Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

natretne mysli

przez rafal 13 sie 2005, 18:26
pomocy juz nie moge w myslach mam obrazy krwi samobujstwa to samo przychodzi czy ktos to mial pomocy nie chce nikogo zranic przeciez!!! :oops:
rafal

przez Tygryska 13 sie 2005, 19:27
Nigdy takich myœli nie miałam ale jak wszystkim radzę ci wizytę u psychologa/ psychiatry. Dlaczego miałbyœ kogoœ zranić?
Pozdrawiam, trzymaj się

sos!!!!!!!

przez rafal 13 sie 2005, 19:54
po prostu to chyba natretne mysli same przychodza ja wogle nie chce nikjogo zranic to samo przychodzi co to jest pomocy
rafal

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Advancer lifewasonspeed 13 wrz 2005, 15:36
Jak na moje niespecjalistyczne oko to może być nerwica natręctw, jako osobne zaburzenie albo objaw jakiejœ silniejszej nerwicy. Natrętne myœli o dowolnej tematyce. Możliwe że takiej która poważnie wpływa na nasze samopoczucie. Radzę Ci poobserwowanie siebie i wyłapanie wszyskich nieprawidłowoœci. Potem spróbuj z tego ułożyć jakšœ sensownš całoœć i jeœli uznasz że to może być jakiœ problem wymagajšcy kontaktu z psychologiem lub psychiatrš to poszukaj pomocy. Ja bym tak zrobił. I trzymaj się !!! Jesteœ wszystkiego œwiadomy - to znaczy że jest ok, że to nie żadna poważna choroba. Ja też miewam natrętne myœli, często o bolesnej lub wstrzšsajšcej tematyce. To jest raczej częste w nerwicach.
Advancer lifewasonspeed

przez Gość 13 wrz 2005, 22:50
Advancer lifewasonspeed napisał(a):Jak na moje niespecjalistyczne oko to może być nerwica natręctw, jako osobne zaburzenie albo objaw jakiejœ silniejszej nerwicy. Natrętne myœli o dowolnej tematyce. Możliwe że takiej która poważnie wpływa na nasze samopoczucie. Radzę Ci poobserwowanie siebie i wyłapanie wszyskich nieprawidłowoœci. Potem spróbuj z tego ułożyć jakšœ sensownš całoœć i jeœli uznasz że to może być jakiœ problem wymagajšcy kontaktu z psychologiem lub psychiatrš to poszukaj pomocy. Ja bym tak zrobił. I trzymaj się !!! Jesteœ wszystkiego œwiadomy - to znaczy że jest ok, że to nie żadna poważna choroba. Ja też miewam natrętne myœli, często o bolesnej lub wstrzšsajšcej tematyce. To jest raczej częste w nerwicach.

Zgadzam się z przedpiœćcš, na poczštku nie wiesz co się z Tobš dzieje i przychodzi jeszcze większy strach/lęk....idŸ do pychoterapeuty, szukaj przyczyn, to o czym piszesz to objaw nerwicy lękowiej między innymi- nie tylko Ty masz natrętne myœli- TAKIE myœli....im bardziej się boisz tym częœciej te myœli przychodzš same. Poobserwuj siebie, w jakich okolicznoœciach przychodzš....koniecznie umów sie na terapię, doraŸnie możesz przyjmować ziołowe uspokajacze,lub psychiatra zapisze coœ mocniejszego ( w razie jak byœ nie mógł sobie na prawdę poradzić).
pozdrawiam
walentine
Gość

przez paula 22 wrz 2005, 15:56
ja tez kiedys mialam takie mysli.byly okropne. myslalam ze moglabym co s zrobic swojemu chlopakowi.okropne uczucie, przez to mialam wobec niego straszne wurzuty sumienia, po 3 miesiacach przeszlo, a juz wmawialam sobie ze jestem chora psychicznie itp, ale na szczesie przeszlo!!!
pozdrawiam!

przez Gość 07 paź 2005, 19:41
a jak ci to przeszlo mowilas to dla doktora
Gość

przez osia nie dam sie pokonac! 09 paź 2005, 21:06
looz to przechodzi !!! jak masz cos takiego to zajmuj swoj umysl czyms wlacz tv zacznij czytac ksiazke o lagodnej tematyce jakis komiks cos smiesznego pojdz po piwko ono relaksuje poprostu rob cos co lubisz :D a odrazu poczujesz sie lepiej :D

natrętne myśli....

przez ania76 26 paź 2005, 15:16
Od ponad tygodnia mam w głowie tylko

okropne myśli związane ze śmiercią :oops: Staram mysleć o czymś innym ale i tak w głowie mam ciagle to samo. Nie wiem czy sa

jakieś leki, które potrafiłyby to zmienić. W sumie to pogorszenie mojego nastroju wzięło sie z takiej malutkiej rzeczy jak

wyrwany ząb. Byłam na urlopie u mojej mamy w Hamburgu i tam robiłam sobie ząbki trzeba bylo wyrwać ostatnią 8 jaką miałam

wszystko było oki ale po tygodniu zaczęla mi krwawić rana po wyrwanym zębie i od tego zaczęła sie psychoza, że napewno jestem

chora na białaczkę albo jeszcze cos innego. Od tego czasu (mija tydzień) mam paskudne sny i straciłam trochę na wadze. Czy

ktoś z was wie może jake ewentualnie leki by mi pomogły?????? Ja brałam pramolan czy jakoś tak ale raczej jest on

nieodpowiedni bo ja mam niskie ciśnienie a tabletki ziołowe w takim stanie mi napewno nie pomogą

przez KOREK 26 paź 2005, 19:58
Zaczela sie psychoza ???Nie przesadzaj.Usuniety zab i

krwawienie to jest czasami szok dla organizmu.Rozni ludzie maja rozne reakcje.Moim skromnym zdaniem to zwykly roztroj

nerwowy.Powinno niedlugo byc lepiej.A co do lekow to niesugeruj sie zadnymi opiniami na forum.LEKI MOZNA BRAC TYLKO I

WYLACZNIE PO KONSULTACJI I NA POLECENIE LEKARZA W DAWKACH PRZEZ NIEGO PRZEPISANYCH.Co pomaga jednym moze miec tragiczny

skutek u innych.Jakby ten stan sie utrzymywal polecam wizyte u lekarza.
KOREK

przez KOREK 26 paź 2005, 20:20
"Ja bralam Pramolan czy jakos tak" ???Pramolan to lek

antydepresyjny,dostepny na recepte i biorac go mozesz sobie zrobic po prostu krzywde.Te leki to nie witaminy zeby je tak

lykac.Jezeli bedzie potrzebny ci jakis lek to masz to ciut wyzej drukowanymi literami.
KOREK

przez Gość 26 paź 2005, 22:38
Tak dla wyjasnienia pramolan zostal mi przepisany przez

psychiatre. Ja zdaje sobie sprawe z tego, ze takie tabletki mozna brac po konsultacji z lekarzem. Dzieki i pozdrowionka.
Gość

przez Gość 26 paź 2005, 22:43
Korek mialam to napisac wyzej ale za szybko wyslalam. Ja na

nerwice choruje kilka lat i to napewno nie jest roztroj nerwowy :cry: Tylko wlasnie teraz mi sie znowu nasilila. Jeszcze raz

dzieki.
Gość

przez KOREK 27 paź 2005, 10:46
Jezeli to tak wyglada,to droge juz znasz...Gabinet

lekarski.
KOREK

Sortuj wg