Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez Haniuszka 23 cze 2011, 13:52
No właśnie najgorsze w tym wszystkim jest błędne koło... jak kupię cukierka, to go zjem, jak go zjem to może będzie mnie brzuch bolał, jak go nie kupię, to będę żałować i już nigdy nie posmakuję niczego słodkiego... i takie tam :bezradny: ... zmiany są przerażające, ale ich brak też. Staram sie teraz z całych sił o tym nie myśleć, ale widzę, nie jestem jedyną, która się tak stara... powodzenia wszystkim w wychodzeniu z tego koszmarnego gdybania... :D
Haniuszka

Natręctwa myśli...

przez Nel 23 cze 2011, 20:29
Bosze...ja to jestem mistrzem w "co by bylo gdyby"... doszlam juz do wyjazdu mojej matki do kanady jeszcze przed slubem....
wcale nie pomyslałam ze mogloby mnie wtedy po prostu nie byc a nie ze zylabym w kanadzie
jakby mnie nie było....to jakby to było....nie dla tramwajów ale dla mnie...
jak czlowieka nie ma to gdzies jest zaczyn na niego czy tylko pustka cisza i ciemność?
i spokoj....i brak mysli...

kladąc sie spać obmyslam drogę ewakuacji ppozarowej....jestem szczesliwa ze nie mieszkam juz na 7 pietrze....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Natręctwa myśli...

przez Haniuszka 24 cze 2011, 11:10
Szkoda, że na wieczorny czas mózg nie ma opcji wyłącznika :D i nastawienia na relaks ;)...
Haniuszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Nel 24 cze 2011, 11:22
Mam teraz smsa na tel....nie otwieram....póki nie otworzę moge sie oszukiwać ze od niego...
i nie otworzę caly dzień i bede natretnie marzyc o jego tresci....
jestem natretna.... :(
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Natręctwa myśli...

przez derick 27 cze 2011, 19:32
dune, to nie jest natręctwo że nie otworzysz smsa,,,,natręctwa przychodzą głównie same a ty sie upierasz ze nie otworzysz smsa....ja mam non stop nattrętne myśli co mi się ,,,myśle o swoich objawach tylko o chorobie a niechce o tym myślec,,,to jest natręvtwo...zastanawaim się czy czuje sie normlanie czy jednak jestem gdzies obok...a szlah ciezko wyjaśnic:( niechce tego a tylko ta piepszona nerwica schizo depre czy /cenzura/ wie co za przeproszeniem

Natręctwa myśli...

przez acetyloCoA 01 lip 2011, 23:08
W szpitalu nareszcie opisali tą moją pieprzoną nerwicę jako nerwicę natrętnych myśli. Oczywiście oprócz tego, co jest obecnie moim największym problemem, mam przymus sprawdzania, czy zamknęłam drzwi, liczenia drzew, samochodów, dziur w szosie w trakcie podróży ( na polskich drogach to jest dopiero cierpienie:D ). Myślę, że nie dałam rady, zawiodłam kogoś, że mogłam coś zrobić lepiej, żałuję utraconego związku i takie tam. W trakcie terapii CBT czułam się o wiele lepiej i obecnie szukam specjalisty w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Da się z tym żyć! Trzymam za Was kciuki!
Buźka!
Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.
Karl Kraus

Natręctwa myśli...

przez Nel 01 lip 2011, 23:12
derick, ja wiem co to sa natretne mysli....i nie życze ci takich jak mam :( z smsem miała faze zupelnie innego rodzaju, zebym tylko liczyła skarpetki i pieszych na pasach byłabym szczęśliwa....

Nel

Natręctwa myśli...

przez derick 02 lip 2011, 01:13
dune, chciałbym mieć takie jak ty,,i jestem tego pewny

Natręctwa myśli...

przez Nel 02 lip 2011, 01:14
nie bede sie licytować.... :(

Nel

Natręctwa myśli...

przez derick 02 lip 2011, 01:16
dune, ja tez nie bądźmy dziećmi,,,,,,ale nikogo bym niechciał obdarzyc moimi myślami

Natręctwa myśli...

przez Nel 02 lip 2011, 01:19
derick, to znaczy ze jestes dobrym człowiekem...skoro nikomu źle nie zyczysz...ja ostatnio miewam zle mysli...na ludzi... i wstyd mi...bo czasami potrafię byc czarownicą...

Nel

Natręctwa myśli...

przez derick 02 lip 2011, 01:24
dune, dune, widzę tu na forum ze masz charakterek czasem:) po niektórch postach,,cwaniarka taka troche:)

Natręctwa myśli...

przez Nel 02 lip 2011, 01:28
derick, helloł....a czemu cwaniarka?

Nel

Natręctwa myśli...

przez BiałyLatawiec 02 lip 2011, 02:54
wciąż myśli, że ktos drwi sobie ze mnie pozwalajac mi zyc, a raczej dopuszcza do przedłużania mojej agonii. Tylko nie wiem kto to jest ten KTOS..
"Nieszczęsny! Tysiac gróźb mnie osaczyło,
Tysiąc trwóg każe drżeć, słabnąć, omdlewać.
Ja- pogrzebany jestem pod ziemia,
W grobowcu ciała".

Sortuj wg