Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez tahela 14 gru 2011, 01:03
Rindpvp,
Wyprowadzenie z równowagi to coś innego niz strach, (który tym się różni od lęku ,że jest uzasadniony) czy lęk, wyprowadzenie z równowagi raczej do lęku nie moze doprowadzić, juz bardziej do agresji słownej lub nawet rekoczynów, to tak na marginesie. Agresja słowna została u Ciebie wywołana i objawiła się słowem ,,debilny".

-- 14 gru 2011, 00:05 --

Jak to napisał Neuros mogłabym jeszcze polemizować ,ale to odemnie nie chcę mi sie .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 14 gru 2011, 01:12
TAAAK To słowo wyraziło całą wrogość do tego świata i ciebie. Puknij się w głowe co? xD
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"
Grammatik - Każdy ma chwilę ft. Fenomen

DDA

Natręctwa myśli...

przez Infamis 14 gru 2011, 01:19
tahela, Forumowicz jest ignorantem z ledwie kilkumiesięcznym doświadczeniem z NN, za to bez doświadczenia w farmakoterapii. Nie zdaje sobie sprawy, że istnieją różne szkoły psychologii a dla każdej z nich przyczyną NN jest coś innego. Ma swoją guru w postaci "pani psycholog". I nie jest chory. Bo to nie choroba. Skoro nie chory to znaczy zdrowy. Tylko po co w takim razie chodzi na terapię? :bezradny:
Infamis

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez tahela 14 gru 2011, 01:21
Rindpvp
Nastepna inwektywa dalej, pewnie byś mnie uderzył gdybym była blisko, brakuje argumentów, czy ja pisałam do świata , wrogośc do mnie logiczne myślenie tez si e kłania u pana coś tam r...., widzę,ze prawda z pana r....cos tam wychodzi coraz bardziej, Nie ma jak to coś sobie wymyśleć i w to uwierzyć, gdzie ja napisałam o wrogości do świata. Chyba logiczne,ż e rozmawiamy razem i jesli sprowokowałam Cię do danego zachowania to chodzi mi wyłacznie tę konkretną rozmowę miedzy nami a nie o swiat, ojoj,oj, z logicznym myśleniem tez problemy u pana r...coś tam widzę.
A klasa , takt i wychowanie lecą na łeb na szyje u pana coraz bardziej, czekam na następna inwektywę.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 14 gru 2011, 01:34
A czekaj Ciekawe jak sie bawiłaś pisząc te kropki.

Neurotyk, mówisz że jesteś chory? Biedny. Masz 1.4k postów tutaj, chłopie żyjesz tym forum, nie walczysz z nerwicą, ja moge se mówić, każda prawda tutaj albo teoria jest krytykowana i brana jako obraza. Hmn, ledwo kilkomiesięczne? TAK! wyobraź sobie że ruszyłem dupe jak zaczęło sie coś dziać, a nie miałem to gdzieś i rozwijałem siebie nie nerwica tak jak jest to w twoim przypadku. Powodzenia z hodowaniem nerwicy za pomocą leków, ja spadam z tego forum i od tego różowego pokemona xDD
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"

DDA

Natręctwa myśli...

przez *Wiola* 14 gru 2011, 01:36
Rindpvp, Bez takich docinków proszę :evil:
Moderator

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 14 gru 2011, 01:40
Oj tam oj tam, powiem jeszcze, że jak myślisz, że bym Cie uderzył to sie mylisz. Jak masz takie doświadczenia, że jakis facet Cie uderzył to może byłas na tyle irytująca? Wiola błagam zbanuj mnie xD

DDA

Natręctwa myśli...

przez tahela 14 gru 2011, 01:50
Rindpvp,
Ciągle widze u ciebie agresję w stosunku do mojej osoby odkąd napisałam pana R....coś tam coś tam, więcej Cie nie obraziłam a ty obraziłęś mnie juz kilka razy kazałęś mi sie puknąc w głowę, mam debilne zarty , no człowieku o czymś to swiadczy i nie za dobrze o tobie niestety, Przyhamuj trochę i panuj nad emocjami, obrazasz kogoś tylko dlatego ,że nazwał cię panem R.... coś tam. Lepiej przemyśl własne postepowanie bo pozostawia ono duzo do życzenia, nie umiesz odbić piłeczki w sposób kulturalny zaczynasz to co kazdy kto nie daje rady wyzywasz, opanuj się i tyle w temacie. :nono: :nono: :nono: .
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Natręctwa myśli...

