaka metoday bys nie walczyl, zwalcz to dziadostwo.
Ja walcze z nerwica natrectw myslowych, a ty z Czym ?
life begins at the end of your comfort zone

Natręctwa myśli...

przez Progressive 12 kwi 2015, 17:11
Agni82, sam już nie wiem z czym, ponad 2 lata temu miałem epizod depresyjny, trafiłem do lekarza, ale jakos przestałem brać tabletki i jakos tam sobie żyłem, ale rok temu mnie złapało mocno, kolejny raz trafiłem do lekarza i stwierdził depresję, przez prawie rok brałem wenlafaksynę i przez miesiąc chodziłem na terapię ale tak jak pisałem nie trafiała do mnie. Teraz powolutku odstawiałem leki bo czułem się znosnie, ale od jakiegoś tygodnia/dwóch gdy odstawiłem lek zupełnie, jest fatalnie, ciągle męczą mnie natrętne myśli, nie mogę funkcjonować w normalny sposób. Nie wiem czy to błędna diagnoza rok temu czy efekt odstawienia tabletek czy jeszcze coś innego. Myślałem, że juz to do mnie nie wróci.

Natręctwa myśli...

przez Agni82 12 kwi 2015, 17:17
Progressive moze strach przed tym, ze depresje wroci, nakreca to kolo? Ja sie boje brac leki I ogolnie jestem na nie z lekami- jak nie musze, to nie biore. ;) teraz jednakze ratuje sie jakimis ziolowymi specyfikami, choc szczerze wydaje mi sie ze to efekt placebo, a nie jakas magiczna moc. Grunt, ze nie leze w lozku ze strachu ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Progressive 12 kwi 2015, 17:20
Agni82, sam już nie wiem co jest ze mną nie tak, chciałbym pomocy, ale nie wiem już gdzie szukać, boje się, że kolejny raz będzie fiasko. Szacunek, że starasz się radzić sobie bez leków, też tak chciałem spróbować, niestety nie wychodzi.

Natręctwa myśli...

przez Agni82 12 kwi 2015, 17:54
Progressive nie jest latwo. Po malu poddaje sie. Sam fakt, ze siegnelam po ziolowe. Mam tez opcje B- alkohol. Dla rozluznienia lampka wina, choc nie jestem z tego dumna.

Natręctwa myśli...

przez Progressive 12 kwi 2015, 19:06
Agni82, nie poddawaj się, trzymam za Ciebie kciuki

Natręctwa myśli...

przez Agni82 12 kwi 2015, 19:26
Progressive napisał(a):Agni82, nie poddawaj się, trzymam za Ciebie kciuki

Dziekuje. Staram sie. :D

Natręctwa myśli...

przez rendolfik 12 kwi 2015, 20:18
Agni82 napisał(a):Progressive nie jest latwo. Po malu poddaje sie. Sam fakt, ze siegnelam po ziolowe. Mam tez opcje B- alkohol. Dla rozluznienia lampka wina, choc nie jestem z tego dumna.

2-3 piwa wieczorem i spać koło 21, i tak od lat od lat ... inaczej było by ciężko. Ta cholera najbardziej męczy mnie wieczorem...
"Sky is the Limit" - mam to wytatuowane.

Natręctwa myśli...

przez qwertys 12 kwi 2015, 20:51
Tiaaa .. najgorsze jest to ze wydaje sie czasem ze jest juz dobrze a tu jeb i od nowa to samo -.- .... Alę tą psychoterapie muszę sobie zalatwic bo nie mam zamiaru niewiadomo ile jechac na lekach jakis , nie chce sie uzaleznic . Tylko na fundacje jest zazwyczaj od 18 a mi jeszcze brakuje pare miesiecy niestety , moze rodzice zgodza sie pojsc ze mna prywatnie bylo by zajebiscie , chce jak najszybciej zwalczyc to scierwo .

Natręctwa myśli...

przez lena.lena 13 kwi 2015, 19:04
ja po ślubie pragne dziecka ale dopiero niedawno zdiagnozowano mi nerwice natręctw chociaż choruje juz 6 lat. Niedawno zaczełam psychoterapie ale na 2 wizyte czekam już miesiąc. Leki biore od listopada. Boje sie ze to powróci jak będę chciała zajść w ciąże a przez moje lęki wobec natręctw dziecku coś się stanie że będzie tak samo delikatne jak ja i też zachoruje...

Natręctwa myśli...

przez qwertys 13 kwi 2015, 22:53
Jak myślicie możliwe , że przez to , że czesto przegladam sie w lustrze nn zrobilo mi pranie z mozgu i podpowiada ze jestem gejem ? To jest wszystko skomplikowane .. Przecież mnie nie interesuja twarze typow ich sylwetki tylko gapie sie zawsze jak sa ubrani ... to jest tak ze nawet nie chce sie patrzec a glowa sama mowi zeby sie spojrzec .. I dodam ze nadal czuje pociag do kobiet patrze sie na nie jak na obiekt seksualny a na facetow nie . przez ta nn sam juz nie wiem co jest prawdziwe a co nie czuje sie jaby przyblokowany , tydz temu bylo dobrze a wszystko nadal powrocilo i mnie meczy calymi dniami ... :(

Natręctwa myśli...

przez rabbithearted 14 kwi 2015, 00:21
Natręctwa myśli nadal w natarciu... ale to po trosze moja wina, bo owszem, leki biorę regularnie, ale sama jakoś mało walczę, i mam przerwę w psychoterapii, bo zajęcia na uczelni, bo coś dodatkowego do zrobienia, bo nie ma czasu... Muszę się znowu za to wziąć.
(Pani psycholog jest bardzo fajna, ufam jej i mi pomaga, ale minusem jest dojazd: ok. 1 h 15 minut w jedną stronę).

Natręctwa myśli...

przez hocd 14 kwi 2015, 15:02
Część...
Możecie zajrzeć na mój temat ? Nie chce jeszcze raz pisac tego samego... Ktoś kto może dobrze zna nerwice.. Proszę...

Natręctwa myśli...

przez qwertys 14 kwi 2015, 20:32
Odpisze ktos ?

Sortuj wg