Jakie macie fizyczne i psychiczne objawy nerwicy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Jakie macie fizyczne i psychiczne objawy nerwicy

przez HAniaa 08 sie 2009, 18:47
Ja przede wszystkim nie moge przełykać, czasem nie moge oddychać, boli mnie głowa, wydaje mi się , że zaraz upadnę.
:))

przez ewaryst7 08 sie 2009, 18:58
Straszne.Poczytać nasze objawy , to aż dziw bierze , że jeszcze żyjemy...

[Dodane po edycji:]

Ludzie !!!Czy wy czujecie się tak codziennie???? Czy to was lapie , i puszcza czy jest tak cały dzień? dzien po dniu?

przez Data 25 wrz 2009, 18:55
Mnie puszcza czasem na kilka godzin czasem na kilka dni, i wtedy czuję się szczęśliwą.
Z fizycznych objawów to mam przyspieszone tętno, bóle głowy,potliwość, tiki, bezsenność,zmęczenie,ostatnio przyplątał się jeszcze stan podgorączkowy. Psychicznie mam głównie obsesyjne lęki.
Data

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paulitinka21 26 wrz 2009, 00:48
A ja dzisiaj sobie poklnę! Jestem nowa,ale mi wybaczcie!
Nie mam jużsił walczyć z tą jebaną suką!
Przebrzydłe dziadostwo,daje wszystkie objawy somatyczne,jak to tylko możliwe. Najgorsze to to,że ciągle myślę,że jak dowiem się,sprawdzę,że to nie ta choroba,to już przestanę,a tuu.... lipa!!! Pojawia się inna interpretacja dolegliwości (baaardzo groooźna) i od nowa... Boję się kalectwa,poważnej choroby,zależności od innych.... Tego,że moje życie będzie do bani. Czuję się jak poważnie chora,stojąca nad grobem staruszka,która w młodym wieku zmarnowała swoje życie, które było zjebane. Dzisiaj bierze mnie agresja,wybaczcie,ale albo urwę łeb tej suce i przestanę się przejmować dolegliwościami albo nie wiem co... Tylko oczywiście bolą mnie kolana i kręgosłup jakby ,ścierpł czy bli,nie wiem i myślę,że to osteoporoza,reumatyzm,zwyrodnienie stawów,itp. A to mogłoby mnie zatrzymać- nie pozwolić normalnie żyć-nie mogłabym podjąć pracy,założyć rodziny,itp.

[Dodane po edycji:]

a

przez ewaryst7 26 wrz 2009, 07:29
Paulitinka , nie będziesz kaleką.Bez obaw.To nerwica.Ja też mam bóle.A to brzuch , a to głowa , mięsnie , kręgoslup ... I tak na okręte.Codziennie.Nie martw się.Nie jesteś sama.:)

przez slitzikin 28 wrz 2009, 08:55
A ja walczę już kilka lat. Nigdy niebrałem leków i tak mnie ostatnio siekło, że wróciłem do punktu wyjścia.

Teraz mam ciężką głowę, senny jestem bardzo, wydaje mi się, że mi się w głowie kręci...

A najgorsze jest to, że dostałem obsesji, że zwariuję. Że naprawdę tym razem zwariuję, będę gadał do siebie i w ogóle. Juz to przechodziłem i mimo, że wiem, że to tylko nerwica, tak się boję.... A mam wymagającą pracę i już nie mam na to czasu...

No nic, trzeba zacisnąć zęby i się poddać i iść do psychiatry...

W weekend było lepiej. A teraz znów przy tym biurku, ech... ciężko mi z tym gównem... :)

Pozdrawiam wszystkich gorąco i trzymam za Was kciuki.

przez Nicole19 28 wrz 2009, 13:25
witam..ja cierpie najbardziej na serce..czytałam że jest to nerwica serca..czyli kłuje mnie w klatce piersiowej..jest mi słabo..mam mroczki..szybko się męcze nie moge oddychać..czy ktoś to ma??

przez slitzikin 28 wrz 2009, 13:56
Najlepiej z serduchem idź do specjalisty. Na 99 proc powie Ci, że to tylko nerwica. Też to miałem i tak to wyszło. Ale zrób sobie badania.

Jak nie masz kasy to na NFZ. Można coś znaleźć, że w przeciągu dwóch miesięcy będziesz miała wizytę. Nie martw się, nic Ci się nie stanie przez ten czas.

A jeśli masz 200 zł to idź na dwie wizyty prywatnie: Pierwsza ogólna plus EKG, druga badania wysiłkowe. I wszystko będzie jasne.

Nerwica może naśladować każdą chorbę. Więc to, że kłuje Cię serce, to może byc nerwica serca, a mroczki to wynik ogólnego stresu i autosugestii. Szybkie męczenie... a jak z Twoją kondycją ogólnie? :) Ćwiczysz coś?

przez ewaryst7 28 wrz 2009, 14:01
Dla mnie najgorsze jest zmęczenie.I bole mięsni.

przez Nicole19 28 wrz 2009, 15:03
Robiłam wszystkie badania..serce mam zdrowe..anemii nie mam więc to musi być nerwica;/ nie ćwicze bo po wysiłku jest jeszcze gorzej..

przez slitzikin 28 wrz 2009, 15:39
No to jak miałaś badania to nie martw się tym. Nic Ci nie jest.

Jak jesteś tą ślicznotką ze zdjęcia to możesz się szybko męczyć :) (chodzi mi, że jesteś szczupłą kobietą, do tego pewnie przez nerwy nie prowadzisz zbyt aktywnego życia od jakiegoś czasu). Uczucie zmęczenia też może wywoływać nerwica. W czasie robienia czegoś myślisz ciągle o tym, że możesz być zmęczona.

Pamiętaj, że nerwica to paskudna małpa, która podrabia każde objawy, każde doznania. Mi sie nawet zdawało, że gorzej widzę, że mi ręce mdleją, że to i tamto, a potem biegąłem za piłką godzinę aż skurczy w nogach podostawąłem i nic mi nie było.

Jestem pewien, że z Tobą jest tak samo. Nie prejmuj sie tym sercem a założę się, że któregoś dnia zauważysz dwie rzeczy:
- dziś nie myślałam o sercu
- dziś mnie nic nie boli :)

przez Nicole19 28 wrz 2009, 15:50
tak to ja ;) mysle ze masz racje..jak tancze na imprezie to nic mi nie jest a to przeciez jakiś wysilek..a zaledwie jak tylko pomysle o tym sercu to odrazu masakra się dzieje..sprobuje robic jak mi radzisz dziekuje :smile:

przez slitzikin 28 wrz 2009, 16:37
Hehe, ja to znam doskonale :) A taniec to raczej spory wysiłek, więc naprawdę nic się nie bój. Z czasem te natręctwa same miną.

przez Nicole19 28 wrz 2009, 16:48
mam taką nadzieje :smile: :smile:

Sortuj wg