przez Serena 14 gru 2011, 14:37
Witam Was wszystkich!najpierw dziekuje paweł3 za odpowiedz. Tak wlasnie myslalam,ze z ta adopcja moglby byc problem potem.
A do reszty:po co sie tak klocicie?nie mozna na spokojnie?skoro wszyscy tu mamy nerwice to moze nie denerwujmy sie nawzajem i nie nakrecajmy negatywnie?Nie chce obierac czyjejkolwiek ze stron,bo kazdy ma prawo do swojego zdania ale tahelo skoro wiesz,ze pisanie np. "r....cos tam" kogos denerwuje czy obraza to po co uzywasz tego zwrotu po kilka razy w kazdym poscie?czy to nie jest czasem takie male,celowe wbijanie szpili? i czy to jest takie w porzadku?
Pozdrawiam i zycze spokojnego dnia!
Serena

Natręctwa myśli...

przez Viii 14 gru 2011, 14:52
Zamiast dzielić się wsparciem i dbać o to żeby klimat tego forum tworzył rodzinny nastrój zajmujecie się kłótniami.
Miłość - to jest klucz do sukcesu!
Miłość + świadomość jest kluczem do totalnego wyjścia z tej choroby.
Ludzie szukają magicznych środków lub rzeczy typu kopnięcia prądem itp. ażeby wrócić do stanu jaki utracili. Problem jest wewnątrz - nie na zewnątrz.
Zewnętrzne objawy są wynikiem wewnętrznych sporów i niedociągniętych spraw które odłożyliśmy (ale nie tylko). Odkładaliśmy je zbyt długo i było ich zbyt wiele. Miarka się przebrała i wszystko się wylało. Teraz trzeba to pozbierać, przeanalizować i złożyć z powrotem w całość.

Miłujmy się - nie szukajmy problemów między sobą ponieważ mamy ich w dzisiejszym świecie i tak zbyt wiele.

Zamiast myśleć nad kolejnym zdarzeniem, swoją racją i upartym udowadnianiu swojej wizji - zostawmy to i cieszmy się tym co jest... dana chwilą :)

Natręctwa myśli...

przez superpit99 14 gru 2011, 15:47
tahela napisał(a):Rindpvp,
Ciągle widze u ciebie agresję w stosunku do mojej osoby odkąd napisałam pana R....coś tam coś tam, więcej Cie nie obraziłam a ty obraziłęś mnie juz kilka razy kazałęś mi sie puknąc w głowę, mam debilne zarty , no człowieku o czymś to swiadczy i nie za dobrze o tobie niestety, Przyhamuj trochę i panuj nad emocjami, obrazasz kogoś tylko dlatego ,że nazwał cię panem R.... coś tam. Lepiej przemyśl własne postepowanie bo pozostawia ono duzo do życzenia, nie umiesz odbić piłeczki w sposób kulturalny zaczynasz to co kazdy kto nie daje rady wyzywasz, opanuj się i tyle w temacie. :nono: :nono: :nono: .

Hallo Ludki,
zgodnie z Tematem Natręctwa myśli... musze sie z wami podzielic co mi po glowie chodzi od przeczytania pierwszej odpowiedzi Pan R... cos tam, wiecie co znaczy w niemieckim slowo RIND? wolowina, wolowy :D mysle ze nieprzypadkowo wybieramy nasze Nicki, a przyklad wypowiedzi Pana Rindpvp potwierdza moja teorie :lol:

Tahela: podziwiam Twoje odpowiedzi :uklon:
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 14 gru 2011, 16:05
Powiem tylko tyle: http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o

-- 14 gru 2011, 16:13 --

Aaa do supercipa - GDZIE TU JEST EMITOKON Z FACEPALMEM!?!?!

DDA

Natręctwa myśli...

przez Serena 14 gru 2011, 16:30
Naiwnie wierzylam,ze klotnie i obrazanie na forum zakoncza sie.
Serena

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 14 gru 2011, 16:59
Dobra, pośmiałem się, Sereno co Ci dolega? :)

DDA

Sortuj wg