Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez sadi31 08 kwi 2013, 13:09
macie moze dane , jaki procent ludzi to pedofile? pytam tylko i wylacznie z ciekawosci

ja ci powiem co sie stanie

nawet jak znajdziesz dane ktore dla ciebie beda korzystne - i tak je przeinterpretujesz na niekorzysc dla siebie :105:
nerwicowcy po prostu nie dopuszczaja do siebie pozytywnych mysli a chlona jak gabka zle - nawet te najbadziej idiotyczne

Natręctwa myśli...

przez qwertyqq 08 kwi 2013, 20:22
zrudziala napisał(a):Ale dziś sobie popłakałam...tak mi jakoś dziś smutno z powodu tej nerwicy...chcę żyć i mieć to gdzieś a już powoli tracę nadzieję, że będzie dobrze :(

Nigdy się nie załamuj, nigdy! Popłakać się nie wstydź, jeśli jest Ci po tym lżej.
Będzie dobrze, opowiedz nam trochę o sobie a postaramy się pomóc :)

Natręctwa myśli...

przez zrudziala 09 kwi 2013, 00:42
Diagnoza : Nerwica neogenna (egzystenacjalna) czyli ciągłe rozkminy nad sensem, własną osobą, życiem i tym wszystkim.
Trwa to od 2 mc

Całą historia na moja-historia-musz-si-wy-ali-t41781.html

Tyle o mnie :))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 09 kwi 2013, 17:24
dzisiaj na necie zobaczylam na jakiejs stronie zdj psow w rajstopach i juz,ze jestem zoofilka. Smiac mi sie chce z samej siebie. Litosci jak sobie mozna takie rzeczy wkrecac?
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez Siding Spring 09 kwi 2013, 17:28
:mrgreen: byc moze trzeba zachowac powage...ale jakos nie moge..

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 09 kwi 2013, 20:04
oj cicho :mrgreen: Ja sama sie z siebie zbijam http://www.pudelek.pl/artykul/54165/mod ... _medium=24 ale obczajcie to zdj haahah
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez Siding Spring 09 kwi 2013, 20:35
biedne psiaki..;( musza sie czuc takie upokorzone.

Sama widzisz jak niedorzeczne sa te mysli i na ile one moga byc prawdziwe;)

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 09 kwi 2013, 22:02
ci wlasciciele tych psow maja nasrane w glowie jeszcze bardziej niz ja :mrgreen:
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez Siding Spring 10 kwi 2013, 09:59
Z pewnoscia:P

Natręctwa myśli...

przez mark123 10 kwi 2013, 11:14
Ja ostatnio przez jakiś czas miałem... rozkminy odnośnie tego, czy mam pewne zaburzenie. Dziś postanowiłem przeczytać kryteria diagnostyczne ICD-10 tego zaburzenia. Przeczytałem i teraz zacząłem się bać :roll:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Natręctwa myśli...

przez Swietlisty 11 kwi 2013, 07:47
Ja nie miewam już natręctw ale miałem takie : pomyślałem że kogoś można zabić nożem i bałem się że oszaleję i zabiję go nożem w kompulsji. Chowałem kompulsywnie noże. Machałem głową, bo przez myślenie magiczne myślałem że lustro zabiera mi duszę. Bałem się pomyśleć o kimś źle, że na prawdę umrze bo rzucę niechcący na niego czar. Potem w kościele mi powiedzieli żę jestem "zniewolony przez szatana" ale "jeszcze jest nadzieja, bo nie opętany". Pomagano mi po znachorsku i wtedy już tylko diabła się bałem i grzechu "myślą". Bałem się zawsze matki, kolegów, wszystkiego. Za każdą kompulsją kryły się jakieś przyczyny. Ale teraz widzę, że ten sam mechanizm działał w rzeczach, których nie uznawałem za kompulsje. W obowiązkach, w nauce, w treningach na siłowni.

W moim odczuciu to dlatego, że nigdy nie wykonywałem żadnego obowiązku z przekonania. Mój ojciec to sadystyczny zboczeniec i obowiązki były dla niego pretekstem do zmuszania mnie, poniżania i łamania we mnie ducha. Potem zawsze jak mnie pobili w szkole mógł mi powiedzieć "ty tchórzu, nie jesteś moim synem".

Natręctwa myśli...

przez mark123 12 kwi 2013, 23:09
Dziś, gdy szedłem do sklepu i byłem koło sklepu, podjechał jakiś samochód, a za chwilę odjechał. Od razu naszły mnie wtedy myśli, że śledził mnie podczas drogi do sklepu jakiś przestępca.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Natręctwa myśli...

przez sebastian86 14 kwi 2013, 17:33
w nocy zanim zasnalem to mnie męczyly rozne mysli dotyczace spraw przeszlych i aktualnych.analizowanie ,probowanie wyjasnienia tego co bylo a i tak nie potrafie tego sobie wytlumaczyc tak zeby te mysli poszly w pizdu...
We Are The Champions 2016(L)

Natręctwa myśli...

przez high 14 kwi 2013, 20:43
A takie rzeczy:
problemy z własnym zdaniem: czy się coś podoba, czy nie, co jest lepsze.
Do tego gdy się o czymś opowiada to zastanawianie się czy na pewno to zrobiłem, czy na pewno dobrze powiedziałem itd
+ zastanawiałem się czy to co mi się śniło (rzecz związana z grzechem) zdarzyła się na prawdę, czy to był sen
Ale głównie dokucza mi zastanawianie się nad tym czy powiedziałem/napisałem dobrze, zgodnie z prawdą.

Ale też pewna rzecz dokucza: mianowicie modlitwa, kilkakrotne przeżegnanie się przed i po jedzeniu itd

Ma ktoś?
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Sortuj wg