Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez pika30 17 lis 2013, 12:07
stiw to są natręctwa myślowe, mogą ci pomóc leki lub psychoterapia.

Natręctwa myśli...

przez Stiw 17 lis 2013, 17:19
pika30 napisał(a):stiw to są natręctwa myślowe, mogą ci pomóc leki lub psychoterapia.

I nic innego mi nie może pomóc? Np rozmowa z ludźmi z tego forum, przekonywanie, że to wszystko to tylko moje chore urojenia, itd, itd...?
Wiem, że myślowe... Pisałbym w innym temacie, gdyby nie były myślowe..

Natręctwa myśli...

przez pika30 17 lis 2013, 17:34
Po cię przekonywać skoro ty o tym wiesz :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Stiw 17 lis 2013, 18:26
pika30 napisał(a):Po cię przekonywać skoro ty o tym wiesz :D

Bo mi to pomaga...

Natręctwa myśli...

przez Kendrick 18 lis 2013, 12:50
tylko leki albo psychoterapia, ja już przestałem się łudzić, że wyjdę z tego gówna samodzielnie po 5 miesiącach tych natręctw..
Gdy potrzeba lasek, są sami kumple, gdy potrzeba kumpli jest tylko flacha w lodówce.

Natręctwa myśli...

przez sylwek31 18 lis 2013, 14:31
Kendrick napisał(a):tylko leki albo psychoterapia, ja już przestałem się łudzić, że wyjdę z tego gówna samodzielnie po 5 miesiącach tych natręctw..

popieram kolegę tylko leki albo psychoterapia.
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że to tylko natręctwa, a jednak nie znikają.
Choć ja bardziej preferuje 1 wariant. Dla mnie bardziej wygodny i zadziałał niemal że natychmiast.
I tak sobie spokojnie funkcjonuje już kilka ładnych lat.
sylwek31

Natręctwa myśli...

przez ladywind 18 lis 2013, 16:42
sylwek31, a jakie leki Ci pomogły?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez geddes 18 lis 2013, 17:59
dołączam sie do pytania jakie leki Ci pomogły? :)

Natręctwa myśli...

przez sylwek31 18 lis 2013, 18:33
Hej
Lek który postawił mnie na nogi to Fevarin, w najgorszych momentach jakie miałem, brałem 3x50mg dziennie.
A taka dawka która mnie długo trzymała w normie to 50mg dziennie. Przeliczając 20 zł miesięcznie czyli dobra paczka papierosów.
Uważam że to niewielka cena za spokojne życie.
Potem odstawiłem całkowicie dzięki namową psychologa, lecz to nie była dobra decyzja. Po pół roku wróciło.
Teraz już się znów wszystko unormowało i od pół roku jest super. Ogólnie już tak jadę 7 rok.
Wiem jedno szkoda życia na zmartwienia.
pozdrawiam wszystkich
sylwek31

Natręctwa myśli...

przez Kendrick 18 lis 2013, 19:27
i myślisz, że można brać te leki przewlekle do końca życia?
Gdy potrzeba lasek, są sami kumple, gdy potrzeba kumpli jest tylko flacha w lodówce.

Natręctwa myśli...

przez sylwek31 18 lis 2013, 19:48
A dlaczego nie, nie ma żadnych przeciwwskazań!
sylwek31

Natręctwa myśli...

przez ladywind 18 lis 2013, 20:49
sylwek31, to znaczy że przez te 7 lat nie miałeś nawrotow i zmartwienia całkiem Ci znikły ?

U mnie OCD objawia się chorym zamartwianiem się , z którym nie mogę sobie poradzić i w ostateczności powodują stan zombie .
Dlatego pytam czy przy odpowiednio dobranych lekach można się uwolnić od tego całkiem
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Natręctwa myśli...

przez sylwek31 18 lis 2013, 21:47
ladywind napisał(a):sylwek31, to znaczy że przez te 7 lat nie miałeś nawrotow i zmartwienia całkiem Ci znikły ?

U mnie OCD objawia się chorym zamartwianiem się , z którym nie mogę sobie poradzić i w ostateczności powodują stan zombie .
Dlatego pytam czy przy odpowiednio dobranych lekach można się uwolnić od tego całkiem

Na początku było strasznie ciężko. Ale jak tabletki zaczęły działać tak na 100% ok. pół roku brania czułem się idealnie. Oczywiście zdarzały się gorsze dni ale były to raczej pojedyncze epizody. Potem stopniowo zmniejszałem dawkę po ok 3 latach i było także super. Jednak chciałem iść dalej i odstawiłem całkiem za namową i przy psychoterapii. Jasne rozmowy dużo mi dawały ale wszystko zaczęło wracać. Co prawda nawrót nie był tak ciężki jak początek, po znałem cały proces działania. Ale dobrze nie było, pocieszało mnie tylko to że wprowadziłem leki i że one zadziałają. I po okresie pół rocznym znów się poukładało. Pocieszało mnie już samo to że wchodzę na leki, może to placebo nie wiem, ważne że zadziałało. Co do psychoterapii dużo zrozumiałem, jednak stwierdziłem że wolę się sam analizować i prowadzić. Opracowałem sobie wewnętrzną terapię i swoje zasady których się trzymam. I mogę powiedzieć czuje się zaj..śie.
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 19 lis 2013, 10:51 przez Lord Kapucyn, łącznie edytowano 1 raz
Powód: na życzenie
sylwek31

Natręctwa myśli...

przez kokos7 18 lis 2013, 21:53
ladywind napisał(a):sylwek31, to znaczy że przez te 7 lat nie miałeś nawrotow i zmartwienia całkiem Ci znikły ?

ladywind, może spróbuj tutaj
modlitwy-charyzmatyczne-o-uzdrowienie-i-uwolnienie-t45459.html

napisz tam komentarz jeśli możesz, co Ty o tym myślisz.

Sortuj wg