Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez 1507 25 gru 2007, 12:28
mnie powiedziano że można na 95% z tego wyjść i mogę obejść się w przyszłości bez dropsów
1507

przez costadelsol 26 gru 2007, 00:19
eh NN to prawdziwe paskudstwo...:(
Musicie sie Trzymać Ludziska i mocno Wierzyć Bo Wiara Czyni Cuda.!
Ostatnio edytowano 28 gru 2007, 22:10 przez costadelsol, łącznie edytowano 1 raz

przez dlugi 26 gru 2007, 00:56
Poruszyłaś ane23 bardzo ciekawy i trudny temat kosztów leczenia.Chodzę na psychoterapie już około roku i również wydałem kilka tysięcy złotych przecietny koszt terapii to 100 zł za sesje ale jest pewnie różnie.Mam na razie taki komfort żę mnie stać chodzić prywatnie ale zastanawiam się tak jak Ty ile jeszcze dam radę.Przez ten rok poświecałem prawie całą pensję ale sumując zyski i straty jestem na plus.Pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze ,jeżeli odłożysz swoje problemy na póżniej one wrócą do Ciebie.Zdołowałaś się znowu i pokłóciłaś z mężem znaczy że potrzebujesz terapii a On jest zły ile to kosztuje.Skąd ja to znam.Nie wiem czy znajdziesz państwowo dobrego terapeutę bo niestety jest to jeszcze przywilej dla bardziej zamoznych.Napisz czy Ci sie uda.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 26 gru 2007, 01:07
ja skolei chodze prywatnie i nie wiem czy to dobra psychoterapeutka nie wiem czego mam oczekiwac po terapii i rozmowie ,ale wiem jedno ze poki w nia nie bardzo wierze to chyba czas poszukac terapii za free i wtedy moze bede wiedziec ze babka leczy z powolania a nie dla kasy :roll:

przez dlugi 26 gru 2007, 01:24
Zdaje sobie sprawę że psychoterapia to jest również usługa za którą się płaci i mam wrażenie że jeżeli płace jestem inaczej traktowany.Z drugiej strony czy nie jest to naciąganie nie wiem, jestem zadowolony i to jest najwazniejsze.Ciekawy jestem jak to wyglada za free piszcie na ten temat.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez jaaa 26 gru 2007, 13:56
mi poprostu wygadanie sie nie pomaga ,nie wiem czy terapia ma byc jakos specjalnie prowadzona ,ale ja osobiscie tej innosci nie dostrzegam
zycie moje i tak nie zmieni sie przez terapia sama musze je wziac w lapy ,dlatego szukam za free - pewnie tak samo wyglada jak ta prywatna na gadaniu;)

przez Mafju88 26 gru 2007, 14:11
za gree nic specjalnego naprawde niepolecam ;) chyba ze trafi sie na kogos dobrego ;) ale niestety ja na takiego psychologa nie trafilem
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez dina 26 gru 2007, 23:59
To czekanie niefajne :(
Z poradnią publiczną mam pierwszy raz do czynienia i kurcze na pierwsze spotkanie muszę czekać do 24 stycznia :evil: A dalej - z "sprzedbiegowych" rozmów myślę, że będzie pozytywnie :smile:

ps.a moje lęki, natręctwa-zaklęcia w mini wersji powracają... 8)

przez dlugi 27 gru 2007, 00:03
Terapia nie polega tylko na wygadaniu się to jest czas dla nas można milczeć Ja nie potrafie ale sie staram.Spróbujcie milczeć całą sesje zycze powodzenia.

przez jaaa 27 gru 2007, 00:07
jakby ona nawijala to bym mogla sluchac tylko ;) chyba zrobie na nastepnej sesji myk ze siade i zaczne sluchac az ona zacznie mowic ;)
ja caly czas mam wrazenie ze to polega na opisywaniu dnia i moich mysli dzisiejszych a gadanie o moich myslach natretnych w stopniu minimalnym

przez dlugi 27 gru 2007, 00:21
Spróbuj mi się nie udało a założę się że jak nic nie powiem to będziemy milczeć całą sesje ja tego nie zniosę.Jak wytrzymasz stawiam flaszke.

przez dina 27 gru 2007, 00:44
A po całą sesję milczeć? można część... na całą szkoda kasy :lol:
Ja miewałam takie na których prawie połowę przemilczałam (/przepłakałam... czasem w sobie) a miałam takie na których nawijałam przez bitą godzinę a psycho dawała tylko małe wtrącenia.
Zawsze jej mówiłam, że wole jak ona (psycho) mówi :lol: ale ona milczała :lol: i dobrze.
Jak nic nie mówiłam to najczęściej chciało mi się silnie płakać albo czułam taki zamęt w głowie i napięcie, że mi wszystko wirowało.
Ah.. ogólnie bardzo dobrze wspominam moją terapię... a kurcze siła wyższa.. i się skończyła :cry:

przez dlugi 27 gru 2007, 00:49
O to właśnie chodzi w terapii jak wytrzymam sesje bez rozmowy to pewno będę zdrowy to krepujące milczenie jak tak można tak milczeć bez sensu straszne głowa pęka

przez dina 27 gru 2007, 01:09
coś mi się wydaje że to słówko "na pewno" należy do słów z serii kwantyfikatorów wielkich typu: zawsze, wszyscy, nigdy, nikt itd których używają często nerwicowcy.
Nie masz pewności, że "na pewno" będziesz zdrowy...

może chodzi Ci o to, że będziesz zdrowy jeśli nie będziesz czuł tego okropnego napięcia w czasie milczenia?

Sortuj wg