Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez teterete 30 maja 2014, 22:33
Być może ;/ Nie wiem o co chodzi. Przejdę się do psychologa i on mi to wytłumaczy wszystko.
Tak przy okazji jestem facetem :>

Natręctwa myśli...

przez wiejskifilozof 31 maja 2014, 09:32
Ja ostatnio mam coś takiego,że nie myślę o niczym.A jak myślę,to są to myśli lekkie i beztroskie.

Natręctwa myśli...

przez teterete 31 maja 2014, 11:24
Siedze na dzialce teraz a tutaj lazi masa robakow, pajakow i inne ochydztwa. No nie moge :-C Straszne sa te male cosie. Jeszcze zle mysli powrocily:<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez sebastian86 03 cze 2014, 14:19
a ja ciagle rozmyslam na tematy zla w zyciu ludzkim.rozmyslam o przemocy(sam jej doswiadczylem),chamstwie itd. mysle o tym co zlego może mnie potencjalnie spotkac.i te mysli bardzo mnie dolują,,,
We Are The Champions 2016(L)

Natręctwa myśli...

przez beladin 03 cze 2014, 20:33
sebastian86, Odbierasz świat, ludzi wokół jako agresywnych?
beladin

Natręctwa myśli...

przez sebastian86 06 cze 2014, 20:40
beladin, odbieram swiat jako miejsce nieprzyjazne chyba.a kazdego solidnie wygladajacego faceta odbieram jako kogos kto moglby mi zrobic krzywde psychiczna lub fizyczna
We Are The Champions 2016(L)

Natręctwa myśli...

przez misiek30 06 cze 2014, 23:46
Jak przestać myśleć o swoich uderzeniach serca, o płytkim oddechu, o tym że się uduszę. To jest jakaś masakra albo widząc nóż że kiedyś oszaleję i zadam ból sobie albo komuś.

Natręctwa myśli...

przez ladywind 07 cze 2014, 10:02
misiek30, a bierzesz leki na nerwice natręctw?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez J-23 07 cze 2014, 11:29
misiek30 psychoterapia powinna pomóc. Jak przestać myśleć? Nie przestaniesz myśleć, bo taka jest funkcja naszego mózgu. Twój umysł je stworzył, ale gdzieś je w sobie zauważyłeś i zacząłeś im się przyglądać i one teraz mają radochę, bo cała twoja uwaga jest skupiona na tych myślach - ciągle je analizujesz. Pamiętaj, że to tylko myśli i nic więcej.
J-23

Natręctwa myśli...

przez wiejskifilozof 07 cze 2014, 13:23
Mi w głowie siedzi piosenka Tęczowy Most,grupy VOX.

Natręctwa myśli...

przez LukLuk 10 cze 2014, 12:37
Natrętne myśli .. ? tego badziewia chyba nie da się wyleczyć, przynajmniej Ja juz nie widzę nadziei. Próbowałem już wszystkiego, począwszy od leków, akupunktury, terapii,wizyt, rozmów, .. itd. Życie przelatuje mi przez palce a Ja moge tylko patrzeć jak inni cieszą się życiem. Natrętne mysli doprowadzają mnie do ruiny, do wstydu spojrzenia się w lustro. To przykre, ale prawdziwe :/ nie ma chyba takiego tematu, którego nie poruszyłbym w swojej głowie i nie należą one wcale do przyjemnych. Bo powiedzcie mi jak ojciec, który kocha swoje dzieci (czyt. Ja), ma natrętne mysli, że te dzieci skrzywdzi .. to jest żałosne i dlatego tak mi wstyd patrzeć na siebie. Chciałbym być normalny, zyc jak kazdy normalny człowiek, ale .. właśnie "ale".
a najlepsze jest to, że nie wiem jak to być normalnym bo od dziecka Jestem nerwicowy .. pf.

Natręctwa myśli...

przez Imipramina 10 cze 2014, 12:42
może da się - może bardziej intensywna terapia, może leki w większych dawkach, mnie pomógł przeciwdepresyjny + neurolepytyk
może idź do innego lekarza, który będzie miał świeże spojrzenie na Twój problem

ja mam problem z nn, ale zawsze dochodzę do wniosku, że te myśli mają sobie iść w cholerę albo próbuję sobie przypomnieć tekst piosenki i ją zaśpiewać - szczerze trochę głupie, ale mnie to pomaga
przy czym ja mam dużo na głowie, cały czas coś robię

dzieciaki kochasz i to na bank nad życie, te myśli to Twoja choroba

Natręctwa myśli...

przez ladywind 10 cze 2014, 13:29
LukLuk napisał(a):Natrętne myśli .. ? tego badziewia chyba nie da się wyleczyć, przynajmniej Ja juz nie widzę nadziei. Próbowałem już wszystkiego, począwszy od leków, akupunktury, terapii,wizyt, rozmów, .. itd. Życie przelatuje mi przez palce a Ja moge tylko patrzeć jak inni cieszą się życiem. Natrętne mysli doprowadzają mnie do ruiny, do wstydu spojrzenia się w lustro. To przykre, ale prawdziwe :/ nie ma chyba takiego tematu, którego nie poruszyłbym w swojej głowie i nie należą one wcale do przyjemnych. Bo powiedzcie mi jak ojciec, który kocha swoje dzieci (czyt. Ja), ma natrętne mysli, że te dzieci skrzywdzi .. to jest żałosne i dlatego tak mi wstyd patrzeć na siebie. Chciałbym być normalny, zyc jak kazdy normalny człowiek, ale .. właśnie "ale".
a najlepsze jest to, że nie wiem jak to być normalnym bo od dziecka Jestem nerwicowy .. pf.

mam tak samo. Czesto chciałabym zginąć w jakimś wypadku albo coś, żeby mnieć juz spokój od tego badziewia. Jedyne ukojenie przynosi sen, ale co z tego, jak nieraz i się śnic potrafi to.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez misiek30 12 cze 2014, 07:40
Nie biorę leków na NN bo wiem że jestem silny i dam sobie radę sam, wiem że to dłużej potrwa ale cóż, dam radę. Wiem że to tylko myśli. Wymyśliłem sobie taką zabawę, że każdą złą myśl w głowie muszę zamienić na jakąś dobrą, taki rewanż.....pomaga... :) Ale żeby to w wiemu prawie 40 lat ??? hahahhhh, porąbane to...

Sortuj wg