Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez khaleesi 05 maja 2014, 21:20
Rebelia, :hide: o masakra
terminal, mnie by te buraki na brodzie kojarzyły się w zabawy w indian znaczy,że wychłeptał jakąś co okres miała :hide:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Natręctwa myśli...

przez devnull 05 maja 2014, 22:43
Rebelia napisał(a):Albo jak ktoś memła gumę w pysku i wydaje przy tym odgłosy mlaskopodobne. A da się żuć gumę bez wydobywania dźwięków otworem gębowym. Tak samo jak wkurza mnie, kiedy ktoś siedzi w mojej okolicy i cały czas wciąga gile zamiast po prostu się wysmarkać.

samo twoje napisanie o tym wywołało od razu taki obraz w mojej głowie,
ja pier*ole, masakra, znam te uczucia na pamięć, na szczęście gumę
jestem w stanie zaakceptować, noszę słuchawki na uszach i próbuję
odwrócić uwagę.
ale jak ktoś popier*ala tą szczęką na lewo i prawo jak jakiś paralityk,
to mnie też wykręca.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Natręctwa myśli...

przez Anika 18 maja 2014, 17:49
Witam. Jestem juz prawie 2 tygodnie po porodzie, tydzien juz w domu z dzieckiem. Natrectwa i lęki nadal sa, dotycza mojego dziecka najwiecej , ze moge mu cos zrobic pod wplywem zlosci :(
Dzisiaj w nocy strasznie poklocilam sie z mezem , bylam wsciekla na niego , bo ostatnio duzo sie sprzeczamy i zdarzylo mi sie troche poprzeklinac , co malo kiedy mi sie zdarza. I jak mojemu synowi sie ulało to tez przeklnelam wtedy, ale bardziej czulam w tym momencie zlosc na meza niz na dziecko , ze mu sie ulało. Od tamtej pory mam wyrzuty sumienia , ze tak sie zachowalam wtedy jak sie mojemu synowi ulało, wygladalo to tak , ze jestem zla na to wlasnie , ze musze go ciagle przebierac itp , ale nie czulam zlosci wtedy na dziecko , tylko bardziej na meza.. ale mimo wszystko nie daje mi to spokoju , ze zlosc wziela gore przy dziecku w momencie jak mu sie cos tam ulało ( mimo ze to byla zlosc na meza ). Od tamtej chwili natrectwa sie spotęgowaly i boje sie ze moge cos zrobic dziecku :( :( :( a tak bardzo go kocham !!!
czy ja przesadzam ??? caly czas jakos mam wrazenie ze to byla zlosc na dziecko :( :( :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez CrystalSpirit 26 maja 2014, 11:09
Anika napisał(a):Witam. Jestem juz prawie 2 tygodnie po porodzie, tydzien juz w domu z dzieckiem. Natrectwa i lęki nadal sa, dotycza mojego dziecka najwiecej , ze moge mu cos zrobic pod wplywem zlosci :(
Dzisiaj w nocy strasznie poklocilam sie z mezem , bylam wsciekla na niego , bo ostatnio duzo sie sprzeczamy i zdarzylo mi sie troche poprzeklinac , co malo kiedy mi sie zdarza. I jak mojemu synowi sie ulało to tez przeklnelam wtedy, ale bardziej czulam w tym momencie zlosc na meza niz na dziecko , ze mu sie ulało. Od tamtej pory mam wyrzuty sumienia , ze tak sie zachowalam wtedy jak sie mojemu synowi ulało, wygladalo to tak , ze jestem zla na to wlasnie , ze musze go ciagle przebierac itp , ale nie czulam zlosci wtedy na dziecko , tylko bardziej na meza.. ale mimo wszystko nie daje mi to spokoju , ze zlosc wziela gore przy dziecku w momencie jak mu sie cos tam ulało ( mimo ze to byla zlosc na meza ). Od tamtej chwili natrectwa sie spotęgowaly i boje sie ze moge cos zrobic dziecku :( :( :( a tak bardzo go kocham !!!
czy ja przesadzam ??? caly czas jakos mam wrazenie ze to byla zlosc na dziecko :( :( :(

Myślę, że nie przesadzasz :) a przynamniej ja cie rozumiem. Mam problem z babka, przez nia mam nerwice i zawsze kiedy się z nia pokłócę wyżywam się na moim chłopaku, czego potem bardzo żałuje, bo wiem, że mu wtedy przykro :( myślę, że to podobnie wyglada.
Nie wiem czy to natrectw, ale mam coś takiego, że jak pomyślę o czymś złym, czego nie chce, żeby się wydarzyło to muszę po cicchu udawać że to wypluwam, żeby to się nie stało. Mam też tak, że zanim połknę ślinę też muszę udawać, że wypluwam coś. Trochę nienormalne. Mam też problem z asymetria z poszczególnymi przedmiotami, mimo że jestem strasznym bałaganiarzem.

Natręctwa myśli...

przez chachorka 27 maja 2014, 21:08
Witam serdecznie! Czy ktoś z Was miał natręctwa myśli/podniecenia związane z pedofilią? Strasznie mnie to męczy :( i poszukuję osób tak samo cierpiących...

