Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez hankmoody 10 wrz 2014, 16:39
Moja żona, moi rodzice.

Natręctwa myśli...

przez beladin 10 wrz 2014, 16:55
hankmoody, No to teraz trzeba się przyjrzeć Twojej rodzinie, rodzicom głównie i zastanowić się, dlaczego do tej pory nie udało Ci się od nich "odciąć". Żona może przejawiać cechy podobne jak Twoja matka (być może dlatego właśnie ją wybrałeś), ale nie musi ..Ty również możesz nadawać jej takie cechy przez to czego doświadczałeś w domu.

Nie da się zbudować zdrowych relacji rodzinnych opierając je na agresji, strachu i poczuciu winy ..i funkcjonować w świecie normalnych ludzi patrząc przez pryzmat niemiłych doświadczeń z takiego domu rodzinnego. Jakie są tego skutki sam widzisz.
beladin

Natręctwa myśli...

przez tomasz_xyz 10 wrz 2014, 20:18
Tranx88 napisał(a):I jakie wrażenia? Pomógł Ci ? Ja biorę w dawce 150 mg.

Brałem tylko 75 mg o ile pamiętam i w takiej dawce raczej na mnie nie działał
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Tranx88 11 wrz 2014, 20:00
Spokojnie można brać nawet do 250 mg. No chyba że efekty uboczne będą zbyt dokuczliwe.
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

Natręctwa myśli...

przez hankmoody 11 wrz 2014, 23:16
beladin napisał(a):hankmoody, No to teraz trzeba się przyjrzeć Twojej rodzinie, rodzicom głównie i zastanowić się, dlaczego do tej pory nie udało Ci się od nich "odciąć". Żona może przejawiać cechy podobne jak Twoja matka (być może dlatego właśnie ją wybrałeś), ale nie musi ..Ty również możesz nadawać jej takie cechy przez to czego doświadczałeś w domu.

Nie da się zbudować zdrowych relacji rodzinnych opierając je na agresji, strachu i poczuciu winy ..i funkcjonować w świecie normalnych ludzi patrząc przez pryzmat niemiłych doświadczeń z takiego domu rodzinnego. Jakie są tego skutki sam widzisz.

Dzięki beladin/ uświadomiłaś/eś mi rzeczy o których nie miałem pojęcia. Przemysle ten temat.

Natręctwa myśli...

przez kop 24 wrz 2014, 01:04
Macie czasem tak, że podczas natrętnych myśli nie czujecie lęku i wtedy myślicie, że one są zdrowe?
Chodzi mi nie o myśli "agresywne"(musisz to zrobić, bo jak nie), tylko takie dotyczące życia np. może nie jestem chory i wszystko sobie wkręcam? Może psycholog nie ma racji, a ja sam wiem lepiej? Może ma chorobę psychiczną?

Znaczy ja czuję wtedy zdenerwowanie przez te myśli, bo mi rujnują tą swoją prawdziwością wszystko co już sobie poukładałem i dzięki czemu wracałem do zdrowia...
kop

Natręctwa myśli...

przez joker27 27 wrz 2014, 16:58
Ja bym opisał swoój przypadek, ale obawiam się że jest tak ekstremalny że i tak nikt nie zrozumie :)

Natręctwa myśli...

przez kotek em 28 wrz 2014, 03:23
Hej! Też mam OCD. Teraz mam wrażenie, że jest lepiej, chociaż zastanawiam się, czy nie dopadła mnie obsesja na punkcie pewnego mężczyzny. Spodobał mi się, pracowaliśmy razem. Miałam wrażenie, że on również był mną zainteresowany. Niestety myliłam się i teraz zachodzę w głowę, czy to jemu się "odwidziało", czy może z mojej strony to była nadinterpretacja? "Wertuję" internet w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji o nim. OBSESJA?
Obrazek

Natręctwa myśli...

przez ladywind 28 wrz 2014, 12:55
kotek em, sadze ze obsesja:(

joker27, możesz opisac, ja napewno zrozumiem
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez joker27 28 wrz 2014, 14:34
Hmmm napisze to samo co do jednej użytkowniczki na pw, tak w skrócie:
hmmm. ktoregos wieczora jak mialem 21 lat, bylem bardzo zddenerwowany przejęty i zlękniony pewną sytuacją... polozylem się, i tak o tym rozmyslalem ze nagle cos takiego sobie wkręcilem, tak sie skupilem na sobie i na swoich myslach, ze sobie wkręcilem ze juz ciągle tak będzie, nie wiem jak to wytlumaczyc, od tamtej pory mam impulsywne mysli, nawet nie mysli o tej sytuacji ktora to wywolala, tylkotaka pusta mysl, impuls ciągle, przypominający mi o lęku i o tej mysli samej w sobie, nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc, wiem ze tego nie zrozumiesz...

ladywind dostałaś pw? bo jakieś problemy miałem i nie wiem czy doszło, nie mam w wysłanych...
Potomkini Właśnie do ciebie wysłałem to co powyżej, też nie wiem czy dostałaś.

Natręctwa myśli...

przez ladywind 28 wrz 2014, 14:37
joker27, tak dostałam pw od Ciebie i tez Ci wyslałam
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez joker27 28 wrz 2014, 14:39
Ok, więc wszystko działa.

Natręctwa myśli...

przez Arasha 28 wrz 2014, 16:36
joker27 Nie masz PW w wysłanych, jak druga strona już przeczyta ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Natręctwa myśli...

przez joker27 28 wrz 2014, 16:44
Arasha napisał(a):joker27 Nie masz PW w wysłanych, jak druga strona już przeczyta ;)

Chyba mam w syslanych jak juz przeczyta :P

Sortuj wg