Współżycie a nerwica natręctw?Pomocy!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez bittersweet 31 paź 2012, 13:43
shinobi, własnie w seksie fajnie jest byc troche obleśnym :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez shinobi 31 paź 2012, 13:49
bittersweet, a pewnie, ale mi chodzi o to, że czuję się przeważnie odrażający pod względem fizycznym.

przez bittersweet 31 paź 2012, 14:04
shinobi, ale zdajesz sobie sprawę, że to tylko nieuzasadnione niczym Twoje subiektywne odczucia ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez śliwka_ 31 paź 2012, 14:05
Czyli co jest dla mnie jakiś ratunek?

przez shinobi 31 paź 2012, 14:08
bittersweet, trochę sobie zdaję z tego sprawę. Dobra, nie śmiećmy w temacie śliwki

śliwka_, pozostaje już chyba tylko seks oralny, skoro antykoncepcja odpada. :mrgreen:

przez aniołek 31 paź 2012, 18:16
shinobi rozumiem co czujesz....ja mimo,iż wiele osób mówi mi ,że jestem bardzo atrakcyjna nigy nie mogę w to uwierzyć czasem czuje się jak nie człowiek, nie wiem jak to wytłumaczyć.A podczas współżycia obserwuje swoje ciało i nie mogę odgonić mysli jaka jestem obleśna,co często skutkuje wygasaniem podniecenia :(W takim wypadku bardzo ważna jest psychoterapia,aby nauczyć się kochać siebie i swoje ciało choć to ciężka harówka ;/
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez shinobi 31 paź 2012, 19:23
aniołek, tak, podczas seksu często mi się zdarza, że rozmyślam o wszystkim, o czymkolwiek, zamiast cieszyć się z bliskości. Do tego skłonność do magicznego myślenia i natręctwa powodują, że np. zastanawiam się, czy jakieś błahostki - nie chce mi się nawet wymieniać jakie - nie wpłyną na jakość zbliżenia. Dodam też, skoro mam godzinę szczerości, że chociaż nie mam problemów z narządem swym, zawsze stresuję się, że coś może będzie nie tak. To, plus różne inne rzeczy powodują, że rzadko dążę do zbliżeń i nie cieszę się raczej seksem, tak, jak może mógłbym

przez kanapka_z_nutellą 11 lis 2012, 23:26
śliwka_, też kiedyś dopadła mnie majeutofobia (nawet nie wiedziałam, że to ma nazwę). Doprowadziła do skrajnie durnych zachowań jak ciągłe robienie testów ciążowych i łykanie "pigułek po". Ich branie z kolei do strachu przed konsekwencjami zdrowotnymi, bo przecież nie można za często ich brać. Na szczęście jakoś samo mi to przeszło. Ja bym Ci radziła poczytać o metodach antykoncepcji, wybrać się do ginekologa. Być może nie masz pełnej wiedzy na ten temat. Nie odbieraj sobie przyjemności przez natrętne myśli. Powodzenia i daj znać czy coś sie zmieniło. A póki co, seks to nie tylko włóż-wyjmij ;>

przez bedzie.dobrze 21 lis 2012, 13:24
tez to przerabiałam...upierdliwe natrectwo..nie pomogł fakt konkretnego zabezpieczenia..dalej sie zadreczałam...czasem dochodzilo nawet do absurdalnych natrectw na tym tle.

-- 21 lis 2012, 13:30 --

shinobi napisał(a):aniołek, natręctwa powodują, że np. zastanawiam się, czy jakieś błahostki - nie chce mi się nawet wymieniać jakie - nie wpłyną na jakość zbliżenia.

ech mam podobnie..tzn. nie jakos notorycznie..zalezy jakie natrectwo mam wlasnie na topie. Pamietam jak miałam natrectwo dot. 'a jak zostane pedofilka?' to bałam sie,ze w czasie seksu beda mi dokuczały jakies pedofilskie wyobrazanie..i co za tym idzie, caly czas sie skupiałam zeby nie poddac sie natrectwom..=zero satysfakcji z seksu. Teraz np. w czasie seksu z Mężem 'wyskakuje' mi natrectwo- nagi tato hahahaha w sumie to nie wiem juz czy sie smiac czy plakac..coraz bardziej absurdalne te natrectwa. Dobrze, ze chociaz wiem czemu akurat takie durne one i co oznaczaja.

-- 21 lis 2012, 13:31 --

shinobi napisał(a):aniołek, natręctwa powodują, że np. zastanawiam się, czy jakieś błahostki - nie chce mi się nawet wymieniać jakie - nie wpłyną na jakość zbliżenia.

ech mam podobnie..tzn. nie jakos notorycznie..zalezy jakie natrectwo mam wlasnie na topie. Pamietam jak miałam natrectwo dot. 'a jak zostane pedofilka?' to bałam sie,ze w czasie seksu beda mi dokuczały jakies pedofilskie wyobrazanie..i co za tym idzie, caly czas sie skupiałam zeby nie poddac sie natrectwom..=zero satysfakcji z seksu. Teraz np. w czasie seksu z Mężem 'wyskakuje' mi natrectwo- nagi tato hahahaha w sumie to nie wiem juz czy sie smiac czy plakac..coraz bardziej absurdalne te natrectwa. Dobrze, ze chociaz wiem czemu akurat takie durne one i co oznaczaja.
bedzie.dobrze

przez zmęczona1 21 lis 2012, 20:59
Teraz np. w czasie seksu z Mężem 'wyskakuje' mi natrectwo- nagi tato hahahaha w sumie to nie wiem juz czy sie smiac czy plakac..coraz bardziej absurdalne te natrectwa. Dobrze, ze chociaz wiem czemu akurat takie durne one i co oznaczaja.

Miała podobnie tata no i brat, nawet jak siedział koło mnie to już przewijały się obrazy. Jak długo miałaś te myśli że zostaniesz pedofilką.

-

przez bedzie.dobrze 21 lis 2012, 21:24
zmęczona1, u mnie natrectwa szybko zmieniaja temat..tzn. jednego dnia to, drugiego tamto..czesto znow wracaja do danego tematu. No meczyly mnie z pewnoscia kilka miesiecy.
bedzie.dobrze

Sortuj wg