Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez zmienny 07 kwi 2013, 11:28
oohwowlovely, ja mialem i natretne mysli i rytualy ktorymi chcialem te mysli symbolicznie 'wymazac', czy 'oczyscic'. rytualy bez tych mysli chyba nie wystepuja.

czy mozliwe jest to, zeby tak jak przed choroba? ze zapomne o tych myslach na zawsze ?

juz przyjmujesz troche zla taktyke, chcesz kontrolowac te mysli, zeby one nie wystapily, chcesz sie ich pozbyc, a to je napedza, musisz zobaczyc, ze one nic nie znacza, nie przejmowac sie nimi, a one same beda ustepowac to jest lepsza droga. o wiele.
zmienny

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 07 kwi 2013, 11:32
na ta chwile, te mysli nic nie znacza dla mnie. Ale juz nie raz bylam w takim stanie i panika wracala. U mnie jest tak , ze raz jest super, olewka na mysli, nawet sie smieje z nich, nastepnego dnia, pojawia sie niepokoj i te straszne obrazy w glowie i zdania w glowie" chcesz kogos skrzywdzic"
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez zmienny 07 kwi 2013, 11:36
oohwowlovely, wiec konsekwentnie staraj sie postawe nr 1 stosowac, a takie podejscie olewajace sie wzmocni i to jest proces zdrowienia wlsanie, bez zbednego roztrzasania. :)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 07 kwi 2013, 11:37
nawet czasami mi sie sni ,ze kogos krzywdze. Jezu

-- 07 kwi 2013, 10:38 --

mi nawet psycholog powiedzial, ze jest o niebo lepiej, niz bylo w pazdzierniku (wtedy bylam u niego pierwszy raz) . skoro mi sie tak polepszylo przez 7 miesiecy, to trzeba byc dobrej mysli :D
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez zmienny 07 kwi 2013, 11:39
hehe, a ja nawet rytualy w snach robilem wiele razy, ale to juz za mna, bo juz jest duzo lepiej za dnia, a to co robisz w dzien przechodzi do snow.
zmienny

Natręctwa myśli...

przez sadi31 07 kwi 2013, 11:39
oohwowlovely,
zebys wiedziala jakie ludzie maja sny

Natręctwa myśli...

przez qwertyqq 07 kwi 2013, 12:31
Zmienny dobrze gada odnośnie wypowiadania sobie jakiegoś zdania gdy przychodzą te myśli. Trzeba się ograniczać, bo w innym wypadku mogą pojawić się kompulsje, które są na prawdę wkurzające. Chodzi więc o to, byś była świadoma, że jesteś dobrym człowiekiem, ale nie przypominała sobie tego przy każdej myśli, ale też nie unikała pozytywnego myślenia.

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 07 kwi 2013, 14:22
macie moze dane , jaki procent ludzi to pedofile? pytam tylko i wylacznie z ciekawosci
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez qwertyqq 07 kwi 2013, 15:56
Oszukujesz samą siebie?

Natręctwa myśli...

przez bedzie.dobrze 07 kwi 2013, 19:29
oohwowlovely, jesli chodzi o kobiety to nie jest to nawet 1 %. Nie jestes pedofilka...pedofil nie czuje lęku przed mysla o dzieciach..on lubi te mysli i nie widzi w nich nic złego.

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 07 kwi 2013, 19:47
juz to sobie z glowy wybilam, sie pytam z ciekawosci :D
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez vifi 07 kwi 2013, 22:28
Ciekawość to pierwszy stopień do natręctw :twisted: . W ogóle specjalnie nie słyszałem o kobietach-pedofilkach, ale może jakieś są.

Natręctwa myśli...

przez oohwowlovely 07 kwi 2013, 22:42
są , są

-- 07 kwi 2013, 21:43 --

ale ja nia na pewno nie ejstem :D
oohwowlovely

Natręctwa myśli...

przez zrudziala 07 kwi 2013, 23:05
Ale dziś sobie popłakałam...tak mi jakoś dziś smutno z powodu tej nerwicy...chcę żyć i mieć to gdzieś a już powoli tracę nadzieję, że będzie dobrze :(

Sortuj wg