Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez superpit99 14 gru 2011, 21:00
Rindpvp napisał(a):Aaa do supercipa - GDZIE TU JEST EMITOKON Z FACEPALMEM!?!?!

czy Twoje zachowanie to objaw "depresji przedświątecznej"?
...Stres, kłótnie, napięcie wyczuwalne w powietrzu. Trudno jest odpocząć i poczuć magię tych świąt, kiedy w głowie mamy mętlik.
Jeśli chciałbyś się podzielić swoimi doświadczeniami, czekam na komentarz :P
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 14 gru 2011, 23:49
Oczywiście, że dostałem depresji, moim problemem jest to że na świecie spotykam kretynów. :) Nie szukajcie we mnie złości bo nie znajdziecie :time:
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"
Grammatik - Każdy ma chwilę ft. Fenomen

DDA

Natręctwa myśli...

przez Infamis 14 gru 2011, 23:51
Nie będziemy szukać. Znaleźliśmy arogancję ignoranta. To nam w zupełności wystarczy.
Infamis

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 15 gru 2011, 00:27
Trolololol, ciekawe do czego Ci to wystarczy, zaspokojenie własnych potrzeb poczucia się niby lepszym? :8):

-- 15 gru 2011, 01:23 --

demotywatory.pl/3601536/Internet - O proszę coś o mnie!
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"

DDA

Natręctwa myśli...

przez malnow1990 15 gru 2011, 22:28
nie wiem czemu tak naskakujecie na Rindpvp moim zdaniem chłopak-facet(nie wiem jak mam określić bo nie wiem ile ma lat) ma rację i podziwiam go za walkę i wiedzę jaką posiada.Mimo że zmaga się z nerwicą pare miesiecy wie na ten temat bardzo dużo bo chce wyzdrowiec i wyjsc z tego gówna nie siedzi bezczynie i nie użala się nad tym co go spotkało tylko działa i pracuje nad sobą idzie do przodu czego nie można powiedzieć o niektórych z was siedząc na tym forum i czytając o tych wszystkich chorobach nie pomożecie sobie lepiej ruszcie swoje cztery litery i zacznijcie robic coś sensownego aby z tego wyjść chociaż wiem że nie jest łatwo ale trzeba walczyć i nigdy się nie poddawać!

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 15 gru 2011, 22:53
Dzięki malnow ;) Jak patrze na ilość postów niektórych osób to mnie szok ogarnia, 4 tysiące postów. :O Nieźle żyjecie tą nerwicą, ładnie was zajęła. Fajnie by było patrzeć na nerwicę z innej strony i przyjmować prawde lub jak uważacie teorie albo za słuszną albo nie, a nie próbować prowokować.

DDA

Natręctwa myśli...

przez piotrekd04 15 gru 2011, 23:25
prawda jest taka, że gówno wie na ten temat o czym świadczą chociażby jego wypowiedzi dotyczące psychozy.. ale fakt, dobrze, że walczy... ja też walczę i myślę, że już niedługo będę to miał za sobą :) chociaż druga odnośnie tego chłopca (bo to raczej chłopiec, dorosły facet się tak nie "zachowuje") kwestia jest taka, że dopóki nie spokornieje to nie wyzdrowieje :)

Natręctwa myśli...

przez *Monika* 15 gru 2011, 23:42
Rindpvp napisał(a):Dzięki malnow ;) Jak patrze na ilość postów niektórych osób to mnie szok ogarnia, 4 tysiące postów. :O Nieźle żyjecie tą nerwicą, ładnie was zajęła. Fajnie by było patrzeć na nerwicę z innej strony i przyjmować prawde lub jak uważacie teorie albo za słuszną albo nie, a nie próbować prowokować.

Patrząc na Twoją średnią postów dochodzę do konkluzji, iż za dwa lata możesz ich mieć około 1000. Jeśli będziesz udzielał się na forum jak dotychczas.
Co to znaczy żyć nerwicą?
Oprócz nerwicy istnieją inne zaburzenia, zresztą słowo "nerwica" jest przeżytkiem. w dzisiejszych czasach mówi się o zaburzeniach, które postrzegane są przez specjalistów jako trudności, jeśli nie mają przyczyny uszkodzenia OUN.
Na te zaburzenia człowiek przeważnie pracuje całe życie nieświadomie.
A Ty chciałbyś uporać się z tą "nerwicą" w 3 miesiące?
W takim razie szczęścia życzę i oby tak się stało.

