Potrzebuję wsparcia...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Potrzebuję wsparcia...

przez Selma 17 lis 2012, 11:49
jesli jest psychologiem to nie ma kwalifikacji do takiej terapii, chyba ze jest w trakcie szkolenia terapeutycznego (jesli cie to interesuje mozesz zapytac o to, tez czy ma jakis certyfikat albo stała superwizje)

Potrzebuję wsparcia...

przez Bellisssima 17 lis 2012, 18:21
Selma w internecie, moja "psycholog" jest zapisana jako psychiatra... Nie wiem, czy ona tez robi taka terapie beh-poz...
Bellisssima

Potrzebuję wsparcia...

przez Selma 17 lis 2012, 20:49
nie można być wszystkim na raz, tzn psychologiem i psychiatra i terapeuta można choć bardzo niewielu takich, ale nie mozna być dobrym w prowadzeniu i beh-pozn i psychodynamicznej (nie słyszałam o nikim kto by był w stanie)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Potrzebuję wsparcia...

przez Bellisssima 17 lis 2012, 21:26
No Ona jest psychiatra, tak mi sie wydaje, ale ja z nia rozmawiam, zadnych lekow mi nie przepisuje, bo ja nie chce... Sama sobie umiem poradzic bez lekow, chyba, ze jest krytycznie, to zaparze sobie melisy lub zjem Valerin Soft i to mi pomaga.

-- 21 lis 2012, 15:06 --

Hej. Czy macie tez moze takie problemy ze zrobieniem krzywdy, ze przykladowo bierzecie noz do reki i boicie sie ze zrobicie tym nozem komus krzywde? Albo uzywajac maszynki do krojenia, ze wsadzicie tam komus glowe i bedziece ciac? Albo blendera i ze tym bedzoecoe robic krzywde? Jestem Pania Domu, chce normalnie zaczac funkcjonowac, bez takich mysli... Jak to zrobic? Blagam o pomoc. I bardzo prosze o konkretne odpowiedzi. Nie opisujcie miswoich przypadkow, bo pozniej ja to sobie przekladam na swoje zycie i sie tego boje... Co robic?

-- 26 gru 2012, 22:07 --

:yeah: W Y Z D R O W I A Ł A M :yeah:
Bellisssima

Sortuj wg