Natręctwa myśli...

przez terminal 27 maja 2014, 21:20
Pedofilia to nie natręctwa myśli, tylko zaburzenie preferencji seksualnych. Krótko mówiąc - zboczenie, dewiacja.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Natręctwa myśli...

przez chachorka 28 maja 2014, 13:11
Tak,ale chodzi mi o MYŚLI i ewentualne WMAWIANIE sobie podnieceń przy dzieciach. Chorujesz może na OCD? Bo widzę,że nie masz o tym pojęcia...

Natręctwa myśli...

przez sinister 28 maja 2014, 14:16
Ja od 2 -3 dni natrętnie spradzam czy pamiętam wszystkodaty itp, i się boję, że tracę pamięć :/

Natręctwa myśli...

przez Pearl Jam 28 maja 2014, 21:39
chachorka, ile razy ja sobie wmawiałam, że pewnie jeszcze trochę i ocip*eję i zostanę jakimś pedofilem/zoofilem/psychopatą/mordercą/coś mnie opęta/pobiję kogoś/zrobię krzywdę/niekontrolowanie kogoś zwyzywam... :mrgreen: Ja już chyba wmawiałam sobie wszystko, co możliwe (oczywiście to, co postrzegane jako złe i niemoralne). Ale to nie ma tak łatwo, jeszcze nic takiego mi się nie przydarzyło! Dzieci i zwierzęta nadal mnie nie pociągają, nikogo nie zabiłam, nie pobiłam, nie zwyzywałam ani nic mnie nie opętało. Zawsze sobie powtarzam, że to tylko moja głowa robi sobie ze mnie jaja.
what were all those dreams we shared those many years ago,
what were all those plans we made, now left beside the road.
behind us in the road.

sertralina 50mg

Natręctwa myśli...

przez teterete 28 maja 2014, 23:01
Ostatnio bardzo dużo natręctw mi przeszło. Boję się troszkę bo wtedy było mi dobrze. Nie wiem ale jara mnie moje zniszczenie psychiczne ;P teraz nie wiem za bardzo co robić bo wtedy było ok. Z tego co zostało to jakieś nadmierne mycie rąk bez przerwy jak przejde koło kuchni albo łazienki oraz czasem gadam do siebie. Przed snem raz dotykam poduszki o lewe ucho potem 2x prawe i lewe albo odwrotnie :P. Czasem mnie to tak bawi, że masakra. No i zdarza mi się skubanie twarzy, wąchanie dziwnych zapachów, oraz chodzenie w kółko w określonych miejscach. Z tego co zauważyłem to i tak mi się żyć nie chce.

Chciałbym żeby to wróciło;/ wiem ze to dziwne. Wtedy to było tego na pęczki :>

Natręctwa myśli...

przez terminal 30 maja 2014, 16:43
chachorka napisał(a):Tak,ale chodzi mi o MYŚLI i ewentualne WMAWIANIE sobie podnieceń przy dzieciach. Chorujesz może na OCD? Bo widzę,że nie masz o tym pojęcia...

To może się w końcu zdecyduj o co ci chodzi, bo napisałeś cytuję: "podniecenia związane z pedofilią?" a nie o WMAWIANIU sobie podnieceń przy dzieciach.
Zasadnicza różnica.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Natręctwa myśli...

przez beladin 30 maja 2014, 21:03
chachorka, Wydaje mi się, że tego typu myśli mogą nakręcać obawy o niezwykle przykrych konsekwencjach podobnego postępowania, jakie w przypadku zdemaskowania taką osobę mogą spotkać ..wstyd, upokorzenie, samosądy,może samobójstwo itd. W mediach bardzo dużo się mówi na ten temat, jest to zło najgorsze z najgorszych, a niestabilny umysł chętnie się łapie takich urojeń ..mocnych tematów, dzięki którym może coś uzyskać. Trzeba by przeanalizować krok po kroku, by dowiedzieć się dlaczego i po co się tak srogo karzesz.
beladin

Natręctwa myśli...

przez ladywind 30 maja 2014, 21:48
teterete napisał(a):Ostatnio bardzo dużo natręctw mi przeszło. Boję się troszkę bo wtedy było mi dobrze. Nie wiem ale jara mnie moje zniszczenie psychiczne ;P teraz nie wiem za bardzo co robić bo wtedy było ok. Z tego co zostało to jakieś nadmierne mycie rąk bez przerwy jak przejde koło kuchni albo łazienki oraz czasem gadam do siebie. Przed snem raz dotykam poduszki o lewe ucho potem 2x prawe i lewe albo odwrotnie :P. Czasem mnie to tak bawi, że masakra. No i zdarza mi się skubanie twarzy, wąchanie dziwnych zapachów, oraz chodzenie w kółko w określonych miejscach. Z tego co zauważyłem to i tak mi się żyć nie chce.

Chciałbym żeby to wróciło;/ wiem ze to dziwne. Wtedy to było tego na pęczki :>

nie wiem co Ci sie moze w tym podobac, chyba jestes jakas masochistką :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez mark123 30 maja 2014, 22:11
Myślę, że jeśli natręctwa nie wynikają z nn, a z jakichś zaburzeń osobowości, to może się zdarzyć, że będą się podobać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg