Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez jaaa 18 gru 2007, 16:38
szczerze dajcie mi melodie oddam wam moje natrectwo ;) :lol:

Pustka cokolwiek by to nie bylo to tez NN te slowa to wszytsko nerwooe

ja potrafilam np mowic dwa slowa zle( nie przeklnestwa) w kolko w myslach :roll: minelo ;)

przez Pustka 18 gru 2007, 16:41
jaaa...mozemy sie zamienic,jesli chcesz:)))
A te mysli sa chaotyczne i same przychodza...Ty powtarzalas slowa jakby swiadomie,choc to Cie meczylo...a ja nie powtarzam-one same przychodza:(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:58 pm ]
Nikt wiecej tak nie ma????:((((((Ratujcie dobrym slowem...

przez ane23 18 gru 2007, 18:31
midaa napisał(a):oto ta kasiążeczka:

Obrazek

Myślisz że pomoże? że człowiek jest sobie w stanie sam poradzić z takimi problemami? Lekarka powiedziała mi kiedyś że tak samo jak nie możemy sami zobaczyć swoich pleców, to nie umiemy wyleczyć się z nerwicy :cry: Straciłam nadzieję że dam radę, chyba w końcu zdecyduję się na psychoterapię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 18 gru 2007, 19:23
A JAK WIEM JUZ SKAD WYNIKAJA I CO MI PO TEJ WIEDZY JAK TEGO ZMIENIC NIE POTRAFIE? PODEJSCIA MOJEGO ,NASTWIENIA
upss sorry za caps lock nie chce poprawiac ;)

przez jaaa 18 gru 2007, 19:49
terapie masz na mysli? i co jesli ja sama tego nie umiem to ktos bedzie potrafil mi to do glowy wbic??

przez jaaa 18 gru 2007, 19:53
a jesli sie chce ale jednoczesnie to sa takie przekonania zakorzeniowe w nas ktore trudno zmienic?

przez jaaa 18 gru 2007, 19:59
ja probuje na moja sprawe patrzec innymi oczami ale moje przekonanai charalte rosobowsc mowi ami ze to cos zlego i nie do przyjecia ;)

nawet moj zdrowy rozsadek i madrosc sa troche pod NN( dzieki lekom na rowni ;) wiem ze to glupie by marnowac sobie zdrowie i nerwy takim czyms a jednoczesnie samo to przychodzi :roll:

przez ane23 18 gru 2007, 23:09
Ja chodziłam do psychologa prawie rok, niestety niewiele mi to pomogło, stwierdzam że więcej pomogłam sobie sama niż te wizyty. Po prostu sama nauczyłam się co robić by pewne rzeczy ignorować, mimo że nie zawsze mi się to udaje to jednak widzę wreszcie przewagę dobrych dni nad tymi złymi. Tylko wciąż mam w głowie słowa tej lekarki, że człowiek w tym przypadku sam sobie nie pomoże, trochę mnie to dołuje :roll:

przez jaaa 18 gru 2007, 23:14
wlasnie tez sie czasem nad tymi slowami zastanawiam po co oni to mowia by dobic? by zatrzymac pacjetna?

chodzilas do prywatnej czy za free ane?

przez alusia 19 gru 2007, 13:33
Wydaje mi się że przeczytanie tej książki nie da Ci zadowalającego sukcesu. Nerwice leczy się miesiącami a nawet latami. A przeczytanie tej księżki nie wyleczy Cię od razu, tak samo jest na psychoterapii. Ja chodzę już rok na psychoterapie i często zdarzało mi się że chciałam zrezygnować, bo wydawało mi się ze ona mi nic nie daje, ale warto było iść dale bo po tych kilkunastu miesiącach dopiero zaczynam zauważać poprawę!ї!!!!!! Niektórzy widzą ją po kilku miesiącach a niektórzy po latach! A co do książeczki jest wporządku ona i daje do zrozumienia jak działa nasza podświadomość, jak ją przekierowywac na inny tor itd! Mi osobiście pomaga :)Fajne są też książkie Alice Miller:) pozdrawiam
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

przez midaa 19 gru 2007, 13:47
Mnie potęga podświadomości pomaga się zrelaksować. Czytam ją czasami przed snem. Napawa mnie optymizmen i pozwala czasami zmienić tor myślenia, ale i tak jest to trudne.Cieżko jest zmienić swoje głębko zakorzenione myślenie,ale próbować warto.Sama księżka Cie nie wyleczy napewno.
MICHAEL JACKSON 1958-2009 [*] Obrazek

przez ane23 19 gru 2007, 23:01
jaaa napisał(a):wlasnie tez sie czasem nad tymi slowami zastanawiam po co oni to mowia by dobic? by zatrzymac pacjetna?

chodzilas do prywatnej czy za free ane?

chodziłam prywatnie i do psychologa przez rok - wydaliśmy na leczenie pewnie z kilka tysięcy, i u psychiatry prywatnie, ale w różnych lecznicach. Do NFZtu nie chodzę od kilku lat, wkurza mnie ta biurokracja, ciągłe oczekiwanie (miesiącami) na wizyty, niemiłe recepcjonistki, a że mam możliwość darmowego korzystania z prywatnej przychodni (pakiet socjalny męża) to korzystam. Niestety wizyty u psychologów i psychiatrów są tam płatne :cry:
Nie stać mnie już na leczenie za pieniądze, to będzie kolejnych kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, nie stać mnie też na kilkumiesięczne codzienne leczenie w ośrodku - straciłabym pracę.
Nie wiem co dalej, rozglądam sie za jakąś publiczną przychodnią, jednak nie chcę iśc do pierwszego lepszego terapeuty, no i pewnie czekać będę kilka miesięcy zanim mnie przyjmie, no ale wyboru nie mam.
Gdybym wiedziała że to się nie pogłębi nie bałabym się tak bardzo, ale pewności nie mam. Zdołowałam sie znów i znów pokłóciłam z mężem ;(

przez 1507 23 gru 2007, 23:20
to popros o cos na spanie
1507

przez jaaa 23 gru 2007, 23:34
to do mnie bylo? ja ciagle biore cos na spanie ;) gorzej ze ta mysl jest we mnie jest czescia mnie ktorej ja nie chce miec :roll:

a tak wogole to mozna brac leki na NN do konca zycia?

Sortuj wg