Niektórzy nie mogą znaleźć wsparcia wśród swojej rodziny, bliskich, natomiast uzyskują je tutaj.
Inni traktują to forum informacyjnie, jeszcze inni zawiązują tu znajomości.
U każdego forum spełnia inną rolę.
Większość użytkowników jest zadowolona z tego miejsca.
Myślę, że określenie "nieźle żyjecie tą nerwicą" jest trochę na wyrost.
Tak łatwo jest oceniać innych, prawda?
Obrazek
Główny Moderator

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 15 gru 2011, 23:48
LOL 13 k postów 0.o. Chodzi mi o to, że zamiast stawić czoła lękom siedzicie na tym forum na dupie i czytacie CO jeszcze może sie wam przytrafić i czy ból tej rączki nie jest przypadkiem związany z nerwicą. Weźcie ruszcie dupe i zmieńcie coś. Czy łatwo jest oceniac innych? Po ich głupocie można to zrobić natychmiast, brak wsparcia? Mówie o ludziach którzy nie chcą ruszyć dupy do psychologa, psychiatry. Cała ta żałosna kłótnia wywiązala sie stąd, że powiedziałem prawdę o tym jak nasz mózg rejestruje i się uczy różnych zachowań, nerwica to też jest reakcja w naszym mózgu i dotyczy układu nerwowego, w sumie co mnie to obchodzi, ja pokonuje nerwicę (6 miesięcy). Chciałem pomóc, jeżeli nie chcecie to się bawcie w nerwicy sami. Dojdziecie do takich samych wniosków jak ja, tylko troche później, wasza sprawa. Ja już nic nie mówie i się nie udzielam. Trwajcie sobie w tym.

DDA

Natręctwa myśli...

przez piotrekd04 15 gru 2011, 23:52
Rindpvp napisał(a):LOL 13 k postów 0.o. Chodzi mi o to, że zamiast stawić czoła lękom siedzicie na tym forum na dupie i czytacie CO jeszcze może sie wam przytrafić i czy ból tej rączki nie jest przypadkiem związany z nerwicą. Weźcie ruszcie dupe i zmieńcie coś. Czy łatwo jest oceniac innych? Po ich głupocie można to zrobić natychmiast, brak wsparcia? Mówie o ludziach którzy nie chcą ruszyć dupy do psychologa, psychiatry. Cała ta żałosna kłótnia wywiązala sie stąd, że powiedziałem prawdę o tym jak nasz mózg rejestruje i się uczy różnych zachowań, nerwica to też jest reakcja w naszym mózgu i dotyczy układu nerwowego, w sumie co mnie to obchodzi, ja pokonuje nerwicę (6 miesięcy). Chciałem pomóc, jeżeli nie chcecie to się bawcie w nerwicy sami. Dojdziecie do takich samych wniosków jak ja, tylko troche później, wasza sprawa. Ja już nic nie mówie i się nie udzielam. Trwajcie sobie w tym.

taa w ujęciu behawioralnym to może i prawdę tylko tych podejść jest kilkanaście :) bo np. w psychoanalizie nerwica jest efektem podświadomych konfliktów.... więc po prostu nie mów nikomu co ma robić i nie zachowuj się jakbyś miał monopol na rację

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 15 gru 2011, 23:58
Sam szukaj informacji w takim razie. Powodzenia :)

DDA

Natręctwa myśli...

przez piotrekd04 16 gru 2011, 00:32
potrzebne mi informacje już dawno wyszukałem

Natręctwa myśli...

przez malnow1990 16 gru 2011, 13:21
Każdy z was ma troche racji więc każdy ma prawo do wypowiedzi i własnego zdania więc po co te kłótnie?powinniśmy sobie pomagać dlatego że każdy z nas na swój sposób cierpi przez tą cholerną nerwice, wydawało mi się że to forum jest po to by sobie pomagać ale widocznie mi sie tylko wydawało...co do psychozy wywołanej nerwicą to coś na ten temat słyszałam nawet na tym forum czytałam wypowiedz chłopaka który przez nerwicę dostał psychozy ale jak jest naprawdę tego nie wiem bo nie jestem specjalistą...

Natręctwa myśli...

przez ania_taka 16 gru 2011, 20:26
Też myślałam że to forum jest po to aby sobie pomóc, wymienić doświadczniami, a nie kłócić i krytykować. Moja opinia też została tutaj skrytykowana, tak jak i moja osoba. Czy słusznie? Nikt z nas wszystkich rozumów nie pozjadał więc skończcie Cie dogryzanie. Inaczej nie widzę senstu dalszego istnienia tego wątku. Może czas zacząć posty słowami: Moim zdaniem..., Wg mnie... Każdy ma prawo do swojego zdania, a że nerwica to nie katar, i nie są jednoznacznie znane przyczyny jej powstawania, lecz tylko TEORIE a jest ich kilka. Jeśli ktoś uważa inaczej to proszę udowodnijcie np. przytaczając badania naukowe że dana teoria jest jedyną słuszną.

Sortuj wg